Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

ignne


ignė
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5409 d.
Narys nuo: 2008-07-15
Reitingo taškai: 93
 

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad
Pranešimo data:  2009-07-15 12:19:43


šitos dainos yra dar viena versija. čia jau labai popsu tikrai atsiduoda. hmm, kita versija yra lėtesnė ir šiaip geriau klausosi bent man;>
Albumas:  Garso takeliai - Twilight
Pranešimo data:  2009-03-23 19:55:34


ahą,pritariu Tomitui ; )
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-03-22 16:42:22


blue foundation- -eyes on fire
Daina:  Bon Jovi - It's My Life
Pranešimo data:  2009-03-17 19:36:08


kaip prasideda priedainis tai taip nerealu būna.šiurpuliukas krečia :D
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-03-15 20:39:28


Andrius Mamontovas - spalvoti sapnai
Diskusijos:  2010 "Music.lt" meet'as
Pranešimo data:  2009-03-15 20:09:14


ei,čia jėga pasiūlymai.reikia tą mytą suorganizuoti ;) manau jau nuspręsta,jog jis vyks Vilniuje.nereikia jokių kivirčų daugiau.geriau pagalvokime apie vietą,loftą,kuriame susitiktume.šiaip dėl datos,manau geriausia vasarą,ar bent tokiu panašiu oru į vasarišką,juk tada smagiausia išeit į lauką,grot gitarom,ar panašiai. o šiaip visapusiškai sutinku su 'hopeless'.
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Three Days Grace"
Pranešimo data:  2009-01-05 20:14:48


porą dainų patinka ; ) "i hate everything about you" ir "gone forever"
Diskusijos:  Kuri grupė Lietuvoje geriausia?
Pranešimo data:  2008-08-21 11:10:36


dar BIX
Diskusijos:  Kuri grupė Lietuvoje geriausia?
Pranešimo data:  2008-08-20 18:04:15


Foje, A.M, Happyendless, Atika, mes repetuojam sekmadieni, pieno lazeriai, Antis
Daina:  Serj Tankian - Sky Is Over
Pranešimo data:  2008-08-12 11:32:48


laabai nereali daina. kažkaip labiau patinka už Empty walls. ;>>
Daina:  Bullet For My Valentine - Waking the Demon
Pranešimo data:  2008-08-12 11:14:03


man patinka ;>>
Daina:  Panic at the Disco - Nine in the Afternoon
Pranešimo data:  2008-08-12 11:11:40


ši jūū daina man nepatiko. lengvas pop' siškas rock' as.
Diskusijos:  Ar gera daina gali atsibosti?
Pranešimo data:  2008-08-12 11:08:12


gali.
Daina:  OneRepublic - Say (All I Need)
Pranešimo data:  2008-08-11 10:41:12


man nee.
Daina:  Natasha Bedingfield - Tricky Angel
Pranešimo data:  2008-08-11 10:38:29


visiškai nepatiko..
Daina:  Happyendless - Hello Come On
Pranešimo data:  2008-08-11 10:18:44


tai jau tikraaai labai ;>>
Daina:  Biffy Clyro - Mountains
Pranešimo data:  2008-08-08 16:01:27


šiaip viskas gud, bet priedainis man tai nelabai ;>
Daina:  Kerli - Walking On Air
Pranešimo data:  2008-08-08 15:58:50


klipas tai jau laaabai lievas.. daina irgi nekokia.. nemėgstu. fee.
Daina:  The Verve - Love is Noise
Pranešimo data:  2008-08-08 15:45:46


laaabai ;>>
Daina:  Skylė - Baltas brolis
Pranešimo data:  2008-08-07 23:35:17


vat čia ;>> GĖRIS : )
Daina:  Madonna - Give It 2 Me
Pranešimo data:  2008-08-07 23:33:47


visiškas BLOGIS.. nepatinka man ši daina.. fee >,,<
Daina:  David Guetta - Tomorrow Can Wait (ft. Chris Willis)
Pranešimo data:  2008-08-07 23:28:00


manęs tai kažkaip neūžkabino šita Guetta' os daina.. blogai.. ( mano nuomonė xD )
Daina:  Estelle - American Boy (su Kanye West)
Pranešimo data:  2008-08-07 23:24:18


atsibodus laaabai..
Daina:  Coldplay - Viva la Vida
Pranešimo data:  2008-08-07 23:20:51


graži ;) tokia, nu tokia, keisto rock' o ;>> pirmą kart išgirdus nepasakyčiau, kad rock'as .. bet laaabai jau graži ;>> pasakiška ;>
Daina:  Coldplay - Violet Hill
Pranešimo data:  2008-08-07 23:14:29


laaabai ;>> nerealiai : )
Diskusijos:  Nuo kelių metų grojat gitara?
Pranešimo data:  2008-08-05 13:22:53


nuo 12 : )
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2008-08-02 17:54:34


[quote=skaistusia]Madagascar...(y) filmas bet lb juokingas,nors ir animacinis, siuliciau ji viseims pasiziureti :] [/quote] man tai madagascar nepatiko.. nei pradžia, nei pabaiga, nei viduriukas.. lievas anime filmukas.. ( bet čia tik mano nuomonė ) o šiaip paskutiniu metu žiūrėjau requiem for a dream, en jis mane sudomino.. tikrai geras filmas ;)
Grupė:  Kaip jums DJ Tiesto?
Pranešimo data:  2008-07-27 00:16:09


[quote=BabyteBRONIUS]techno-šlamštas.[/quote] pritariu.. nesamonė kažkokia xD
Diskusijos:  Geriausia lietuvių daina Eurovizijoje?
Pranešimo data:  2008-07-27 00:13:38


Aistė Smilgevičiūtė - strazdas..
Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2008-07-27 00:11:09


[quote=frize][quote=ignne]Jostein Gaarder - Mergaitė su apelsinais.[/quote] Kažkodėl man į galvą lenda tik viena šios knygos pavadinimo reikšmė...;D Sorry...;D[/quote] ei ey yey.. čia visai netokia knyga.. verta paskaityti.. jos paprastumas mane sužavėjo.. beto, čia ne ta reikšmė apie kurią tu pagalvojai .. xD
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


DJ Shadow DJ Shadow
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2670
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 270961