| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
|
Naujokas |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 3695 d. Narys nuo: 2015-04-03 Reitingo taškai: 79 |
|
| |
| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
“Tau ir man” - labai nuoširdu, jautru ir prasminga…Tą patį galiu pasakyti ir apie visą Kazimiero Likšos (“Karma”) kūrybą. Ačiū, Kazimierai už nuoširdumą, už prasmingą kūrybą, už begalinę meilę muzikai ir didžiulę pagarbą žmonės…Didžiausios sėkmės ir kūryboje, ir asmeniniame gyvenime. Esi NUOSTABUS – niekado to nepamiršk!
Kai aplink tiek banalybių, tai ši Andriaus Pojavio daina "Summertime Lights" tikra atgaiva...Kaskart beklausydama- bežiūrėdama patiriu kažką, ką sunku išreikšt žodžiais...Nuostabu - labai šviesi ir prasminga daina ir vaizdo klipas - nuostabi Andriaus kūryba! Ačiū!!!!
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Love Never DiesBelinda Carlisle |
||||
| DjVaids | Neleisk Man UžmigtGJan |
||||
| Sahja | Time Is On My SideModern Talking |
Andriaus eurovizinė ... labai graži, nuoširdi daina - mano pati mylimiausia - "Something" todėl aš tik už Andrių Pojavį...