Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

jjahttasjsdhasj


Justina
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5850 d.
Narys nuo: 2008-08-15
Reitingo taškai: 62
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  Šuniukas
Pranešimo data:  2009-04-20 18:44:21


kaip suprast?
Dienoraštis:  2009-04-18: darom09
Pranešimo data:  2009-04-18 15:49:07


smagiai, labai smagiai tvarkiaus.. xD O vat kapinėse tie buteliai gali atsirasti ne tik dėl to, kad ten geria, galima ten numesti... Šaunu, kad atsirad tokių žmonių, kurie nepagailėjo savo laiko ir įdėjo šiek tiek darbo tvarkant msų Tėvynę.. ;]]
MP3:  Dj Fanatico - Welcome to space(2009 edit)
Pranešimo data:  2009-03-21 18:21:27


man patiko ;]]
MP3:  Justina- Viskas beviltiška
Pranešimo data:  2009-03-09 18:50:54


ačiū.. ;]]
MP3:  Justina- Draugystei mūsų galas
Pranešimo data:  2009-03-04 18:37:10


ačiū, Na manau susirašysim dėl to reikalo. ;D
MP3:  
Pranešimo data:  2009-02-21 16:23:53


ačiū
Kūryba:  Laiškas Tau.
Pranešimo data:  2008-11-01 10:24:07


gražu. ;)
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-09-12 17:50:37


cold play - viva la diva
Dienoraštis:  2008-09-05: sunku gyventi, kai gyventi lengva
Pranešimo data:  2008-09-05 18:17:56


taip gera gyventi, kad net bloga darosi...
Dienoraštis:  2008-09-05: . . erghm.
Pranešimo data:  2008-09-05 18:17:09


?
Dienoraštis:  2008-09-05: problema
Pranešimo data:  2008-09-05 18:15:25


Apsieik be išgėrimų... geriau sugalvok kažką protingesnio... Jeigu nežinai, tai priminsiu, kad alkoholis kenkia taip pat kaip tabakas ar narkotikai... Tai vis dar nori?
Dienoraštis:  2008-09-04: Nors imk ir nusišauk! :D
Pranešimo data:  2008-09-04 18:23:32


kas tas bendikas? ;D
Dienoraštis:  2008-09-04: ..(tęsinys)
Pranešimo data:  2008-09-04 18:22:25


no va... ;D
Dienoraštis:  2008-09-04: paskolinkit truputuką geros nuotaikos, m?
Pranešimo data:  2008-09-04 18:21:32


Aišku, kad praeis... man visą dieną buvo liūdna. bet istorijos mokytoja prieš paskutinę pamoką pakėlė nuotaiką sakydama : klausiu koks tūrėtų būti prezidentas, o ne koks yra... ;D Geros nuotaikos neturiu tiek daug... bet šiuo metu turiu jos pakankamai, kad galėčiau šypsotis... Jeigu labai liūdna paprasčiausiai kokš anekdotą paskaitykit... Jeigu visa tai perskaitei - nusišypsok Ačiū ;D
Dienoraštis:  2008-09-04: Mėnuo
Pranešimo data:  2008-09-04 18:19:00


na ir man kartais taip būna... pvz susibendravau su viena klasioke prieš 8 mėnesius ir dabar jau neišskiriamos draugės... ;)
Dienoraštis:  2008-09-03: nenoriu eiti namo... ;/
Pranešimo data:  2008-09-03 19:07:05


[quote=dingusi_kazkur][quote=jjahttasjsdhasj][quote=dingusi_kazkur]Nenori namo, bet traukia namo? Wtf?[/quote] nu jeigu nesuprasi tai nesuprasi... vienu žodžiu aš blondinės smegenis turiu... [/quote] Tai paaiškink, ką.[/quote] o tu labiau namie norėtum būti ar kažkur toliau nuo jų?
Dienoraštis:  2008-09-03:
Pranešimo data:  2008-09-03 18:51:17


[quote=dingusi_kazkur][quote=jjahttasjsdhasj]noriu ;)[/quote] Skaityt nemoki? [b]PM[/b] rašyt reikia ;D[/quote] nepyk, bet aš esu žmogus su blondinės smegenimis.. PM reiškia privačiai?
Dienoraštis:  2008-09-03: nenoriu eiti namo... ;/
Pranešimo data:  2008-09-03 18:50:13


[quote=dingusi_kazkur]Nenori namo, bet traukia namo? Wtf?[/quote] nu jeigu nesuprasi tai nesuprasi... vienu žodžiu aš blondinės smegenis turiu...
Dienoraštis:  2008-09-03: nenoriu eiti namo... ;/
Pranešimo data:  2008-09-03 18:49:18


ačiū
Dienoraštis:  2008-09-03:
Pranešimo data:  2008-09-03 18:48:02


noriu ;)
Dienoraštis:  2008-09-03:
Pranešimo data:  2008-09-03 18:47:15


aš sutvarkyčiau ir be atlyginimo... ;D
Dienoraštis:  2008-09-03: ..
Pranešimo data:  2008-09-03 18:46:03


biški nesupratau - prie ko tie langai?
Dienoraštis:  2008-09-03: Oj ta mokykla...
Pranešimo data:  2008-09-03 18:44:27


tai smagiai tau... smagu 11 klasėje? ar sunku? o gal norėtum grįžti pvz į kokią 5? ;D
Dienoraštis:  2008-08-30: ;]
Pranešimo data:  2008-08-30 16:54:41


;)
Dienoraštis:  2008-08-30: LAukiam Mokyklos
Pranešimo data:  2008-08-30 14:00:21


sveikinu...
Dienoraštis:  2008-08-22: šiaip sau vakaras
Pranešimo data:  2008-08-22 22:51:58


NA o man viskas būna po lygiai... turbūt randu aukso viduriuką...
Dienoraštis:  2008-08-22: Bijau.
Pranešimo data:  2008-08-22 22:50:57


NA aš tau siūlau nusiraminti ir galvoti, kaip tau atrodo geriausia... ;)
Dienoraštis:  2008-08-22: I remember December.
Pranešimo data:  2008-08-22 22:50:21


Labai gražu... ;)
Dienoraštis:  2008-08-22:
Pranešimo data:  2008-08-22 22:49:26


kodėl? Turbūt kažką pakeitus atrodytų juokingiau... ;D
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Stone Temple Pilots Stone Temple Pilots
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 1996
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 1974