Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

juozasp


juozas
Aktyvus narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 15 val.
Narys nuo: 2008-07-05
Reitingo taškai: 1690
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Yes - Outside the Box
Pranešimo data:  2026-06-21 14:44:14


Pradžia - kaip Bonifacijaus atostogos.

Daina:  Yes - All Hands on Deck
Pranešimo data:  2026-06-21 14:36:25


Puikūs bosai...

Albumas:  Evanescence - Sanctuary
Pranešimo data:  2026-06-08 18:31:54


Pirma albumo pusė kažkaip man neįtiko, bet kuo giliau į albumą, tuo dagiau gabaliukų kurie įtiko ir patiko. Pradžiai - 8 su pliusu.

Albumas:  Opeth - Damnation
Pranešimo data:  2026-06-06 00:47:43


Daina:  Opeth - Windowpane
Pranešimo data:  2026-06-06 00:23:35


Pažymėjau, kad patinka šis kūrinys tik praėjus daug metų, nors šis  Opeth albumas buvo mano pirmas ( paveiktas ir susižavėtas  Blackwater Park ) kurį įsigijau. Tik po jo nesipirkau kitus man labiau tinkančius ir patinkančius šios unikalios grupės albumus, bet šis albumas lieka prie išskirtinių ir mėgstamų, tik atitinkamu metu. 10 balų.

Daina:  Peter Gabriel - Panopticom
Pranešimo data:  2026-06-05 20:19:28


Sutinku - metų šedevras.

Daina:  Peter Gabriel - Panopticom
Pranešimo data:  2026-06-04 18:25:14


Muzikos Genijaus - afigenas kūrinys!!! 10 balų su pliusu.

Daina:  Soen - Jinn
Pranešimo data:  2026-06-02 21:57:08


Gražus kūrinėlis, o ypač žavinga - instrumentinė pabaiga.

Daina:  Dream Theater - The Spirit Carries On
Pranešimo data:  2026-06-01 21:23:09


Nuostabus kūrinys.

Albumas:  Opeth - Watershed
Pranešimo data:  2026-05-23 00:21:50


Daug metų reikėjo, kad suprasčiau - šis albumas man reikšmingas ir reikalingas, nors tada rėmiausi dvejomis išvadomis: pirma turiu visus albumus iki šio ir Ghost Reveries mano galva - geresnis. antra - pagailėjau nemažos sumos litais. Dabar ragaudamas ir mėgaudamasis GlenDronach12 ir Glenfiddich15 - galiu papildyti savo cd kolekcija ir šiuo puikiu albumu. Coil -  jame kaip našlaitėlė. Seni, seni - 10 balų.

 

Daina:  Black Label Society - Ozzy’s Song
Pranešimo data:  2026-05-22 19:03:44


Jeigu ji būtų skambėjusi atsisveikinimo salėje prie urnos ar Ozzio laidotuvių metu - būtų labai gražu ir laiku...             

Albumas:  Danzig - Danzig
Pranešimo data:  2026-05-20 19:41:03


Retas atvejis, kad ne iš mano mėgstamiausios grupės albumo, absoliučiai visos dainos man patiktų. Be jokių abejojimų - 10/10.

Albumas:  Death - Human
Pranešimo data:  2026-05-18 14:08:02


Puikus albumas, man gal per vienodas, bet Cosmic Sea - paįvairina. 10 tvirtų balų.

Daina:  Deep Purple - Arrogant Boy
Pranešimo data:  2026-05-17 20:41:49


Tiesiog - tobula!!!

Albumas:  Opeth - Ghost Reveries
Pranešimo data:  2026-03-30 11:49:04


Mano mėgstamiausias ir dažniausiai klausomas jų albumas, jame yra visko, kas pabudina ir atgaivina mano gyvastį.

Daina:  Billy Joel - Scenes from an Italian Restaurant
Pranešimo data:  2026-03-27 11:37:23


Nuostabus KŪRINYS!!!

Daina:  Pulp - Partial Eclipse
Pranešimo data:  2026-03-23 22:47:49


Tikrai, kaip iš Nik Cave repertuaro...

Daina:  Pulp - Got to Have Love
Pranešimo data:  2026-03-23 22:37:51


Smagi, bet man - banaloka...

Daina:  Pulp - Tina
Pranešimo data:  2026-03-23 22:33:11


Čia jau girdisi nauji vėjai...

Daina:  Pulp - Spike Island
Pranešimo data:  2026-03-23 22:23:43


Lyg iš seno repertuaro...

Daina:  Slayer - Repentless
Pranešimo data:  2026-03-23 22:11:43


Tiesiog puikus, vežantis triašo gabaliukas. 10balų.

Daina:  Emerson, Lake & Palmer (ELP) - Trilogy
Pranešimo data:  2026-03-21 22:54:09


Labai  išskirtinis kūrinys ir gaila, kad jų turimame rinktiniame dvigubam CD albume - jo nėra.

Daina:  Pure Reason Revolution - Ghosts & Typhoons
Pranešimo data:  2026-03-05 20:10:23


Buvau primiršęs - kokios nuostabios struktūros kūrinius, ši grupė sugeba kurti. BRAVO!!!

Daina:  Garbage - Stupid girl
Pranešimo data:  2026-02-21 23:59:04


Gal prieš 15m. nupirkau Absolute Garbage albumą,kuris mane neblogai kabino, bet atidaviau vaikams, kas labiau tiko jų mėgiamui muzikos žannrui. Tačiau paaiškėjus, kad visus iš mano kolekcijos jiems dovanotus  kompaktus jie pradangino - kai kurių grupių CD nusipirkau kolekcijai - grynai sau. Tačiau atstatydamas įvarių atlikėjų įrašų     kolekciją, dominuojančią pirmenybę atidaviau - studijiniems albumams. Taip mano kolekcijoje atsirado ši albumas, nes jų grojimo maniera ir stilius - veža, o šis gabaliukas - vienas iš geriausių.                                      

Daina:  James LaBrie - Venice Burning
Pranešimo data:  2026-02-12 17:16:58


Prie ko pritapo - tuo ir tapo. Praktiškai niekuo nesiskiria nuo DreamTheater kūrybos.

Daina:  Yes - Yours Is No Disgrace
Pranešimo data:  2026-02-04 19:22:59


Geras!!! -mane tiesiog užburia ir malonina mano ausis. Prieš 20 min. pasižiūrėjau savo 2004m. DVD YES Acoustic  37 min. koncertą su Anderson, Howe, Squire bei White ir Wakeman. Abejais atvejais sudėtys - panašios, tik skirtumas 33 metai. Žiūrint akustinį koncertėlį buvo daugiau malonumas - akims, nors garso kokybė afigeno lygio, bet daugiau žavėjausi jų profesonalumu.

Albumas:  Pantera - Reinventing the Steel
Pranešimo data:  2026-01-21 13:40:43


Geras albumas, nors anksčiau aš jį ignoravau, bet šiandien perklausęs aš atradau 5-is mane labiau užkabinusius kūrinius. 

Daina:  Black Label Society - Name In Blood
Pranešimo data:  2026-01-19 23:03:13


Jeigu ne gitarų solinė dalis, tai - vidutiniškas niekalas.

Albumas:  Kreator - Krushers of The World
Pranešimo data:  2026-01-19 18:25:58


Būtų  puikus albumas, bet antra pusė, lyginant su pirma, ženkliai - silpnesnė. 8silpnukai balai. 

Albumas:  Alter Bridge - Alter Bridge
Pranešimo data:  2026-01-19 01:06:13


Tikrai nuvylė, pusė dainų - niekalas.

Puslapiai: 123456 ... 22

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Shpongle Shpongle
9,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 6227
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 220958