Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

keistadienis



Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4652 d.
Narys nuo: 2006-09-22
Reitingo taškai: 396
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2008-11-10: !!!
Pranešimo data:  2008-11-11 08:48:47


Nei aš savimi nepasitikinti, nei užguita. Tieisog kartais gyvenima būna dienų lyg tyčia.
Dienoraštis:  2008-09-08: sekasi .
Pranešimo data:  2008-09-08 20:51:15


Aš būčiau gėrus vyną ir valgius pelėsinį sūrį su tavim.*
Dienoraštis:  2008-06-02: Ir gyvenk laimingas, nors už lango ir ne ta diena, kurios tu
Pranešimo data:  2008-06-03 23:20:15


Aš tave irg myliu.. Ir myliu baisiai.. o kai baisiai myli, tai ko čia bebijosi..??
Dienoraštis:  2008-06-03: perfect drug.
Pranešimo data:  2008-06-03 23:19:05


Tada taip sakant, mano savaitgalis bus vienišas.. (hug)
Dienoraštis:  2008-05-23: Pasaulyje yra laimingų žmonių.. ;DD
Pranešimo data:  2008-05-24 14:29:36


Satnamodas, i t tai jau yra gerai.. ;D Funcybabe, ir be tavęs jis nebūtų buvęs toks.. :P Net ir kai lyja ant galvos, mes mokam būt kieti.. ;D
Dienoraštis:  2008-05-18:
Pranešimo data:  2008-05-19 22:12:02


Kažką panašaus esu girdėjus tikrovėje.. ; DD Juokingiausia tai, kad panašiu tekstu pora vos nesusipyko..
Dienoraštis:  2008-05-18: tamsiausias galaktikos kampas. šalia. (?)
Pranešimo data:  2008-05-19 22:09:58


Vakaras vertas milijono.. ; DD
Dienoraštis:  2008-05-18: Jeigu gyvenimas nesisuka aplink tave, tai nereiškia, kad jis
Pranešimo data:  2008-05-18 16:34:14


Juk reikia kažko širdžiai mielo.. ; DD**
Dienoraštis:  2008-05-15: Kas atsitiktų jei..???
Pranešimo data:  2008-05-17 15:33:04


O tu mano žmogus.. <3
Dienoraštis:  2008-05-15: Kas atsitiktų jei..???
Pranešimo data:  2008-05-15 22:38:03


Mūsų visas gyvenimas paremtas neaiskias atsakymais. ;)
Dienoraštis:  2008-05-12: I'm not sixteen.
Pranešimo data:  2008-05-15 22:03:03


Ilsiuosi.. Tik būtų gerai, kad nepersiilsėčiau.. ;)
Dienoraštis:  2008-05-13: Draugą nelaimėje suvalgysi.
Pranešimo data:  2008-05-13 21:50:39


O mane pradŽIUGINAI.. (hug)
Dienoraštis:  2008-05-12: I'm not sixteen.
Pranešimo data:  2008-05-13 21:46:04


O kas belieka..?? Tik laikytis.. ;DDD Ačiū, už moralinį palaikymą ;) [O aš einu palaikyti save fiziškai.. ;D]
Dienoraštis:  2008-04-11: Labos nakties.
Pranešimo data:  2008-04-12 00:27:07


kažkaip tai kuo toliau, tuo netikriau skamba..
Dienoraštis:  2008-04-11: Labos nakties.
Pranešimo data:  2008-04-11 23:49:14


Aš pasiilgau mūsų.. be jokių išligų.. Mergos, bernai.. Tai juk nesvarbu.. Kada būsime 'mes'..??? Labanakt, mieloji..*
Dienoraštis:  2008-03-28: Kai nusidainuoji..?
Pranešimo data:  2008-04-05 14:29:10


Funcybabe.. man ir buvo gera. syncope, bet kaip kartais gerai būti svetimuose batuose.
Dienoraštis:  2008-04-03: Paleisk
Pranešimo data:  2008-04-03 21:43:33


Kaip tu..??
Dienoraštis:  2008-03-22: 7
Pranešimo data:  2008-03-30 17:06:10


Kažkodėl mane nupurtė.. Pati nežinau kodėl. [Bet tai nėra blogai.]
Dienoraštis:  2008-03-30: Fyfėjam. B)
Pranešimo data:  2008-03-30 17:03:24


Bet kai sužinojai, kur mes, tai inkštei :P
Dienoraštis:  2008-03-26: apklausa :D
Pranešimo data:  2008-03-26 17:40:51


Kad Funcybabe yra normali galiu garantuoti, o nenormali tik gerąją prasme... ;D
Dienoraštis:  2008-03-20: kriu kriu, reik Dievo klaust.
Pranešimo data:  2008-03-20 21:06:27


Ką tos mergos..?? Tau kas nors mumyse nepatinka..??? ;D ;D [beje, pati nekitokia.. :P]
Dienoraštis:  2008-03-13:
Pranešimo data:  2008-03-13 21:42:23


Gyvenam stengdamiesi šypsotis. :)
Dienoraštis:  2008-03-12: Pagrok man
Pranešimo data:  2008-03-13 21:40:24


Kaip norėčiau gimti bakterija.
Dienoraštis:  2008-02-13: VasĄriška empatija
Pranešimo data:  2008-02-19 14:26:52


Į sveikatą.. ;)
Dienoraštis:  2008-02-17: ÷*╞┬.
Pranešimo data:  2008-02-17 15:11:20


Kaip gera žinoti, kad yra žmonių, kurie moka nepykti.
Dienoraštis:  2008-02-17: yo-ho.//
Pranešimo data:  2008-02-17 15:09:42


Labas rytas.. (f) [Juk mes esame LYGIS, tik ,deja, kartais.. kartais ne viskas taip kaip trokšti..]
Dienoraštis:  2008-02-13: VasĄriška empatija
Pranešimo data:  2008-02-17 15:03:15


Žinot, tokiomis situacijomis aš sau pasakau, kad žmogau nepamiršk statyt.. Juk tai tavo gyvenimas.. Ir išvažiavimas kažkur, tai tik dar viena plyta į savo gerovę.. Gal ir kvaila.. bet geriau būti kvailiu ir tikėti gerove, nei būti protinguoliu ir pamiršti, kad gali būti gerai.
Dienoraštis:  2008-02-13: Kas galėtų atsakyti, kas tiksliai priklauso žmogui?
Pranešimo data:  2008-02-13 13:41:23


Aš pasirinkimo neįtraukiau į savo sapalionę, o tik laisvę pasirinkti.. O tai yra du skirtingi dalykai.. Beje, mano mama niekada taip nepasakytų, kaip kad tu rašei.
Dienoraštis:  2008-02-10: it's my life.//
Pranešimo data:  2008-02-10 19:10:03


'Atstokit vienąkart, tai - mano gyvenimas.' Jeigu galima, šiuos žodžius kartais pasiskolinsiu..
Dienoraštis:  2008-02-02: O tu pabandyk suprasti, kad kažkam tu esi reikalingas
Pranešimo data:  2008-02-04 18:27:36


[quote=Ji_Kvepuoja]Na ir kas, jei galvosiu, kad kam nors esu reikalinga, jei iš tikro taip nėra?[/quote] Taip nebūna, kad tu niekam nebūtum reikalinga..
Puslapiai: 123456 ... 13

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Puscifer Puscifer
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2275
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 6417