Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

kisusis


indiana
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5811 d.
Narys nuo: 2008-05-17
Reitingo taškai: 43
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-10-29 13:26:07


Little drummer boy. mp3
Dienoraštis:  2008-08-23:
Pranešimo data:  2008-08-24 18:06:28


čia tipo kaip ir ne ūgis , o smūgis? ;DD
Dienoraštis:  2008-08-16:
Pranešimo data:  2008-08-16 19:10:21


incredible...
Dienoraštis:  2008-08-11: kaip man jaustis?
Pranešimo data:  2008-08-12 00:53:49


aš nesikeikiu visiškai. xD lt raidžių negalėjau rašyt/// ir t,t. esmė.. pamiršau ką rašiau. ;X
Dienoraštis:  2006-08-20: Pykstu. Šįkart tai tikrai.
Pranešimo data:  2008-08-11 14:21:08


priminė man dabartinę mano padėtį.. visi tie išvadinimai.. kieta, nesveika.. remontas.. užgriuvusi pakaba su drabužiais.. kaimynai besiklausantys texno...
Dienoraštis:  2008-08-08: . .
Pranešimo data:  2008-08-09 04:33:57


xDD bent kas prajuokina... ;DD p.s.nerūkanti
Dienoraštis:  2008-08-08: kvailos mintys ryte.;D
Pranešimo data:  2008-08-09 04:31:52


mano tėvams atsibodo sakyt :"tvarkykis".. man patinka betvarkė. jauku.. šilta.. miela.. ir aš daug geriau susigaudau toje betvarkėje.. kaip sakei.. nebijai, kad kas nukris.. ir t.t. nes ir taip numesta.. o jei ir numesta tai savo vietoje.. dievinu betvarkę. tik kai ji viršija visas ribas.. tai tada pačiai ateina noras tvarkys.. tai ir darau. o kartais ir šiaip... na žodžiu.. kas iš tos tvarkos jei vis tiek daiktų nerandi? ;D gražesnis vaizdas... nebūtinai.. xPPP
Dienoraštis:  2008-08-09: Šiandien mane pykina nuo mano pačios nuobodybės
Pranešimo data:  2008-08-09 04:26:02


tas pats ir man. galvoju, kad atsigaunu.. bet tai ne pirmas kartas.. vadinasi taip ir turi būt. patarimas.. išsimiegoti. nusiprausti po šaltu vandeniu. ir pažiūrėti pro langą. ;D
Kūryba:  Persmeikta.
Pranešimo data:  2008-08-09 00:43:58


kaip kaip šio kūrinio autorė galiu tik atsakyt, kad jokių problemų neturiu. ;D
Dienoraštis:  2008-08-05: kelinta? 2008m. rugpjūčio 5d.
Pranešimo data:  2008-08-08 00:16:00


em.. kur tu gyveni?.. ne mieste? jau seniai negirdėjau apie tokį elgesį su gyvūnais.. ir t.t. (skandinimus). ;/
Dienoraštis:  2008-08-05: kelinta? 2008m. rugpjūčio 5d.
Pranešimo data:  2008-08-06 19:28:48


o ką su jais darys? skandins?
Dienoraštis:  2008-08-05: kelinta? 2008m. rugpjūčio 5d.
Pranešimo data:  2008-08-06 12:00:21


mano draugė... beveik 7 metai... ką tai reiškia žinau ir aš.. netekau savo šuns... ir žiūrėjau kaip jis dvėsta.. siaubinga.. man buvo aštuoneri tada. o kodėl gi nepaliks gyvų??parduokit.. atiduokit..
Dienoraštis:  2008-08-01: paskutinio vasaros mėnesio pirma diena. 2008
Pranešimo data:  2008-08-03 11:57:24


jei tu susipykti su draugu.. ar jis ant tavęs pyksta labiau ar tu?.. kuris iš draugų pirmas bando susitaikyt?
Dienoraštis:  2008-08-01: Pasiilgau
Pranešimo data:  2008-08-01 22:52:07


sėkmės tau. aš sugadinau, o gal esu kvaila manydama, kad sugadinau tai ką jis sugadino. ir viskas baigėsi.o aš nei pykau nei liūdėjau lb ilgai. tik noriu ko nors naujo. ;}
Dienoraštis:  2008-08-01: keistadienis?
Pranešimo data:  2008-08-01 22:37:47


"nespalvotai sudėliotos plytos rišasi prie mano minčių ir pastato sieną,už kurios Tu manęs nejauti... Jei tau kažkas negera,pasakyk.. ir siena taps su ausimis...*" štai kas man patiko..;} taip nuskambėjo sąmonėje.. taip va.taip tiksliai, būtent taip kaip turėtų.
Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2008-07-17 17:17:48


Mažmožių Dievas.. vis dar.;}
Diskusijos:  Ką manote apie gėjus ir lesbietes?
Pranešimo data:  2008-07-17 17:15:33


nepažįstų tokių kol kas. bet būtų įdomu pabendraut. ;D nieko prieš neturiu.;:]
Grupė:  Ką manote apie "Linkin Park"?
Pranešimo data:  2008-07-17 17:11:18


niekada nemėgau jų... bet kai pažįstami jų klauso kaip nesveik.. tai kai kas pradėjo ir patikt. ;}
Dienoraštis:  2008-07-16: ne ta diena... 2008m. liepos 15d.
Pranešimo data:  2008-07-16 14:11:35


na.. būna ir taip.blogiausia , kai sapnu pradedi gyvent.. ;?
Dienoraštis:  2008-07-14: 2008m. liepos 14 d.
Pranešimo data:  2008-07-16 14:07:01


TAI VA.. aš ir bandau apsispręst,, iš ko gali kas nors išeiti, iš ko ne.. ;D
Dienoraštis:  2008-07-16:
Pranešimo data:  2008-07-16 14:02:22


būna tokių dienų... manau, kad daugeliui.. man ir pasitaiko.;}
Dienoraštis:  2008-07-16: Liepos 15d.
Pranešimo data:  2008-07-16 13:56:51


man patinka tavo prierašas "velniop tave, mielasis". ;]
Dienoraštis:  2008-07-16: Auksės istorija. Nauja pradžia. (1) NEW
Pranešimo data:  2008-07-16 13:43:19


ar tai įdomu?
Dienoraštis:  2008-07-16: Reikia PAgalBoS!
Pranešimo data:  2008-07-16 13:41:44


čia rašo viena iš beviečių? ;D
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-07-16 13:40:24


ŽAS- Žemutinių pilių šventės (kancaras)
Kūryba:  Persmeikta.
Pranešimo data:  2008-07-16 00:59:15


eilėraštis nebūtinai turi rimuotis. ir aš net nesirinkau kūrinio tipo. ir iš vis ne tame esmė.
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2008-07-16 00:45:10


Black Sabbath- Iron man
Dienoraštis:  2008-07-14: 2008m. liepos 14 d.
Pranešimo data:  2008-07-16 00:39:31


negaliu.. tai suprask taip, kad laiko viskam nėra.
Dienoraštis:  2008-07-14: 2008m. liepos 14 d.
Pranešimo data:  2008-07-16 00:27:11


* nedarydama.. kad pasiekčiau kitose srityse.. reiktų patikslint. na.. bet . deja. man kurti taip pat nesiseka.;]... ne tai, kad negabi, bet galbūt tik man tai neskirta..
Dienoraštis:  2008-07-14: 2008m. liepos 14 d.
Pranešimo data:  2008-07-15 17:48:39


dailės mokyklą jau lankau.. prie jos prisidėtų.. dar kai kas.. rytų kovos menai, drama.. fortepijonas.. na. žodžiu..
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solitudes Solitudes
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2496
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 77538