Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

kotletelis


gintarė
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6486 d.
Narys nuo: 2007-05-17
Reitingo taškai: 20
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Ką galit pasakyt apie grupę "Diktatūra"?
Pranešimo data:  2007-06-24 15:16:50


Labai šauni grupė. Patinka. Tik nelengva rasti dainų :? Labai įdomūs dainų žodžiai. Mes akmenys tapo mano daina, kuria mane kviečia :D Šiaip tikrai labai įdomi grupė. Ir visai nesvarbu, kad nelabai balso ir klausos turi, bet man patinka. ir negėda dainuot, žinai kad nenusidainuoji labiau nei jie :D
Diskusijos:  Kuri grupė Lietuvoje geriausia?
Pranešimo data:  2007-06-15 17:36:42


Foje ir Grvel mano nuomone. Nors yra ir kitų neblogų griuoių ; vėlinės, wozu, andaja, biplan...
Diskusijos:  "The Darkness" - "Permission To Land". Ar šis albumas vertas roko megėjų dėmesio?
Pranešimo data:  2007-06-15 12:10:37


Man visai nieko. gal kas žino, kur būtų galima atsisiųsti daugiau jų dainų? :)
Naujiena:  "Green Day" perdainavo "Simpsonų" garso takelį
Pranešimo data:  2007-05-31 06:30:38


Valio, bus dar smagiau simsonus žiūrėti ;) Noriu greičiau išgirsti :D
Grupė:  Kaip jums "Slipknot"?
Pranešimo data:  2007-05-29 07:43:44


Myliu myliu myliu tą grupę :D begalo patinka jų muzika, manau negalėčiau be jų gyventi :)
Grupė:  Gwen Stefani
Pranešimo data:  2007-05-28 07:18:58


Ankščiau paklausydavau Ni dout,bet dabar pasodarė per saldu viskas. nebemėgstu :(
Diskusijos:  Romantikai, padėkit: malonybiniai žodeliai merginai
Pranešimo data:  2007-05-27 19:50:33


Kaip tik norit tik ne pupom... fee... nieko baisiau negali būt.. fu fu fu...
Grupė:  Amy Lee
Pranešimo data:  2007-05-27 17:55:41


o man gražu begalo :) nenusakomas balsas (į gyvą dainavimą nelabai gilinausi) puikūs dainų žodžiai. bėje man labai patinka amy sceninis įvaizdis ;) aš už
Diskusijos:  "Slipknot" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-05-27 17:12:14


neatvyko :C o gaila... bet aš ir nelabai tikėjau.. tikėjau,kad systemai atvažiuos,bet nusivyliau,tai dabar truputi mažiau pasitikėjau dėde internetu,kuris mėgsta klaidinti vargšuis vaikus :D
Diskusijos:  "Slipknot" - "Vermilion Pt.2" vaizdo klipas
Pranešimo data:  2007-05-27 17:08:24


abi dainas maloniau klausyti bet vermilionas pirmasis mieliau širdžiai :)
Diskusijos:  "Slipknot" kūrinys "The Nameless". Ką manot?
Pranešimo data:  2007-05-27 16:54:08


man tai ši daina super :D išvis man slipknotai patinka ;) reikia matyt vaizdą kaip aš per priedainį kartu su jais darau "iuuuuuuu" xD
Naujiena:  Dita Von Teese vengia saulės spindulių
Pranešimo data:  2007-05-27 15:17:53


Aš nenoriu,kad daug įdegti,todėl nebūnu per dienas ant saulės, bet čia tai jau nesveiaki :D
Grupė:  Flyleaf
Pranešimo data:  2007-05-27 15:05:38


Visų pirma ar girdėjote? jei negirdėjot paklausykit ;) ir kokia nuomonė?
Diskusijos:  Ar sunkusis rokas ir metalas tikrai nuvargina klausytoją?
Pranešimo data:  2007-05-25 12:58:59


Kaip gali varginti? nu gal kai po ilgos popso dozės ,pasileidi garsiai kokį trash tai gal gal... bet manęs gyvenime nevargino ir nevargins tikriausiai :D o tėvus mano tai vargina kaip reikalas :D o man kaiptik jėgas gražina metalas... grįžti namo pavargęs išsekęs visas, pasileidi muzikytės, pakratai vienas galvą ir jėgų atsiranda ir nuotaika pagerėja :D ;)
Grupė:  WoZu
Pranešimo data:  2007-05-25 12:52:04


man patinka ;) geriausia daina time arba zombie savaime suprantama :) ir vokalas man visiškai nekliūna :D
Diskusijos:  Kaip jums "30 Seconds To Mars" kūrinys "The Kill"?
Pranešimo data:  2007-05-20 14:24:28


man labai patinka :) jared dainuja,atrodo su TOKIU skausmu... (arba iš širdies dainuoja,arba aktorius labai geras :D) klipas irgi neblogas.... 9
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Three Days Grace"
Pranešimo data:  2007-05-20 14:19:29


mmmmm TDG... mano mylimiausia grupė... begalo patinka,kad jų muzika tokia tiesiai iš širdies...labai gražūs žodžiai. man asmeniškai labiau patiko jų albumas "three days grace" nei "oneX" pačios pačiausios dainos: "never to late" "oneX" "pain" "now or never" bliamvba, jugi visos :D o in LT tai jie nepopuliarūs...nžn kodėl tiktai...gal dėlto,kad labai mažai info apie juos... ;/
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Evanescence Evanescence
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 4347
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 112763