Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

legrand


Paulius
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5031 d.
Narys nuo: 2009-04-02
Reitingo taškai: 65
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Wiz Khalifa - Black and Yellow
Pranešimo data:  2011-03-14 18:54:33


Vezantis repo gabalas ;)
Daina:  Bruno Mars - Grenade
Pranešimo data:  2011-01-08 22:44:52


Puikus kūrinys ir kas svarbiausia dar neatsibodęs.
Daina:  Mike Posner - Cooler Than Me
Pranešimo data:  2010-08-22 21:53:52


Super hitas!
Daina:  Giorgos Alkaios - OPA (su Friends) (Graikija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-05-26 17:34:09


Ispudinga daina, bei jos pateikimas, i top 3 pateks.
Daina:  BoB - Airplanes (Part II) (su Eminem ir Hayley Williams)
Pranešimo data:  2010-05-05 17:48:44


Super daina 10/10 :)
Daina:  David Guetta - Gettin' Over You (su Fergie, LMFAO & Chris Willis)
Pranešimo data:  2010-04-10 10:06:43


Taskanti daina :)
Daina:  Justin Bieber - U Smile
Pranešimo data:  2010-04-06 15:22:27


Nepatinka man jo dainos nors tu ka :P
:  
Pranešimo data:  2010-03-26 22:20:07


na jei viena is geriausiu palaikom ;DDD. o jei seip taip ir man patinka akon :)
Daina:  Sasha Song - Say Yes To Life (su Nora Strolyte)
Pranešimo data:  2010-03-15 15:48:20


nieko gero, visiskai.
Daina:  David Guetta - Memories (su Kid Cudi)
Pranešimo data:  2010-03-11 22:35:02


Galeciau klausyt ir klausyt sito gabalo! puikus darbas ir neveltui ji atlieka kid cuti ir daid guetta :)
Daina:  InCulto - East Europe Funk
Pranešimo data:  2010-03-08 15:54:20


Gera daina ir nuotaika ir sou yra manau gali pasisekti...
Daina:  Kevin Rudolf - I Made It (su Birdman, Jay Sean & Lil' Wayne)
Pranešimo data:  2010-02-06 10:06:06


Tikrai puiki daina, ir geri atlikejai :)
Daina:  Jay Sean - Do You Remember (su Sean Paul & Lil Jon)
Pranešimo data:  2010-01-17 17:56:10


Man patiko, smagi daina :)
Daina:  David Guetta - Memories (su Kid Cudi)
Pranešimo data:  2010-01-10 11:42:07


Man ir patiko :)
Daina:  Lady GaGa - Bad Romance
Pranešimo data:  2010-01-07 20:39:56


Tikriausiai pati prasciausia Lady gagos daina bet vistiek tope netik cia ziauru, ypac dainos zodziai, jei tai galima butu pavadint daina.
Daina:  Rihanna - Russian Roulette
Pranešimo data:  2010-01-05 11:48:03


Jau spejo pabosti :D
Daina:  Timbaland - Carry Out (su Justin Timberlake)
Pranešimo data:  2010-01-05 11:15:28


Visai nieko :)
:  
Pranešimo data:  2009-12-31 12:05:01


Taip si daina gera, bet ji jau buvo Tope
Daina:  Kesha - TiK ToK
Pranešimo data:  2009-11-21 18:17:12


visai nieko :)
Daina:  Jason Derulo - Whatcha Say
Pranešimo data:  2009-11-11 21:07:11


Gera dainike! :)
Daina:  Tinchy Stryder - You're Not Alone
Pranešimo data:  2009-10-31 21:17:17


nebloga, verta paklausyti :)
Daina:  Timbaland - Morning After Dark (su SoShy)
Pranešimo data:  2009-10-31 21:13:01


Viskas gal ir butu neblogai jei ne tas priedainis :D luzau is jo :D
Daina:  Michael Jackson - This Is It
Pranešimo data:  2009-10-31 20:57:29


grazi, atsisveikinimo daina :)
Daina:  Drake - Forever (su Lil Wayne, Kanye West'u & Eminem'u)
Pranešimo data:  2009-09-08 18:09:33


Man patiko, tikrai geras geras repo gabalas :)
Daina:  Jay Sean - Down (su Lil Wayne)
Pranešimo data:  2009-09-05 11:22:55


Neveltui siuliau sia daina :D O seip tai lb grazi daina :)
Daina:  T.I. - Remember Me (su Mary J. Blige)
Pranešimo data:  2009-09-02 16:30:21


Man si daina tai patiko, tokia prasminga, todel ir pasiuliau sia daina :)
Daina:  Black Eyed Peas - I Gotta Feeling
Pranešimo data:  2009-09-02 16:27:47


Kaip Billboard top 100, 1 vieta uzima si daina :D seip smagi daina tikrai, pakelenti nuotaika :)
:  
Pranešimo data:  2009-08-27 11:56:20


Tigi yra tatavo daina tope jau senai senai :D
Daina:  Jay Z - Run This Town (su Rihanna ir Kanye West)
Pranešimo data:  2009-08-24 11:51:03


Klipas nerealus sios dainos :)
Daina:  Sean Kingston - Fire Burning
Pranešimo data:  2009-08-19 23:47:19


man patiko :) tokia uzvedanti daina
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Saprophytes Saprophytes
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4708
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 300263