Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

madmouse


Tomas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7339 d.
Narys nuo: 2004-12-19
Reitingo taškai: 56
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Ką manote apie "HIM" darbą "The Sacrament"?
Pranešimo data:  2005-09-30 17:58:36


gerai manom
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-09-29 18:08:21


jop
Diskusijos:  Ar jūsų tėvai moka naudotis kompiuteriu?
Pranešimo data:  2005-09-29 17:27:57


taip
Diskusijos:  Koks pagal jus yra geriausių NBA žaidėjų dešimtukas?
Pranešimo data:  2005-09-24 12:50:33


duncan, kidd, ray allen, ginobilis, r.hamiltonas, nash, kobe, carter, garnetas, ir visai lebronas ispudingai zaidzia..is europieciu ten tai radmanovicius, tony parker, stojakavicius, nacbaras ir aisku db visi sesi lietuviai
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 19:21:34


[quote=javana]blyn nevaidinkit ir nesityciokit is babtu, viens pasake tai davai visi ta pacia litanija...ajkit ajkit ;D[/quote] ;)
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 19:20:27


[quote=desperation]kokiam rajone tie kalabiskiai? O babtai? o_O Visai nebesigaudau;)[/quote] tu apgailetina :D :D :D
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 18:52:32


tavo tiesa je je
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 18:50:07


[quote=MoHax]tai kad galvoju kad pavadinimas kazkoks girdetas... o kiek tai 'netoli' ?[/quote] 24 km
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 18:45:28


[quote=hip-hop_daughter][quote=madmouse][quote=MoHax]o kur tie babtai? :D[/quote] salia Pagynes :D [/quote] Salia ko???pf...[/quote] nesuprasi. cia kaip ir 'bajeris'
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 14:16:21


[quote=super_girl]Tomai, atvaryk pats žinai kur, reikia truputį pakalbėti.. ne apie meetą jei ką ;D[/quote] dakara ? ;D ok kai grisiu namo ateisiu
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 14:15:07


[quote=MoHax]o kur tie babtai? :D[/quote] netoli kauno
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 14:14:36


[quote=MoHax]o kur tie babtai? :D[/quote] salia Pagynes :D
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 14:00:25


[quote=super_girl]Pavarai :D :D :D davai darom ketvirtadienį ryte, nu valandos nežinau, prie šūlės, visi penki music.lt nariai iš Babtų ten ir susitiksim ( nu gal ir daugiau yra kas iš babtų, nežinau..), niekam ir pranešinėti atskirai nereikiės.. ;)[/quote] tai joa baznycioj
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 13:54:23


[quote=_psichė_]nu blyn:) kad kas zinotu kur jie randas:) gal kalabybisky padarom?[/quote] daryk daryk
Diskusijos:  Music.lt meet'as Babtuose
Pranešimo data:  2005-08-30 11:10:55


kas uz :D :D :D
Diskusijos:  Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas Helsinkyje - 2005 m.
Pranešimo data:  2005-08-13 16:48:08


aisku galimybes jos didesnes bet kam gerint stipriai rekorda jei uz kiekviena duoda po premija..tai geriau po mazu po mazu..va siemet isinbajeva gaus 100000$...beja ji pirmoji ir vienintele moteris persokusi 5 metrus
Diskusijos:  Jasikevičiaus, Macijausko, Kleizos, Andriuškevičiaus perspektyvos NBA?
Pranešimo data:  2005-08-12 19:44:08


nu andriuskevicius pasirase dvieju metu sutarti su kavalieriais..kad tik nezlugtu vaikas ten...tikiuosi neprarasim dar vieno talento..visi metai ant suolo..nu gal bent sutvirtes ten..vistiek sekmes
Diskusijos:  Jasikevičiaus, Macijausko, Kleizos, Andriuškevičiaus perspektyvos NBA?
Pranešimo data:  2005-08-09 19:58:31


[quote=playa]Kaip kažkas sakė, jau geriau suolą trint NBA už pinigus, negu čia už dyką. Čia apie Andriušką.[/quote] nu kazkas neprotingai pasake
Diskusijos:  Jasikevičiaus, Macijausko, Kleizos, Andriuškevičiaus perspektyvos NBA?
Pranešimo data:  2005-08-09 09:18:08


kleiza lb perspektyvus..manau jo pradzia bus kaip songailos..svarbiausia kad po keliu pirmu nesekmingu varzybu nepaluztu.. andriuskevicius..jam aiskiai truksta praktikos ir centrui budingu savybiu..zaidzia neuztikrintai..jei nba siemet ji priims tai martynas bus suzlugdytas..geriau kavaliers ji paskolintu macijauskas pasirinko komanda kurioje tures vieta startiniam, bet manau ir del jos dar reikes jam pakovot...lb idomu kaip jam seksis...tritaskiai ten gi toliau o i pacers musu pasididziavimas..manau jaskai problemu nebus..svarbiausiai kad jo charakteri priimtu komandos draugai..indianoj jam reikes yrodyti kad zaidzia geriau nei ju ilgametis izaidejas tinsly
Diskusijos:  Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas Helsinkyje - 2005 m.
Pranešimo data:  2005-08-07 18:01:45


Lietuvių startų pasaulio čempionate Helsinkyje tvarkaraštis: Rugpjūčio 9d. (antradienis) 11.30/13.05 ietis, kvalifikacija (Intas) Rugpjūčio 10d. (trečiadienis) 20.20 ietis, finalas (?Intas) Rugpjūčio 12d. (penktadienis) 13.20/14.40 ietis, kvalifikacija (Stasiulionytė) 14.00 tolis, kvalifikacija (Mykolaitis) 20.15 1500m, atrankos bėgimai (Krakoviak) Rugpjūčio 13d. (šeštadienis) 19.45 tolis, finalas (?Mykolaitis) Rugpjūčio 14d. (sekmadienis) 19.25 ietis, finalas (?Stasiulionytė) 19.55 1500m, finalas (?Krakoviak)
Diskusijos:  Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas Helsinkyje - 2005 m.
Pranešimo data:  2005-08-07 17:54:17


disko varzybos..intriga buvo,gerai..alekna nerealiai o karolina taip tikrai jega
Dienoraštis:  2005-07-14: vasara
Pranešimo data:  2005-07-26 12:27:31


dar butum mane paminejus tai isvis fantastiska butu ;)
Dienoraštis:  2005-07-24: ...
Pranešimo data:  2005-07-24 19:44:17


uj lb bloga nuotaika? :/ tada sorry kad erzinom siandien..
Diskusijos:  Tiems, kurie dievina "F-1". Kuris lenktynininkas fainiausias?
Pranešimo data:  2005-07-11 18:39:22


pradejau dometis f-1...seniai uj seniai....atsimenu kai man nupirko kompa, pirmas zaidimas buvo nfs2..megstamiausia komanda mclarean...tada pradejau dometis f-1..tai mclarean ir liko..mclarean ir hakinenas..aj o db tai biski atsales nuo f-1..tik zinau kas vyksta,pasiziuriu varzybas ir tiek
Diskusijos:  Krepšinis ar futbolas?
Pranešimo data:  2005-06-20 07:17:04


[quote=ajste]foole 4sure:S kam galetu nepatikt?: sedi ir zhiuri kaip suauge wyrai po zhole 2h kamuoli gainiojasi. ir rezultas buna lygus 0:0 :D kaip gali but neidomu, klausiu paskutini syki??[/quote] pavirsutiniskas poziuris
Diskusijos:  Tiems, kurie dievina "F-1". Kuris lenktynininkas fainiausias?
Pranešimo data:  2005-06-20 07:14:13


wa wa hakinenas.. ir man
Diskusijos:  Dainos, kurias klauso ir jūsų tėvai, ir jūs
Pranešimo data:  2005-06-17 07:07:14


su mama galima foje, mamontovo paklausyt..su teciu tai beatles, scorpions..bet siaip klausosi ir mano dainu, atskiru grupiu
Diskusijos:  ATP/WTA Tenisas
Pranešimo data:  2005-06-12 09:26:01


seniau patiko labiau..dabar ziuriu tik del malonumo, favoritu neturiu..anksciau viena moteri patiko tik pavarde uzkrito, sveicare lygtais,ten ja gerbejas dure su kazkuo, ai neatsimenu
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2005-06-11 12:29:24


zalgiris ir lt rinktine man 4 ever.. aisku palaikau ir ryta , bet kai jie losia didelio jaudulio nejauciu..pralaimejimu neisgyvenu ju
Diskusijos:  Šarūnas Jasikevičius
Pranešimo data:  2005-06-10 10:19:22


man patinka ir viskas. be jo lietuva nebutu tiek laimejus, gali ziuret ir neatsiziuret i jo zaidima, pasus
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joe Cocker Joe Cocker
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5312
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 182836