Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

mama_Ganja



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7441 d.
Narys nuo: 2005-12-30
Reitingo taškai: 25
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Jūsų nuomonė apie Žygį
Pranešimo data:  2006-02-07 16:30:39


[quote=Vesta-ta]neklausiau...neklausau...neklausysiu...jau bjauresnio atlikejo nemaciau....:([/quote] wisom keturiom uz..ji lol..turbut neturi ka weikt ir lipa ant scenos...pas ji nieko nera nei waizdo nei balso nei dainu..ka turi turet geras atlikejas..
Naujiena:  Reperis Cam'ron nenori, kad jo konfliktas su Jay Z virstų smurtu
Pranešimo data:  2006-01-31 16:24:44


swaigsta tas cam'ron ir tiek..mane susilauks palaikymo..wisi ciuju waziuot pradejo taj beliko atsiprasyt :D
Naujiena:  "Radiocentro apdovanojimai 2006" - "cirkas" scenoje
Pranešimo data:  2006-01-31 16:12:08


erica ten isiwis nusiswaigo.. jurga pelnytai wisa tai gawo.tik kad poto neuzriestu nosies..o renginys nieko nrl blogo nieko lb ipatingo :/
Naujiena:  Geriausia grupe vėl išrinkta „Skamp“
Pranešimo data:  2006-01-31 15:59:09


gal ir gerai kad laimejo..bet su ta merga laizytis nereikejo :/
Naujiena:  Eurovizinė „inCulto“ daina – linksma Lietuvos turistinė kampanija
Pranešimo data:  2006-01-25 18:14:21


nu gal bent siais metais per uerovizija kanors pasieksim :/
Naujiena:  Žurnalo viršelyje reperis įkūnijo patį Jėzų Kristų
Pranešimo data:  2006-01-25 17:58:57


nu gal ir biski persistenge :/
Naujiena:  „Mokinukės“ laukia dar vienos speigo atakos
Pranešimo data:  2006-01-25 17:42:54


salciai waldo :D
Naujiena:  Balandį su gyvybingu albumu sugrįžta Pink
Pranešimo data:  2006-01-25 17:24:12


kazkaip nors ir pop bet man pink kazkuo patinka..idomu bus paziuret ka ji ten sukure
Naujiena:  Nuo dėmesio M. Jackson'as slepiasi persirengęs moterimi
Pranešimo data:  2006-01-25 17:21:16


aj nu jo..idomu ka dar tam wargsuo padarys..kaip gali taip dergiasi is jo..WARGSYTIS :(
Naujiena:  M. Manson'o žmona - naujasis Australijos mados veidas
Pranešimo data:  2006-01-23 19:06:38


jo mergeliai gerai..
Naujiena:  Savo dainoje Cam'Ron užsipuola Jay Z
Pranešimo data:  2006-01-23 18:58:00


nu dw jay-z ka tu apie ji pawarysi..dw astriu kowu dainu tekstuose :D
Naujiena:  50 Cent kaltinamas pavogęs dainos žodžius
Pranešimo data:  2006-01-23 18:53:56


jo cai biski tokia paweluota reakcija..bet as manau kad sia is lempos kaltinimai..bet jej ne tai lewas tada tas 50cent yra..:/
Naujiena:  Amy Lee: „Myliu savo albumą, myliu savo grupę“
Pranešimo data:  2006-01-23 18:49:18


bl evanescence waldo..nrl mane weza ju muzika..
Naujiena:  Žiemos Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje - Avril Lavigne
Pranešimo data:  2006-01-23 18:44:57


cool..awril waryk! :D
Grupė:  Ką manote apie dainininkę Dido?
Pranešimo data:  2006-01-22 18:07:57


gerai dainuoja..nrl balsas nieko nepasakysi bloga..
Grupė:  Ką manote apie Marijoną Mikutavičių?
Pranešimo data:  2006-01-22 11:39:09


jeigu LT yra tikru dainininku tai jis wienas is ju
Grupė:  Grupė "Žentai"
Pranešimo data:  2006-01-21 17:37:22


net neturiu zodziu kas per wejaj ju ta "muzika" speju si tema sukurta wien is ju pasidergt ane?
Grupė:  Victoria Beckham
Pranešimo data:  2006-01-21 17:32:15


pagal mane ji uzgesusu yra..as ir jos senai negirdejau
Grupė:  Ashera. Ką manote apie šią dainininkę?
Pranešimo data:  2006-01-21 17:18:00


su keliom dainelem keliom sawaitem iskilo..bet taip ir uzgeso..:/
Grupė:  Ar klausotės grupės "Gorillaz"?
Pranešimo data:  2006-01-21 16:52:59


klipai nrl..seip muzika irgi wezanti
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2006-01-20 19:28:22


dar weina LT popsiuko padanges zwaigzde kuri jau nubleso..
Grupė:  Diskusijos apie Rytį Ciciną. Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2006-01-20 18:47:08


jo..jo muzika jau "lagenda"..:D
Diskusijos:  Atlikėjų išvaizda: ar daug ji jums reiškia?
Pranešimo data:  2006-01-19 16:27:18


kekwienas atlikejas pagal tai koki stiliu dainuoja taip ir scenoje atrodo..cia sawaime aisq..o iswaizda tai dar newiskas..muzika yra wiskas. nors sceninio iwaizdzio i pati gala irgi nenukelciau.
Grupė:  Inga Valinskienė
Pranešimo data:  2006-01-19 16:21:17


mano manymu tai cia wyresnio amzaius atstowu dainininke..mano mama ir ja klaso..nors man ji lewa :/
Grupė:  Ką manote apie Shakirą?
Pranešimo data:  2006-01-19 16:15:59


[quote=Bartas_cool]man tai ji ziauriai nepatinka kaskokia eiline popsiste :([/quote] pritariu..jaj geraiu pilwo soki tik sokt..nieko gero nemoka :/
Grupė:  NL (Naujieji Lietuviai)
Pranešimo data:  2006-01-14 20:37:20


irgi saunus wyrai yra..pralinksmina ju "dainos" kai buna nrl lewa nuotaika..tik kad ju tos "dainos" truputi be prasmes..bet pagerimui tusams pats gazas..o seip tai waikai paprikolu yra ir gerai..kazkas naujo
Grupė:  Kaip jums Jurga Šeduikytė?
Pranešimo data:  2006-01-14 20:33:56


NRL BALSAS..daugiau nieko negaliu pasakyt:D nesidomiu
Diskusijos:  Ką manot apie rusišką muziką?
Pranešimo data:  2006-01-14 20:30:11


man nepatinka todel neklausau o neklausau kad wisai neweza ir nesuprantu apie ka jos..nekertu kampo..neraukiu tos kalbos
Diskusijos:  Geriausias balsas
Pranešimo data:  2006-01-14 20:28:23


Kurt‘as Cobain‘as..jo balsas man nrl :DDDD
Grupė:  Gwen Stefani
Pranešimo data:  2006-01-14 20:19:45


GWEN STEFANI kaip ir daugelis kitu lb daug panasaus daibawimo stilaius ir panasiu zwaigzdziu..niekuo daug neissiskirianti is kitu..bet stilius apsirengimo tai toks neblogas neblogas :D
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Girnų giesmės Girnų giesmės
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3368
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 321957