Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

marilyn


Ieva
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4975 d.
Narys nuo: 2010-05-17
Reitingo taškai: 35
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Geriausias koveris - koks?
Pranešimo data:  2012-11-11 21:38:42


https://www.music.lt/lt/daina/Sunshine-of-Your-Love/169635/

Funkadelic - Sunshine of Your Love

Diskusijos:  Jūsų mėgstamiausias muzikinis instrumentas?
Pranešimo data:  2012-11-11 21:29:38


Fleita; Pianinas; Bosinė gitara; Saksofonas; Bugnai/džembė/bongai; Klavesinas  

Va, mėgstamiausi :D 

 

Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2011-09-25 19:40:41


The XX- Infinity
Diskusijos:  Ką pasiulytumėt groti gitara?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:50:03


Siūlau groti...muziką : D
Diskusijos:  Jūsų mėgstamiausias muzikinis instrumentas?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:49:24


Bosinė gitara
Diskusijos:  Gražiausia gitara
Pranešimo data:  2011-09-24 17:48:50


Fender Bullet Bass
Grupė:  Ką manote apie "Depeche Mode"?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:39:34


Man jie - super
Diskusijos:  Kokio stiliaus muziką klausot?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:38:43


Jazz, Funk, Rock, Elektronika, seniau-punk : D
Diskusijos:  Geriausia "The White Stripes" daina? Blogiausia? Kodėl?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:35:10


Sewen Nation Army, nes tik ją žinau : D
Diskusijos:  Jūsų nuomone - geriausia grupės "AC/DC" daina?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:33:56


T'N'T xD
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2011-09-24 17:33:04


1. Visioneers - runnin' 2. Scissor Sisters - Any Which Way 3. Groove armada - paper romance 4. Brassbastardz - buble in trouble 5. The Beatles - Come Together
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2011-09-24 17:28:47


Visioneers - runnin'
Grupė:  Jamiroquai
Pranešimo data:  2011-09-24 17:27:02


Man Jamiroquai tikrai puikiai. Jie tusi rysku savo muzikos stiliuka, tad jei pirma kart girdi kokia ju daina nesunkiai atpazinsi - tai jie. : D
Grupė:  Ką manote apie grupę "Nirvana"?
Pranešimo data:  2010-06-17 00:14:56


žiauriai nuostabi grupė;> nuo jų pradėjau klausyt rock'o, ir dar neatsibodo jie ;> p.s.roko klausau hmm...ILGAI ;D
Grupė:  Diskusijos apie Kurt'ą Cobain'ą
Pranešimo data:  2010-06-17 00:11:09


Jis buvo TOBULAS. Jo muzika yra NUOSTABI. Gerbiu.
Diskusijos:  Tikras rokas "Eurovizijoje". Ką manot?
Pranešimo data:  2010-06-17 00:07:24


Būtu nuostabu, bet tai nebebūtu eurovizija. O jei tai nebebūtu eirovizija-tada būtu...TOBULA!!!;>
Grupė:  Ką manote apie "System Of A Down"?
Pranešimo data:  2010-06-17 00:04:26


geruliai jie. kiek girdejau ju dainu-visos lipo;>
Diskusijos:  Su kokia Lietuvos žvaigžde norėtum susitikti?
Pranešimo data:  2010-06-17 00:03:14


Su Migloko.
Grupė:  Ką manote apie grupę "5'nizza"?
Pranešimo data:  2010-06-17 00:02:00


tobuli. Viena mano megiamu grupiu ;> ypac limpa jamayka...dar kak malo kam dle sestje nado ;>
Diskusijos:  Originaliausi šių laikų atlikėjai
Pranešimo data:  2010-06-16 23:56:10


Migloko. nepastebėt gatvėj ir neatkreipt demesio tiesiog neįmanoma(na bent man) ir muzika įdomi(TOBULA, man bent) ;>
Grupė:  Toro Bravo
Pranešimo data:  2010-06-16 23:39:11


MYLIU šitą grupę. labai užkabina ir labai gerai pagal ju muzika išsitaškau;> ir visada jų tekstuose galima įžvelgt gilią prasmę. ar bent galvot kad ją įžvelgi.
Grupė:  Supertramp
Pranešimo data:  2010-06-16 23:34:23


man jie nepatinka, bet mano tetis juos labai megsta kiek zinau ;D
Grupė:  Kokia jūsų nuomonė apie grupę "Green Day"?
Pranešimo data:  2010-06-16 23:31:52


nemegstu ju.kazkada patiko ju daina "american idiot", bet jau seniai, taip kad nesiskaito...;>
Grupė:  Kaip jums grupė "Aqua"?
Pranešimo data:  2010-06-16 23:26:57


o taip, neisivaizduodavau darzelio diskonu be ju dainos "barbie girl" ;D
Diskusijos:  Ką manot apie rusišką muziką?
Pranešimo data:  2010-06-16 23:18:11


man patinka. viena grupe. vadinas ji taip: 5'nizza. ne, ne rusiskas popsas (regis, jei kas;>).ir visai netrukdo rusiskas tekstas, net priesingai-egzotika savotiska ;D
:  Geriausios punk roko grupės
Pranešimo data:  2010-06-16 23:12:37


is uzsienieciu man asmeniskai labiausiai patinka the casualties.dar the exploited, sex pistols, the distillers ir etc... zinoma kad jau gyvenu lietuvoj(ne rasiste, priesingai-as pries rasizma;>), tai ir lietuviu paklausau pvz.: toro bravo, oil busters, typoshytaka limpa visai ;>
Diskusijos:  Koks didžėjus jums atrodo geriausias?
Pranešimo data:  2010-06-16 22:56:19


David Guetta, nes kitu nezinau ;DDD
Diskusijos:  Seksualiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2010-06-16 22:54:49


nu dar Sid Vicious, bet jis jau R.I.P. https://www.philjens.plus.com/vicious/sid77.jpg
Diskusijos:  Seksualiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2010-06-16 22:51:03


man Wattie Buchan toooks grazus.buvo ;<. paseno ;( https://www.eurojo5.com/number_3/imatges/wattie_the_exploited.jpg
Grupė:  Grupė "LMP" ("Lipnūs Macharadzos Pirštai")
Pranešimo data:  2010-06-16 17:47:37


TOBULA grupė, man jie tikrai LABAI patinka, ypač jų daina: oi kaip linksma ;>. visi tekstai ir muzika tikrai praskaidrina nuotaika ;>(karas nori įveikti šį pasaulį, karas nori nori nugalėti šį pasaulį...) ;DD
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Glasvegas Glasvegas
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3999
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 200635