Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

maxe



Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5263 d.
Narys nuo: 2004-10-31
Reitingo taškai: 398
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Naujiena:  "MTV" Europos muzikos apdovonojimuose sėkmė lydėjo Lady GaGą ir J. Bieber'į (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2010-11-12 21:50:01


Kuo toliau, tuo juokingiau... Kur gindo laikai, kai MTV grojo gera muzika ir apdovanojo tikrai to nusipelniusius asmenis..
Naujiena:  "Slipknot": "Mūsų muzika neskatina paauglių žaloti save"
Pranešimo data:  2009-05-22 16:57:10


Slipknotai dėl to nekalti. Ir išvis jautrūs paaugliai klauso Slipknotu? :O nuuuu.... nežinau....
Naujiena:  „Limp Bizkit“ koncerte - nuo Lietuvos trispalvės iki nepadorių gestų
Pranešimo data:  2009-05-22 16:53:36


turejo buti tikrai linksmas koncertas ;D shauni proga ishsirekauti ir ishsikeikti... wogho! ;D
Naujiena:  Ant naujų būgnų lazdelių - "Slipknot" nario krauju padėti parašai
Pranešimo data:  2009-05-09 09:33:07


tikrai labai geras budas praduoti lazdeles! gerbeju Slipknotai tikrai turi tai manau prekyba bus labai pasisekusi :>>
Naujiena:  Las Vegase atidengta vaškinė Snoop Dogg'o figūra
Pranešimo data:  2009-04-23 19:00:58


wow :O nerealu
Naujiena:  "MTV" Europos muzikos apdovanojimuose - amerikiečių triumfas (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2008-11-07 17:51:31


Vakar specialiai ziurejau apdovanojimus ir tureiu pasakyti kad mano nuomone sheis metais jie buvo geresni... be to The Killers pasirodymas buvo nepakartojamas.... geriausias ish visu! tai turbut ir buvo ta kulminacija po kurios jau viskas eme nusibosti... jei kad bent jau 30stm padejo vesti tai bent jau buvo i ka paziureti :D
Naujiena:  "MTV" Europos muzikos apdovanojimuose spindės ir Britney Spears?
Pranešimo data:  2008-10-23 20:59:04


jos pasirodymas yra jaudinanti akimirka??? oj nemanyciau... ir labai pritariu tiems kurie sako kad nera kode ziureti to apdovanojimu.... Kuo toliau tuo labiau visi tie apdovanojimai ritasi zemyn......
Naujiena:  Vilniuje koncertavo ekstravagantiškieji „Cinema Bizarre“
Pranešimo data:  2008-10-23 20:56:07


"jie net kelis kartus ėjo atnaujinti makiažo"... kurgi ne :D bijo parodyti savo tikrus veidus :/ be to anime reliame gyvenime (kaip zinome jie vaizduoja anime personazus) nelabai viliojantis dalykas.... :/
Naujiena:  Kitą mėnesį - naujas "gyvai įrašytas" grupės "Linkin Park" albumas (+ video)
Pranešimo data:  2008-10-16 18:45:53


tikėkimės įrašuose Jay Z perdaug nesivaidens.. nes jis gadina visa reikala :/
Naujiena:  Vilniuje koncertuos James'as Blunt'as
Pranešimo data:  2008-10-16 18:41:44


kaip fainiai! gal pagliau ir mus prades lankyti normalus muzikantai! :>>>
Naujiena:  "MTV" vaizdo klipų apdovanojimams - "Linkin Park" lyderio kritikos lavina
Pranešimo data:  2008-09-19 19:23:42


tikrai pritariu Chester‘iui... tikiu kad į sekančius apdovanojimus atvažiuos dar mažiau "rimtos" muzikos atstovų
Naujiena:  Didieji „Sostinės dienų“ koncertai grąžins vasaros karštį į rudenėjantį Vilnių
Pranešimo data:  2008-09-04 20:07:15


o my god.... vel bixai... galetu jau ka nors kita pakviesti...
Naujiena:  Naujo "Lostprophets" albumo teks palaukti iki kitų metų (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2008-08-23 20:58:57


na ziuresim kas ten per albumas bus :>>>
Naujiena:  "Slipknot" būgnininku persirengęs moksleivis virto žudiku
Pranešimo data:  2008-08-23 20:56:22


na Joey dabar tures apie ka papasakoti zmonem :D
Naujiena:  Ekstravagantiškieji „Cinema Bizarre“ koncertuos Vilniuje
Pranešimo data:  2008-07-16 15:04:55


ok.... ash jau pasimeciau.. cia visi vaikinai?! oh come on ;D maciau klipa ir kazkaip pasirode kad grupei dauguma sudaro merginos.... o pasirodo jie visi vaikinai :D ups :D *shame on me*
Naujiena:  Pasaulinėse Madonnos gastrolėse - ir Britney Spears (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2008-07-12 19:53:08


sakykit ka norit bet kuo toliau tuo labiau Madonna "ishsidirbineja" ir tai manau tikrai ne + :>
Naujiena:  "Panic At The Disco": "Nebesame "emo" stiliaus grupė" (+ video)
Pranešimo data:  2008-07-12 19:49:01


tureciau pastebeti kad tai nauja daina tokia ishvis idomi.. nu nezinau man asmenishkai net nepatiko...bet tai gal tik shi daina tokia...bet tai jie visas albumas panashus tai tada geriau jie tegul buna emo :D
Naujiena:  Britney Spears vėl "susidėjo" su paparaciu?
Pranešimo data:  2008-07-04 19:39:50


ash irgi abejociau kad pasitaisys...
Naujiena:  Pristatytos naujosios "Slipknot" narių kaukės (+ foto galerija)
Pranešimo data:  2008-07-04 19:38:17


tai kad ne visos kaukes naujos... kitos senos...
Naujiena:  „Apocalyptica“ koncertuos Trakų pilyje
Pranešimo data:  2008-06-17 20:22:57


gavau sms su omni id 80lt o sheip sake kad 100lt bilietas :>
Naujiena:  „Linkin Park“ koncerte gerbėjai „ėjo iš proto“ (+ foto)
Pranešimo data:  2008-06-13 21:11:47


man vienodai sakytkit ka norit man asmenishkai LP yra viena geriausiu grupiu... aishku kiekvienam savo nuomone bet vistiek... nesikartokit ;) tikiuosi nuo shiol LP itrauks ir Lietuva i savo turus ir dazniau mus aplankys :>
Naujiena:  "30 Seconds To Mars" lyderis neigia romaną su Jessica Simpson
Pranešimo data:  2008-06-13 20:43:30


na Jared‘as yra mergishius tas tai ne paslapti... bet tai tikrai netikiu kad butent jis juos ishskyre.... prisimasto bele ka...
Naujiena:  Grupė "McFly" žada rimtesnę muziką (+ video)
Pranešimo data:  2008-06-13 20:29:33


aj nu tai taip ir gaunasi kai firmos nemegsta neformalios muzikos... nesuprantu kodel visi isitikine kad jei grosi taip kaip nori neprasimushi... nea nu... gerai padare vyrukai... sekmes!
Naujiena:  Pirmadienį pristatytas naujas „Linkin Park“ vaizdo klipas (+ video)
Pranešimo data:  2008-06-03 22:05:35


tikrai keistas bet visai grazus klipas, taciau dra grazesne yra diena :> dievinu shia daina! :> gaila kad negalesiu pabuti koncerte .... ech ir visatai tik del istorijos egzamino :< ziauru....
Naujiena:  Paskutiniai bilietai į „Linkin Park“ koncertą – tik kasose (+ video)
Pranešimo data:  2008-06-03 21:57:45


dar vienas shirdi draskantis straipsnis.... :( pavydziu tiem kas ten bus :>
Naujiena:  Rugpjūtį Lietuvoje „Apocalyptica“ skambės netradicinėje erdvėje
Pranešimo data:  2008-06-03 21:40:42


na va pagaliau arciau namu :> pazaislis geriau nei trakai manyciau :> oj laukem laukem! :>
Naujiena:  Muzikinę veiklą nutraukia grupė "Sweetness Theory"
Pranešimo data:  2008-04-14 20:55:38


gaila vyruku.. tikrai shie metai jiem turejo buti vieni ish geriausiu bet tai ka jau padarysi kad taip gaunasi...sekmes jiem tolimesneje veikloje :>
Naujiena:  Christina Aguilera surengė sūnaus apipjaustymo vakarėlį
Pranešimo data:  2008-02-09 23:56:44


o shakes tai bent naujiena...
Naujiena:  Eugenijus Ostapenko pretenduoja pelnyti daugiausia „Bambuko“ statulėlių
Pranešimo data:  2008-02-09 23:54:05


bet tai del yvos neapsisprendzia zmones :D tai ji blogiausia, tai geriausia.... :\
Naujiena:  "Travis" gitaristas koncerto metu patyrė traumą
Pranešimo data:  2008-02-09 23:50:19


gerai, kad gerai baiges....
Puslapiai: 123456 ... 57

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Degradatonia Degradatonia
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3091
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 199795