Tema | Atsakė | Kas atsakė? | |
Žaidimas: pažink menininkus |
2 | Isa |
raimucka Narys |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 439 d. Narys nuo: 2005-01-05 Reitingo taškai: 844 |
| |
Tema | Atsakė | Kas atsakė? | |
Žaidimas: pažink menininkus |
2 | Isa |
Stovejau prie pat scenos, 4 metrai nuo Petrucio, ir galima sakyt prie pat koloneles. Neapkurtau, ir netgi buvau nustebes garso kokybe. Nezinau, nesu itin didelis audiofilas, bet garsu esu patenkintas. Nereikejo net isiklausyti kad girdeti vokala, gitara, klavisus. Tik bosas visai nesigirdejo. Bet paklausius irasus juk viskas taip pat - boso nesigirdi, na, bent sunku ji isskirti. Bent jau man. Bet kai kita karta keliausiu i DT koncerta, tai manau reikes susimastyti apie ear-plugs. DT koncas tai ne kazkoks trankus-headbang-balls to the wall sou.
Apie setlist'a tai is tikruju buvo truputi liudna kad nepagrojo senu geruju Pull Me Under, ar The Glass Prison ar kitu senuju hitu, taip norejosi pabaigoje visiskai isrekti balsa, taip norejosi katarsio. Taciau i koncerta ejau pasiklausyti ne ju Pull Me Under, ne Glass Prison, o Dream Theater. Jie butu visa koncerta prajammine, buciau isejes ne maziau patenkintas. Na gal truputi maziau.
Koks profesionalumas. Auksciausia praba. Tikrai auksciausia. Kaip viskas idealiai surepetuota.
Del sou aspekto, sviesos buvo stulbinancios. Draugas ejo pasivaikscioti ir mate toki vaizdeli - garsistas, uz jo sviesistas, ir uz jo dar kazkoks bicas su ausinemis. Sviesistas, galima sakyti, dar vienas DT narys. Pastebejote, kas buvote koncerte, kaip staigus ritminiai perejimai grojo kartu su sviesomis? Taigi, tas sviesistas GROJO TOMIS SVIESAS VALDANCIOMIS KNOPKEMIS. VISAS STAFKES GROJO MINTINAI. NEITIKETINA. Tas bicas kuris sedejo uz sviesisto, pries save turejo kazkoki ekraniuka, kuriame kazkokios skales, diagramos, dar kazkas. Nezinau, kas ten buvo, bet spejam kad dar kazkas susije su garsu - ar gyvas masteringas ar kazkas panasaus.
Petruccis pribloske savo susikaupimu, savo visisku profesionalumu (negirdejau nei vienos suklystos natos, tik paveluotai ijungta pedala ir ne ten sugrota akorda, truputi matesi is veido). Kai Rudessas iseidavo su savo klaviso-gitaro-something i prieki pasoluoti, matesi is jo veido, kiek dziaugsmo ir malonumo jis patiria, kaip jis myli fanus ir dziaugasi dovanodamas jiems muzika.
P.S. netycia paspaudziau atsakyti i komentara, Vertigo. i.e. mano komentaras nera atsakymas i Jusu komentara :)
Mačiau, kad šitas dalykas feisbuke visai populiarus buvo, vet ir užgęso gana greitai..
Tai pagalvojau, kad būtų visai šaunu jį čia atgaivinti. Labai yra įdomu šitaip susipažinti su įvairiais vizualio meno menininkais, ir bent truputį prisiliesti prie jų kurybos.
Taisyklės tokios: žmogus prieš jus esančiame poste paskiria jums menininką (tapytoją, grafiką, ar bet kokį vizualinio meno atstovą), ir jūs pateikiate to menininko trumpą kūrybos apžvalgą, taip pat keletą jo kūrybos pavyzdžių, ir tada patys skiriate menininką kitam žmogui
Na tai pradėsiu - Alex Grey.
Amerikiečių kilmės menininkas, kurio kūryba tarsi mišinys psichodelikos, transcedentinių temų ir įvairiausių kitų mistinių dalykėlių. Dažnas motyvas Alex Grey kūryboje yra anatomiškai vaizduojamas žmogus, spalvingai parodant kraujotakos ar nervų sistemą, skeletą. Dažni motyvai yra ir tokie dalykai kaip čakros, auros, "trečiosios akys". Svarbiausia, visi darbai turi ryškią metafizinę, dvasinę temą - sielos atradimas, gimimas, mirtis, visata, evoliucija, transcsscesecendetalizmas, Budizmas (Alex Gray religinė pakraipa). Alex Grey darbai dažnai naudojami tokių grupių kaip Tool, Meshuggah albumų viršeliuose, Tool dažnai naudoja jo darbus savo vizualinėse projekcijose koncertų metu.
Alex Grey "Parabola"
Irrrrr, skiriu menininką - Frida Kahlo.
George Benson, Black Sabbath, noreciau kad Tommy Emmanuel ir Bob Dylan dar karta atvaziuotu..
Bet labiausiai, suvis labiausiai..
Tool
Didelej arenoj.
Bugnai ar perkusija?
1. Siuo metu esu gan primirses senaja Lietuvos istorija (nors gal ir niekada pernelyg jos ir nemokejau). Sunku pasakyti isties. Galbut ankstesnis apsikrikstijimas butu priezastis ir ankstesnes Lietuvos krasto integracijos i tuometine Europa ir jos kultura, kas butu pasireiske ir dar didesniu kulturiniu, ekonominiu, Taip pat butu buve isvengta karu, kovu, auku, nuostoliu ir panasiai. Na bet cia isties labai pragmatiski dalykai,kad ir kaip besirdiskai skambetu. Kas gerai kad apsikrikstijome velai,hmm, na vienaip ar kitaip isskirtinits istorinis ir kulturinis paveldas is to isliko. Nezinau kas as cia prirasiau, bet objektyviai ziurint, manau kad blogai kad apsikrikstijome paskutiniai - daug auku, karu, sumaisties, valdzios egzistavimas ant plauko. Is subjektyviosios puses - pasiektas istoriskas, kulturiskas unikalumas (issaugotas). Siaip to meto situacija truputi primena siu dienu situacija - Lietuva tarsi prisislieja i kitu Europos nariu kluba vien tam kad neliktu atsilikusi, pamesta, vienisa Europos uzkampyje. Cia pat gresmingai alsuoja Rusija. O nesugebejimas isrinkti geros valdzios kulminuojasi i 1795 metu ivykius. Galbut labai nusisnekejau. Supeikit kas nors.
2. Grudintis gerai :)
3. Sv. Petro ir Povilo katedra Siauliuos
4. Na galbut reiketu labai gilios analizes ir diskusijos, bet is savo paties patirties galiu pasakyti kad imanoma, nepraprastai mylint zmogu, arba bunant visiskai abejingu. Nenoriu pakeisti nei vieno savo geriausio draugu ir mylimosios, nes taip juos dievinu.
5. Hmm, na, svarbiau ne kur, o kas :) Seip, pernelyg fancy vietos manes niekada netrauke, o tokios apleistos, senos, kur dar vaiksto praeities dvasios ir energijos, labai idomu.
1. Megstamiausias vaizdas (ar tai ka matai pro langa, ar nuo kalniuko ziurint i ezera ar panasiai)
2. Trumpai glaustai, Tavo nuomone apie Loreta Grauziniene?
3. Ar buvo Tavo gyvenime kazkoks luzis, momentas, po kurio tarsi pradejai gyventi kitoki gyvenima?
4. Kieno graziausias balsas?
5. Kokiai dainai skambant noretum buti palaidotas/palaidota ar islydetas/islydeta (jei isvis noretum)
Ir surask fingerstyleri gitarista kuris nezinotu sito ir nemoketu pagrot.. Isties, sedevras :) 10/10
Visus sio zmogaus gerbejus fanus noreciau informuoti kad jis atvyksta i Rigos kongresu rumus! Balandzio 14 :)
Viaceslavo Ganelino "pasikalbejimai" Klaipedoje
Nagi, kamon, atgaivinam sita puiku dalyka :)
Labai grazu is tikruju. graziai atlikta, akompanimentas labai tvarkingas ir skoningas sakyciau. Tikrai neturiu net prie ko priskabinti ir priezasties jokios neturiu ivertinti kitaip negu 10/10
Vienintelis budas kaip suprasti sio kurinio genialuma yra isgirsti si kurini gyvai, koncerto metu. Ne per Youtube ar Winampa, o GYVAI. Ir taip, turiu omenyje ISGIRSTI
Del itin subjektyviu priezasciu sakau Tool. Retai kas taip paveikia samone ir pasamone kaip jie.
Dream Theater labai gerbiu. Puikus muzikantai, visi tikri profesionalai, puikus koncertai, gerbiu uz artima bendravima su fanais, dauguma dainu tikri sedevrai, ypac Octavarium, Glass Prison.
Taciau, vistiek, Tool. Tool.
Isimintinu tau metu Einarai.
"..bijau to, kad laikas labai greitai bėga."
O galbut verta susimastyti, kad gal ne laikas greitai prabega, o tiesiog pats zmogus stovi vietoj? ("reliatyviai" or smth)
1) Atlikėjai, dėl kurių šiandien daugiau mažiau būtų gėda prisipažinti2) Atlikėjai, kurie paskatino jus domėtis muzika, kurios klausot DABAR.3) Atlikėjai, kurių dabar nebegalite pakęsti, nors anksčiau patiko.
1) Linkin Park ir Scooter vaikysteje buvo labai labai megiami..
2) Du albumai: Pretty Maids - Rise ir Black Sabbath - Cross Purposes kuriuos radau dideleje per atsitiktinuma Tevo gautoje CD kruvoje. Nors ir anskciau kazkur aplink skambedavo Metallica, RHCP, the Offspring ir panasus dalykai, bet tik nuo siu albumu tikrai galiu pasakyti kad pradejau tikrai dometis muzika, stengtis atrasti daugiau, ir pan. Kita dalis, tai aplinkiniu itaka: muzikos mokyklos ir Tevo itakotas pradejau dometis rimtaja muzika i.e. dziazas, klasika, ivairiu tautu etnine muzika, kas veliau privede prie tokiu atlikeju kaip Ravi Shankar, John Coltrane, Miles Davis, Joe Pass, Charles Mingus, Michael Hedges kurie dabar tarp mano megiamiausiu.
3) nezinau ar galima sakyti jog negaliu pakesti, bet nebelimpa Metallica, Linkin Park, the Offspring, Scooter, Guns N Roses, Slipknot.
nezinau, gal as urvinis koks ar ka bet paskutini karta Bieberio daina man atrodo girdejau gal pries metus, na tada kai Baby buvo populiari. Realiai tai tos visos kalbos apie ji man tik teprimena kad jis isvis egzistuoja.
Neitiketinai nustebau pamates savo "nicka".. Geras.
Aciu Music.lt uz nuostabiu nuostabiausia dovana ir reikia pasakyt, tiesiog nuostabu kad organizuojat ir sugalvojat tokias iniciatyvas, ir kad rupinates kad laudis pamatytu tokio auksto kalibro muzikantus.
Dar karta aciu!
skamba kaip ganetinai netikusi pasakymo "man reikia susitvarkyti savo gyvenima ir issigyditi alkoholizma ir priklausomybe nuo heroino" versija (as nesakau kad taip is tikruju yra)
cia tikrasis Jazz Fusion? labai drisciau suabejot Einarai..
ivardinsiu tik siemet atrastus (be eiliskumo, o kam?:
JOHN COLTRANE
Funkadelic
Dream Theater
Kyuss
Nina Simone
Pat Metheny
RAVI SHANKAR
Is naujo atradau King Crimson
Is naujo atradau Michael Hedges
Is naujo atradau Miles Davis
Istorija galima pakeisti nebent nukeliaujant i praeiti laiko masina ir ten kazka padarant, arba istrinant visas knygas, visus irasus, visus paminklus ivykiu kurie ivyko, ir i ju vieta atnesant naujus.
Kiekvienas atlikejas kuria muzikos istorija. Kiekvienas prisideda prie jos vystymo. Tampa tos visos istorijos dalimi
visi tie lavonai, kraujai, zarnos, monstrai, peiliai ant virseliu dazniausiai atrodo tik juokingai ir ganetinai nerimtai, su visa pagarba tu albumu autoriams
o bet taciau, Black Sabbath.. sita tai pripazistu. Dar juk isleistas 1960uju pabaigoje. Nemanau kad kas ka nors panasaus dedavo ant virseliu tuo metu,
KU atlikimo menas (džiazo muzika)
vos perskaites saraso pavadinima jau tarsi turejau nuojauta kad sitas sarasas pasmertas buti beprasmisku ir... svelniai sakant prastu
:)
1. Opeth - Deliverance. Paskutines 4 minutes toks nenormalus taskalas. Ir siaip pilna neblogu riffu.
2. Kyuss - Thee Ol' Boozeroony
3. Pantera - Domination. Tas breakdownas pabaigoje..
4. Joe Satriani - Solitude. Pavadinimas idealiai atitinka kurinio sukuriama atmosfera.
5. Tosin Abasi - Wave of Babies
ESu du kartus buves ju koncerte, aplamai paemus manau kad jie nusipelne didesnes sloves ir pripazinimo, negu ka turi dabar, nes turi visai padoriu dainu ir stipriu riffu. Ir kiek zinau aktvyviai koncertuoja, stengiasi prasimusti ir panasiai. ir pacia ju muzika sunku apibudinti. nelaikyciau saves ju gerbeju, bet istikruju gerbiu juos. ne garbinu, bet gerbiu.
na na nanana nananananana nananana #headbang
pastarasias dvi savaites vien
Megadeth - Rust in Peace
Miles Davis - Bitches Brew
Allan Holdsworth - Secrets
Zemai lenkiuosi priesais Adele. Tokia jauna o jau tiek pasiekta. Labai tikiuosi kad neissisems. Manau uz kokiu keliu desimciu metu apie ja snekes taip kaip siais laikais sneka apie tokius Dievukus kaip MJ ar Mercuris :)
kaip kazkada Ozzy sake, duok Tony kad ir mongoliska dudmaisi, ir jis po keliu valandu ismoks ant jo groti bliuzo riffa, nes jis tiesiog neitiketinai talentingas. labai smagu kad jis visiskai nepaiso savo ligos ir toliau aktyviai muzikuoja. susidomejes laukiu sio dvieju awesome gitaristu projekto
Mingus Ah Um ir The Black Saint And The Sinner Lady man asmeniskai vieni geriausiu jazz'o albumu suvis. Mingus'a sunku palyginti su kuom nors.