Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

mix4girl


Kristina
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7052 d.
Narys nuo: 2004-05-06
Reitingo taškai: 80
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-08-22 12:11:44


Reamonn Feat. Xavier- Jeanyy jei galit i maila mix4my@yahoo.com
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2006-08-07 13:49:58


Gal kas galit atsiust "STREETS OF PHILADELPHIA" ?labai reikia... i maila.: mix4my@yahoo.com ish anksto dekui... !!
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-06-14 11:08:50


swejki... gal kas galit y privata parashyt kur galima gaut FOJe dajnu... (butu geraj visus albumus)
Kūryba:  Apie Tamsą
Pranešimo data:  2006-06-06 16:17:26


man patiko... 9 ...visaj noretusi ishgirst skambant... :D
Kūryba:  Amžinas guolis
Pranešimo data:  2006-06-06 16:14:42


vilciu nepateisino,bet visvien gan neblogas... :) ish manes 9 :D :D
Naujiena:  „LT United“ užėmė garbingą šeštąją vietą
Pranešimo data:  2006-05-20 16:20:52


tikraj viktoruj plaukus rejkejo velt...geriau butu atrode...bet gal snd bus suvelti... WWOOOOWW...we are the winners...
Naujiena:  Jau kuriamas naujas "Evanescence" albumas
Pranešimo data:  2006-04-29 09:40:47


che apie ta THe OPEN DOORS?(ar kazhkajp panashiaj skamba) ?
Diskusijos:  "ŽAS" daina "Noriu skrist"
Pranešimo data:  2006-02-16 18:22:29


uch...unreal gabalas... tox prasmingas... apie mirty :D klausau ir niekajp nenusibosta :D
Grupė:  "Weekends". Ką apie juos manote?
Pranešimo data:  2004-12-18 20:29:39


patikekit:)jie netik faini kaip GRUPE bet ir kaip zmogiukai:0 pazystu as igniuka ir korna:) faini jie visi:) o jai kam rupi tai aplankykit: https://www.weekends.ten.lt
Naujiena:  Futbolo himnas stadione - gyvai
Pranešimo data:  2004-12-12 13:31:15


:)idomu:)as tai niekada nemokejauir speju neismoksiu Lt himno :D
Naujiena:  Pink: amžina šokiruotoja
Pranešimo data:  2004-12-12 10:15:39


jega ta P!nk:) man nerealiai ji patinka
Diskusijos:  Ką manote apie Kylie Minogue ir Nick Cave kūrinį "Where The Wild Roses Grow"?
Pranešimo data:  2004-12-06 20:07:24


man tai isvis nepatinka kilie mingue.bet sita daina gera:)
Diskusijos:  Kaip jums "Maroon 5" dainos "She will be loved" vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2004-12-03 18:09:30


man labai patiko sitas klipas,o lyginant ji su kitais senesniais ir naujasniais kitu dainininku klipais tai jis (ziurint per PC)tai laaabai geros kokybes.
Diskusijos:  Kokia vokiška daina jums gražiausia?
Pranešimo data:  2004-12-02 20:38:59


rammstein-sonne,stripped,du hast ir t.t.
Diskusijos:  Jūsų nuomonė apie "Nirvana" albumą "Nevermind"?
Pranešimo data:  2004-10-27 18:10:55


nzn kaip ir nieko
Diskusijos:  Ką manote apie "Evanescence" albumą "Fallen"?
Pranešimo data:  2004-10-27 18:09:40


nu ir as pirksiu..oi tiksliau persisiusiu:)
Grupė:  Kaip vertinate rusių duetą "T.A.T.U"?
Pranešimo data:  2004-10-27 18:01:28


man tai visai nieko kelios dainos
Naujiena:  Sklinda vis daugiau gandų apie naująjį Eminem'o albumą
Pranešimo data:  2004-10-27 16:37:24


[sup]aga[/sup] [sub]man[/sub] [pre]patiko[/pre]
Naujiena:  „Weekends“ su Psichu mobilizuoja futbolo gerbėjus
Pranešimo data:  2004-10-26 19:16:51


weekend jega..ir tai mes cia aptarinejam
Grupė:  "Weekends". Ką apie juos manote?
Pranešimo data:  2004-10-26 17:09:57


ei,jai kas juos pazystat parasykit man laiskeli:)bus pasneket apie ka nes as pazystu korna ir koste-igna(bugnai)
Naujiena:  „Giunter Percussion“ albumo pristatymas – anšlagas
Pranešimo data:  2004-10-26 17:08:13


EAM o kas cia tipo jis tox?
Naujiena:  „Weekends“ su Psichu mobilizuoja futbolo gerbėjus
Pranešimo data:  2004-10-26 17:07:41


wow.tik klaida padaryta rasant korno varda..turi nebut kablelio... ti wat...o as tikrai zinau kokie mano pazystamu vardai
Naujiena:  „Weekends“ su Psichu mobilizuoja futbolo gerbėjus
Pranešimo data:  2004-10-26 17:05:51


WOW...jega tik wat viena priblemite.ten klaido prie foto.turi but ne KORN~AS o KORNAS.be jokiu kableliu virsui.as tikrai zinau,jus su juo ir bugnininku laidziam vasaras stofkese kartu
:  Kaip jums bendras grupės "Seether" ir dainininkės Amy Lee kūrinys "Broken"?
Pranešimo data:  2004-10-24 16:37:44


xe xe xe nu xebra kas atsitiko kad sita daina jau ir popsu tapo,oi ne tikrai klystat jai vadinat pop ar tuo labiau sunkiu pop. gi cia gotican rock ---------------------------------------- - daina siaip galinga ir labai daug prisiminu sukelia vos neapsiverkiau karta.... trumpiau tariant i visus klausimus tik vienas atsakinamsy)
:  Kaip jums bendras grupės "Seether" ir dainininkės Amy Lee kūrinys "Broken"?
Pranešimo data:  2004-10-24 16:36:28


xe xe xe nu xebra kas atsitiko kad sita daina jau ir popsu tapo,oi ne tikrai klystat jai vadinat pop ar tuo labiau sunkiu pop. gi cia gotican rock ----------------------------------------- daina siaip galinga ir labai daug prisiminu sukelia:) vos neapsiverkiau karta.... trumpiau tariant i visus klausimus tik vienas atsakinams:(y)(y)(y)(y)(y)
:  Kaip jums bendras grupės "Seether" ir dainininkės Amy Lee kūrinys "Broken"?
Pranešimo data:  2004-10-24 16:35:41


xe xe xe nu xebra kas atsitiko kad sita daina jau ir popsu tapo,oi ne tikrai klystat jai vadinat pop ar tuo labiau sunkiu pop. gi cia gotican rock ----------------------------------------- daina siaip galinga ir labai daug prisiminu sukelia:) vos neapsiverkiau karta.... trumpiau tariant i visus klausimus tik vienas atsakinams:(y)(y)(y)(y)(y)
:  Kaip jums bendras grupės "Seether" ir dainininkės Amy Lee kūrinys "Broken"?
Pranešimo data:  2004-10-24 16:31:24


nuzzzz...xebra kas jums visiems? skaitau su draugem ir zvengiam nerealiai.sakes...sita daina tikrai ne pop ir tuo labiau ne SUNKUS POP.cia gi gotikinis rockas. o daina tai faina.labai daug prisiminimu sukelia....karta net apsiverkiau kaika prisiminus
Diskusijos:  Eminem'o kūrinys "Just Lose It". Ką manote?
Pranešimo data:  2004-10-24 16:25:19


nu kad tas puslapis neatsitaiso:)
Naujiena:  JoJo koncertuos išrinktam Amerikos prezidentui
Pranešimo data:  2004-10-20 19:20:05


ai no...
Naujiena:  Eminem'as gerbėjams siūlys konkursą
Pranešimo data:  2004-10-20 17:23:48


ei jega reiks nusipirkt sita CD:)
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Nicolas Jaar Nicolas Jaar
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4074
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 226773