Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

pasto-dezute



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5652 d.
Narys nuo: 2005-06-18
Reitingo taškai: 40
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2008-06-16: melancholiškas elenioookes [tep-tuk] pirmadienio dienoraštis
Pranešimo data:  2008-06-16 20:17:07


Kazkada, zin, vaikstau mieste,ogi matau kazkur labai matytas veidas. Taigi tave maciau. Kazi visai nestebetinas dalykas, bet vistiek <:
Dienoraštis:  2006-07-27:
Pranešimo data:  2006-07-27 10:58:32


Taip, sake, kad ir i jauti panasi. O jai tai kas.
Dienoraštis:  2006-07-27:
Pranešimo data:  2006-07-27 01:07:35


O todel, kad. [:
Dienoraštis:  2006-07-12:
Pranešimo data:  2006-07-12 17:34:24


Nesvarbu. (:
Dienoraštis:  2006-07-12:
Pranešimo data:  2006-07-12 11:52:14


Čiapat.
Dienoraštis:  2006-04-16: Niekam (0857)
Pranešimo data:  2006-04-16 23:39:46


Arba neturejai ka pasakyti. (: Patinka tustuma po dienorasciais.
Dienoraštis:  2006-04-13: You Take My Breath Away-Tiek Nedaug tereikia...
Pranešimo data:  2006-04-13 11:30:50


O kelinta valanda siandien rodys?
Dienoraštis:  2006-04-06: ...enjoy...
Pranešimo data:  2006-04-06 22:02:46


Bet tai kaip pasikeitus. Uu! (:
Dienoraštis:  2006-03-29: Lašų lašuma
Pranešimo data:  2006-03-30 22:39:03


+ primena ta daina (gal enigmatic diare kada skaitei) ramuma ramuma...
Diskusijos:  Kieno dienoraščius Jums įdomiausia skaityti?
Pranešimo data:  2006-03-29 22:33:51


Daug dienorasciu skaitau, bet dazniausiai buna tu, senuju nariu ( kad ir kaip ten jie..) philia, drugelka_smile, T_y_l_a, Velvet_rain_drops. Velvet_skin, Lemna, sudeginta_siela, Hole, bona_sforca (ypac dabar kai jai ten kazkokie ruzavi drambliukai ar kiauliukai parupo (: ). Ir is meeto zmogeliu kartais paskaitau.
Dienoraštis:  2006-03-29: Lašų lašuma
Pranešimo data:  2006-03-29 22:08:02


Lašų lašuma.. Čia tai gerai. (:
Dienoraštis:  2006-02-13: a lil' bit of H.E.L.P. ;]
Pranešimo data:  2006-02-13 14:39:23


O kas gryžo (: Čia žin, reikia taip.
Dienoraštis:  2006-02-03: Ziauriai NeSeKmInGa DIEna
Pranešimo data:  2006-02-03 17:41:08


lacunacoil, koki teatra lankai?
Dienoraštis:  2006-01-26: ir kaj ashaj pamatysiu lajptelius....;o
Pranešimo data:  2006-01-26 17:38:28


ausros teatras? mes su juoda_deme irgi ten norim nueiti. tu ten jau vaidini ar pirma karta eisi?
Dienoraštis:  2006-01-22: ..........................grazu???........................
Pranešimo data:  2006-01-22 14:22:55


Rožės žiedas nėra labai gražus, bet tas kotelis (ar kas jis ten bebūtu) visai nieko!
Dienoraštis:  2005-11-20: ...niekada nesakiau tiesos tad nesakau ir dabar...:]
Pranešimo data:  2005-11-20 19:29:04


man čia turbut pačios gražiausios tavo kada parašytos mintys.
Dienoraštis:  2005-11-18: S.O.S (2)
Pranešimo data:  2005-11-18 16:40:23


jojo (: as pameginsiu edvio paklausti, bet nemanau ad zinos ar pasakys ka nors...
Dienoraštis:  2005-10-29: -ẀẁẸ=♥-
Pranešimo data:  2005-10-29 18:23:49


oi cia geras geras sitas!!! visas sitas! ir batista
Dienoraštis:  2005-10-04: sauniausio music.lt augintinio rinkimai tesiasi ;D (BALSUOKIT!)
Pranešimo data:  2005-10-04 12:01:29


uz vista
Dienoraštis:  2005-09-15: kai begi...
Pranešimo data:  2005-09-25 11:12:29


o taip
Dienoraštis:  2005-09-03: ar turi ka pasideti i malonumu kolekcija?
Pranešimo data:  2005-09-04 10:59:32


tikriausei..kaip ir su ta braske, duodi, o neima.. pasidalinti juk taip gera! arba dar geriau ziureti kai suvalgo kitas,su nutisuse seile mintyse..a poto begti i braskiu lysve ir ieskoti dar ir dar vienos,, *:
Dienoraštis:  2005-09-03: Verkiu... asaru nebetramdau....
Pranešimo data:  2005-09-04 10:51:18


..taigi. buna. mano storuliuke pas mane tik tris dienas. bet kai kalba kad nori ja atiduoti vos asaras sulaikau. man visiskai neswarbu kad ji neleidzia miegoti ir sysina kur papuola. myliu savo Bite. *:
Dienoraštis:  2005-09-03: Nesamone!
Pranešimo data:  2005-09-03 19:03:12


nebaisu? (:
Dienoraštis:  2005-09-02: Qu'est ce que le point?
Pranešimo data:  2005-09-03 18:58:19


o taip! lovoje jausdavausi saugi! ypac kai dar palysdavau po patalais, atrodo lyg niekas nemato, o ir pacios manes cia nera ir nebuvo. ..o ir tas berniukas su skylute vietoj danties toks nepakartojamas :)
Dienoraštis:  2005-08-28: su gitadieniu
Pranešimo data:  2005-08-28 16:04:36


uft!!! as jau pasveikinau!!! :)~
Dienoraštis:  2005-08-27:
Pranešimo data:  2005-08-27 14:03:40


pritrenke mane. eina sau kartais pro asaras nematai kelio namo....O kartais ju tiesiog neturi...
Dienoraštis:  2005-08-27: sauniausiu kaciuku dvikova! :8) (8: -*-* FINALAS! (8::8) -*-* (BALSUOOOKIIIT!)
Pranešimo data:  2005-08-27 13:55:10


mazius!!!!
Dienoraštis:  2005-08-25: sauniausiu kaciuku dwikova! *-*-PUSFINALIS-*-* (BALSUOKIT)
Pranešimo data:  2005-08-25 21:57:58


ryzius...
Dienoraštis:  2005-08-18: nuotaika. tiesiog, sodo kvapas, metu arbata ir noras...
Pranešimo data:  2005-08-25 21:45:40


zinai, kartais pagalvoju kad geriau netureti draugu-nebus kas skaudina..bet nebus ir kas supranta..
Dienoraštis:  2005-08-18: nuotaika. tiesiog, sodo kvapas, metu arbata ir noras...
Pranešimo data:  2005-08-25 19:28:08


...sugryst i pradzia!
Puslapiai: 123456

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


ColdWorld ColdWorld
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3644
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 354930