Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

pavv



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7677 d.
Narys nuo: 2005-04-25
Reitingo taškai: 27
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Audioslave
Pranešimo data:  2005-06-18 17:10:35


[quote=hole]ju kartais gitaristas ar kas ten ne buves RATM narys???[/quote] jo, ir bugninkas ir bosistas
Grupė:  Audioslave
Pranešimo data:  2005-06-17 16:57:30


[quote=mosquito]Audioslave man dabar viena geriausiu grupiu. Ju out of exile puikus albumas, susigrojo rebiatos, labai man jie patinka. Va tokios grupes ir gelbsti muzika(y)[/quote] man irgi panasiai :) tik pirmas albumas man ne ka blogesnis uz antra nors populiarumu belekaip lenkia. Siu laiku tai tikrai geriausia grupe P.S siulyciau atsisiusti dainos i`m a highway live`a is rock am ring vokietijoje, praziurekit visa - pamatysit ko dar nematet.(+)
Diskusijos:  Kuri grupė Lietuvoje geriausia?
Pranešimo data:  2005-06-17 12:04:40


foje, saules kliosas
Grupė:  Audioslave
Pranešimo data:  2005-06-17 11:49:16


nu wa, taip jau geriau:S o tas "senas geras vokalas" yra buves soundgarden vokalistas :) o kiti grupes nariai yra buve rage against the machine nariai
Diskusijos:  Kas, jūsų manymu, blogiausiai dainuoja gyvai?
Pranešimo data:  2005-05-29 19:34:54


99% popso daininku :) . o seip is rock`o tai P.O.D be konkurensijos blogiausiai (n)
Grupė:  Bush
Pranešimo data:  2005-05-29 19:00:05


jus rasot apie ta glycerine lyg vienintele gera daina bush butu. Va dar: swallowed, straight no chaser, mouth, letting the cables sleep, land of living, inflatable, fugutive, float, chemicals between us, 40 miles from the sun.
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2005-05-26 18:37:51


"Tu normalus ar duxas?" normalus(uz Zalgiri) (y)8)
Grupė:  "Placebo" - Jūsų nuomonės apie šią grupę?
Pranešimo data:  2005-05-26 18:27:15


passive agressive zewriai patinka, po to black-eyed, protect me from what i want, special needs, plasticine ir t.t
:  Ar vaikinų pop grupių laikai jau praėjo?
Pranešimo data:  2005-05-07 19:10:24


tai kol bus tokiu duxu kurie juos klausys tai jie ir neisnyks :/ gal kadanors..
Diskusijos:  Kas taps NBA čempionais?
Pranešimo data:  2005-05-02 11:47:38


Heat. taip bus tikrai
Diskusijos:  Krepšinis: Mėgstamiausia komanda ir žaidėjas (-ai). Kodėl?
Pranešimo data:  2005-05-02 11:46:15


Zalgiris , cota(nors jau jis nelosia jame)
Diskusijos:  Juokingos ar kvailos sporto komentatorių frazės
Pranešimo data:  2005-05-02 11:44:19


juokingiausia yra kai kunigelis komentuoja lrytas- zalgiris rungtynes. jis uz ryta ir bando visaip tia nuslept, bet neiseina:S tai prikalba visokiu nesamoniu...
Diskusijos:  Kokią antivirusinę naudojate?
Pranešimo data:  2005-05-02 11:32:15


kaspersky (y)
Diskusijos:  Koks turi būti auto-tiuningas?
Pranešimo data:  2005-05-02 11:29:18


visu pirma reik pradet tiuninguot nuo motoro... visa kita px :)
Diskusijos:  Kas geriau: Britvos ar Chopper'iai
Pranešimo data:  2005-05-02 11:27:09


:D geriau britwos. o geriausiai nei tas nei tas
Diskusijos:  LKL
Pranešimo data:  2005-05-01 19:16:35


nu ce kaip visada viskas aisq - zalgiris laimes, nebent kitais metais rytas pasipriesins daugiau
Diskusijos:  Breakdance šokiai. Ką manot?
Pranešimo data:  2005-05-01 19:13:48


apie nieka
Diskusijos:  Šachmatai
Pranešimo data:  2005-05-01 19:12:51


gal ir gerai bet manau kad ce tik seip zaidimas o ne sportas, nes reikalauja tik protiniu sugebejimu
Diskusijos:  Kokį sportą renkatės?
Pranešimo data:  2005-05-01 19:11:04


aisq kad kase
Diskusijos:  Krepšinis ar futbolas?
Pranešimo data:  2005-05-01 19:07:27


Krepsinis
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2005-05-01 19:06:35


uz Zhalgiri
Grupė:  Ashera. Ką manote apie šią dainininkę?
Pranešimo data:  2005-04-28 13:48:22


ziurke
Diskusijos:  "Red Hot Chili Peppers" - "Californication". O kaip jums šitas gabalas?
Pranešimo data:  2005-04-27 15:01:29


zjbs(y)
Diskusijos:  Kaip vertinate Marilyn Manson kūrinį "Sweet Dreams"?
Pranešimo data:  2005-04-27 15:00:35


visu pirma tai ta daina ne mm... o seip is bedos galima kentet :|
Diskusijos:  Geriausias visų laikų albumas
Pranešimo data:  2005-04-26 17:47:58


Pearl jam - TEN o ka ne ?(+)
Grupė:  Bush
Pranešimo data:  2005-04-26 17:15:49


Kazkaip nlb kas zn sita grupe as turiu 2 albumus, man jie zjbs!!(y)
Diskusijos:  "3 Doors Down" - "Kryptonite"
Pranešimo data:  2005-04-25 20:02:51


zjbs, kaip ir dar daug ju dainu %)
Diskusijos:  Ar senos dainos, geros dainos???
Pranešimo data:  2005-04-25 19:59:46


Senos tai tikrai geros. geriau jau klausimas butu : "ar naujos dainos , geros dainos ?
Diskusijos:  Ar tikite, kad "ŽAS" grįš prie metalo?
Pranešimo data:  2005-04-25 19:57:49


nera ten prie ko grist o jai ir butu tai vistiek negristu...popsa groja pagal fonogramas ir gerai , gerbeju dahuja... mandarinai jega!!!
Diskusijos:  Kokia Marilyn Manson daina - pati geriausia?
Pranešimo data:  2005-04-25 19:54:29


sweet dreams pavokta ir seip nzn... coma white(ypac acoustic) man geriausia
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Bon Jovi Bon Jovi
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3477
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 370727