Norėčiau šioje svetainėje rasti Andy Borg, Puhdys, Pussicat, Salvatore Adamo, Anthony Ventura Orchester, Peter Kent ir daugelio kitų atlikėjų muzikos, bet deja ...
Išmetus apie 500 tarybinių laikų knygų, liko ne tiek daug. Grožinės literatūros apie 400, sveikatos, psichologijos - apie 100, vaikiškų, pasakų knygų gal apie 100, mezgimo, virimo - 150, žodynai, žinynai, enciklopedijos - apie 100.
Homoseksualų norėjimas išskirtinio dėmesio nėra normalus. Juk heteroseksualai nerengia paradų, nemosuoja vėliavomis. Nesuprantu, koks tikslas skelbti savo seksualinę orientaciją.
Tikri menininkai - ne amatininkai - pasaulį mato kitokį ir mums pateikia jį per savo matymo prizmę, o mes į juos žiūrime, jų klausomės, nes jie savo pasaulio suvokimu KITOKIE nei mes. Man jie įdomūs, kartais net keisti.
Pateisinčiau fonogramą tik extra atveju, kai balsas vidury koncerto dingsta, kaip atsitiko O.Karkauskaitei jubiliejinio koncerto metu. Save dainininku laikantis turėtų dainuoti, o ne žiopčioti. Gėda.
Geriau būtų, kad niekas ant nieko nevarytų. Muzikiniai skoniai skirtingi. Tik gaila, kad kai kurie „dainininkai“ nesusivokia, kad jie ne dainininkai. Geriausia būtų tokių nematyti, negirdėti, neklausyti.
Užsienio šalių grupių pavadinimų galima nesuprasti, galima į juos nesigilinti, jie mažiau užkliūna, bet jau lietuviški ... Be žodžių. Muzikos mylėtojai čia jų daug išvardino, praktiškai nėra ką ir bepridėti. Kartais atrodo, kad grupei sukurti pavadinimą yra viena rimčiausių problemų.
Mūsų jaunystės metais buvo tokia mada - rinkti dainininkų, aktorių nuotraukas su autografais. Dažnai vokiškuose laikraščiuose, žurnaluose būdavo skelbiami žymių žmonių adresai, jiems būdavo galima parašyti ir gauti nuotrauką su autografu. Taip esu gavusi „Puhdys“, Angelikos Mann, Karelo Gotto, Dino Rido (Dean Reed) ir kitų dainininkų autografų. Iš dabar dainuojančių turiu tik E.Kučinsko autografą.
Gal as cia toks vienas bet talking heads ir REM nera 1 hito grupes! Gal jos legendines labiau nei nightwish, marduk ar net within temptation bet cia kaip kam