Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

pinkdemon



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6897 d.
Narys nuo: 2007-02-22
Reitingo taškai: 34
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Išrinkime geriausią visų laikų lietuvišką dainą
Pranešimo data:  2007-08-07 16:55:10


Foje - Lauzo Sviesa A. Mamontovas - Mono arba stereo Foje - Meiles nebus per daug
Diskusijos:  Koks klipas jums pats orginaliausias, įdomiausias, labiausiai išsiskiriantis iš kitų?
Pranešimo data:  2007-08-07 16:41:35


daud yra...bet tokie patys paciausi taj butu; MCR-I Dont Love You(jis man toks toks...kajp pasaka;D) GC-I Just Wanna Live(labaj linksmas...nuotajka pakelia) Gorillaz labaj orginalus klipai...
Daina:  Good Charlotte - The Anthem
Pranešimo data:  2007-07-24 22:33:48


nearealej faina dajna!!! GC waldo!!!
Diskusijos:  Kokio stiliaus muziką klausot?
Pranešimo data:  2007-05-05 11:23:42


punk roka
Diskusijos:  Kaip jums "Good Charlotte" kūrinys "Predictable"?
Pranešimo data:  2007-05-05 11:19:17


super duper..nearely song!!!
Diskusijos:  Seksualiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2007-05-05 11:16:05


benji madden
Diskusijos:  Kurios 3 "Good Charlotte" dainos jums geriausios?
Pranešimo data:  2007-03-18 17:45:02


nju dar complicated...lifestyles of the rich and famous....misery...thank you mom...the river....wisos ju dajnjos nearealjos!!!!
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Good Charlotte"
Pranešimo data:  2007-02-26 19:33:21


as noriu pasakyt dabar toki 1 dalyka :::JEI JUM NEPATINKA GC TAI KAM JUS CIA EINAT?!?!...ir as dar nesuprantu kaip jus galit lyginti GC ir green day....seip green day yra daug senesne grupe...tai prasyciau.......cia gal neprieto biski bet vistiek BENJI VALDO!!!!!!
Dienoraštis:  2007-02-26: Ji_Kvepuoja-dekuj ;)
Pranešimo data:  2007-02-26 19:06:26


labai grazu...man patiko....nu aisku reik dar padirbet bet pagal mane cia labai grazu...
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2007-02-26 19:01:37


good charlotte_boys and girls good charlotte_thank u mom marilyn manson_this is the new shit good charlotte_keep your hands off my girl green day_st.jimmy
Diskusijos:  Kokia nuomonė, pojūtis, kurie mato iš šono, kai dvi merginos mėgaujasi prancūzišku bučiniu?
Pranešimo data:  2007-02-25 18:04:49


fuu...man cia taip slykstu!...viena karata maciau ir nebenoriu mantyt!!!fefefefe!
Diskusijos:  Erotiškiausia partnerio kūno vieta...?
Pranešimo data:  2007-02-25 18:02:10


aisko kad uzpakaliukas ir lupyteas....mmm....
Dienoraštis:  2007-02-25: _ex_klasiokas_
Pranešimo data:  2007-02-25 17:45:57


ai biski sunervines buvo tai is visos jegos kai dejau su kumsciu!!!...daug kraujo atsimenu buvo....bet cia nieko tokio....
Diskusijos:  Kurios 3 "Good Charlotte" dainos jums geriausios?
Pranešimo data:  2007-02-25 17:43:23


seip man patinka visos ju dainos tai labai isskirt negaliu....bet taip tokios kuriu dazniausiai klausaw....: 1-boys and girls 2-we believe 3-keep your hands off my girl & i just wanna live
Dienoraštis:  2007-02-25: Tęsiam?
Pranešimo data:  2007-02-25 17:14:07


blem jei paklausytumet mamu patarimo "negert" tai jum taip nenutiktu.....patykekit...
Diskusijos:  Jūsų vaizdo klipų TOP3
Pranešimo data:  2007-02-24 21:16:46


1-good charlotte_boys and girls(nes galiu ziuret ir ziuret ir kazkaip nepabosta) 2-good charlotte_i just wanna live(nes tas klipas tai nerealus prikolas!!!) 3-good charlotte_we believe(nes tai vienintele leta daina kuri man nerealej patinka) nueikit visi i www.youtube.com ir pasiziurekit
Diskusijos:  "Green Day" dainos "Jesus Of Suburbia" vaizdo klipas - "epinis"?
Pranešimo data:  2007-02-24 21:08:43


nerealus klipas,,,seip wisi green day klipai jegiski...
Diskusijos:  "My Chemicl Romance" kūrinys "Welcome To The Black Parade"
Pranešimo data:  2007-02-24 21:07:23


visaj fajna daina...o ypac pradzia
Naujiena:  Britney Spears išėjo iš reabilitacijos klinikos
Pranešimo data:  2007-02-24 21:00:13


ka galiu pasakyti:daune.....negana to dar plaukus plikai nusiskuto!!!!!!!!!!
Dienoraštis:  2007-02-23: Bendra įskaita - 6
Pranešimo data:  2007-02-24 20:55:34


saunuolyte!!!...kad as tokiais darbais uzsiimciau su mama iskart geriau sutarciau=DDD
Naujiena:  Naujasis "Good Charlotte" albumas - vėliau nei planuota
Pranešimo data:  2007-02-24 20:53:59


sutinku su tawim dunc_lover
Naujiena:  "Good Charlotte" paskelbė naujojo albumo pavadinimą
Pranešimo data:  2007-02-24 20:52:21


jame pacios nereliausios dainos!!!!!
Dienoraštis:  2007-02-17: isimilejau!
Pranešimo data:  2007-02-24 20:30:20


joo...ji istikruju fajna....
Dienoraštis:  2007-02-24: Žiūrėjo abu. Blet.
Pranešimo data:  2007-02-24 20:18:04


labai grazu...
Dienoraštis:  2007-02-24: uzknisa...
Pranešimo data:  2007-02-24 20:06:43


bona_sforca nu tai mane taip vyresnis brolis uzknisa
Dienoraštis:  2007-02-24: Alų midų gėriau, šiknoj neturėjau
Pranešimo data:  2007-02-24 20:05:10


ble cia taj foto.....1 ir 3 geriausios =DDD
Diskusijos:  "Good Charlotte" - "I Just Wanna Live"
Pranešimo data:  2007-02-24 20:00:01


labaj uzvezanti daina.....klipas iswis jegishkas.....ir ten ypac grazej joel atrodo......bet kazkajp retaj benji ten parodoa......
Diskusijos:  "Good Charlotte" - "We Believe"
Pranešimo data:  2007-02-24 19:57:01


nu ta taj pati nerealiausia daina in world!!!!!!!!!!...grazesnes nera
Dienoraštis:  2007-02-21: tai kas trukdo gyventi....
Pranešimo data:  2007-02-24 19:44:40


ble...reik fantazijos turet tooookiem dalykam rasyt....kad as toaip mokeciau...
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Good Charlotte"
Pranešimo data:  2007-02-24 19:40:30


pati nerealiausia grupe...o ypac benji ir joel maddenai=***
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2313
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 24680