Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

porno_creep



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6601 d.
Narys nuo: 2008-04-29
Reitingo taškai: 59
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Albumas:  Metallica - Master Of Puppets
Pranešimo data:  2008-05-03 01:09:54


Geras albumas
Diskusijos:  Ar tokios grupės kaip "Yva", "69 Danguje" ir pan. neteršia Lietuvos muzikos vardo?
Pranešimo data:  2008-05-03 00:50:20


Tokiai muzikai galima įvest naują muzikos žanrą: šūdas arba chuinia...
Diskusijos:  Ar tokios grupės kaip "Yva", "69 Danguje" ir pan. neteršia Lietuvos muzikos vardo?
Pranešimo data:  2008-05-03 00:47:57


Nesuprantu kaip atsiranda tokios chuinios klausytojų... Čia nudvėst galima tokio šūdo beklausant... I hate this shit...
Diskusijos:  Ar tokios grupės kaip "Yva", "69 Danguje" ir pan. neteršia Lietuvos muzikos vardo?
Pranešimo data:  2008-05-03 00:43:26


Bletstvos kažkokios kuria kažkokia chuinia (tipo "muzika") aitų jos nx, Lietuvai gėdą daro...(n)
Daina:  Korn - Break Some Off
Pranešimo data:  2008-05-02 21:52:36


I'm About to break somebody off Going to lose my mind I'm About to break somebody off I feel I'm feeling fine I'm About to break somebody off No it won't be fine I'm About to break somebody off
Diskusijos:  Maudynių vieta
Pranešimo data:  2008-05-02 21:31:21


O rimtai tai jūra...(y)
Diskusijos:  Maudynių vieta
Pranešimo data:  2008-05-02 21:29:37


Vonia:)
Diskusijos:  Ką vartojat per vakarėlį?
Pranešimo data:  2008-05-02 21:28:38


oj bl tai yra (y)
Diskusijos:  Ką vartojat per vakarėlį?
Pranešimo data:  2008-05-02 21:28:18


Alų...(n)
Diskusijos:  Vakarėlių kokybė: narkotikai, alkoholis ar kakava?
Pranešimo data:  2008-05-02 21:27:23


Alus! Alus! Alus!
Diskusijos:  Mėgstamiausia vakarėlių vieta
Pranešimo data:  2008-05-02 21:26:34


Pas draugus namie...(y)
Diskusijos:  Kaip vertinate realybės šou?
Pranešimo data:  2008-05-02 21:25:24


Šūdas(n)
Diskusijos:  Lietuviškoji Palanga dešimtbalėje sistemoje
Pranešimo data:  2008-05-02 21:24:48


2.5/10
Diskusijos:  Helloween'as
Pranešimo data:  2008-05-02 21:24:06


Pydarų šventė bl(n)
Daina:  Limp Bizkit - Red Light
Pranešimo data:  2008-05-02 21:22:53


Geras gabaliux
Diskusijos:  Tikras rokas "Eurovizijoje". Ką manot?
Pranešimo data:  2008-05-02 19:38:59


[quote=DemonTongue]eurovizija per daug sudina rokui, tegul paspringsta savo pigiu popsu, geri muzikantai ten neina[/quote] Jo, ten tik įvairūs nevykę muzikantai eina...(n)
Diskusijos:  Tikras rokas "Eurovizijoje". Ką manot?
Pranešimo data:  2008-05-02 19:37:38


I hate "Eurovizija"...(n)
Naujiena:  Hip-Hop’o istorija ir 50 geriausiųjų
Pranešimo data:  2008-05-02 19:30:10


Bet notorious big čystas šūdas, bet krv 4 vietoi!!! 2ia tai nesamon4... Pops1 jis varė...
Naujiena:  Hip-Hop’o istorija ir 50 geriausiųjų
Pranešimo data:  2008-05-02 18:49:05


Ka jus čia bl dročinatės su tom vietom... Kaip yra taip yra... Vienam bl "Tupac" pirmoj vietoj turėjo būt, kitas bl: "Už ką Eminemui 6-ta vieta"... Kaip yra, tai yra... Viskas čia zajabys...
Diskusijos:  Kaip jums 50 Cent daina "Candy Shop"?
Pranešimo data:  2008-05-02 18:15:44


Šūdas kaip ir visi jo gabalai...(n)
Daina:  Radioshow - Sakykit „put’ka”!
Pranešimo data:  2008-05-02 18:05:18


Ne, nu, jus neišeisice iš studijos kol nepasakysicea putka!
Daina:  Eminem - My Name Is
Pranešimo data:  2008-05-02 17:28:36


Geriausias visų laikų repo/hip-hopo gabalas(y)
Daina:  Eminem - Under The Influence (su D-12)
Pranešimo data:  2008-05-02 17:23:20


"So you can suck my dick if you don't like, my shit..."
Diskusijos:  Kokia daina jums gali pakelti nuotaiką, jei ji visai prasta?
Pranešimo data:  2008-05-02 17:19:58


Eminem-my name is, Korn-break some fucking off, slipknot-people=shit, slipknot-fuck you all, acdc-back in black, metallica-so fucking what, metallica-fuel, pantera-drag the waters, pantera-5 minutes alone, eminem-under the influence, prodigy-voodoo people(Pendulum remix), bloodhound gang-motherfucker burn, korn-wicked, dead bodies everywhere... daug dainų šeip tai...
Diskusijos:  "Metallica" kūrinys "Enter Sandman"
Pranešimo data:  2008-05-02 16:43:44


Popsas...(n)
Diskusijos:  "Metallica" kūrinys "Enter Sandman"
Pranešimo data:  2008-05-02 16:43:43


Popsas...(n)
Diskusijos:  Ar pritartumėte sudarytam visų laikų 100 geriausių dainų sąrašui?
Pranešimo data:  2008-05-02 16:41:28


Ir abu skirtingi... Bullshit... Nesamonė...(n)
Diskusijos:  Filmas "Pašėlusios kojotės" ("Coyote Ugly")
Pranešimo data:  2008-05-02 16:35:32


Vienas iš šūdiniausių ir debiliškiausių filmų kino istorijoje... Trash...
Diskusijos:  5 tavo įsakymai
Pranešimo data:  2008-05-02 16:18:43


[quote=lietusryte]Geriausi įsakymai buvo iš Radioshow.Gaila,kad mažai teprisimenu.[/quote] Jo, bet tenais buvo 10 įsakymų:D
Daina:  Korn - Break Some Off
Pranešimo data:  2008-05-02 16:15:51


Turbūt geriausias "Korn" gabalas(y)
Puslapiai: 123456

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Shpongle Shpongle
9,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 9414
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 211774