Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

pusis


Aidas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7894 d.
Narys nuo: 2004-10-13
Reitingo taškai: 30
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2004-11-01 01:02:11


(-)(-)(-)(-)ne
Grupė:  Ką manote apie "Linkin Park"?
Pranešimo data:  2004-11-01 00:57:37


Gera grupele(y)
Grupė:  Ar Jums patinka grupė "InCulto"?
Pranešimo data:  2004-11-01 00:56:43


Tikrai ne patinka! (n)(-)
Grupė:  Ką manote apie Marijoną Mikutavičių?
Pranešimo data:  2004-11-01 00:55:10


Tai jo dainu kartais visai norisi paklausyti ! O pvz geltonos tai visikai nesinori! Labai man ji nepatinka! Manau jis visai neblogas!
Grupė:  Ar jums patinka Anastacia?
Pranešimo data:  2004-10-29 20:31:04


Gal visia nieko ! Geriau uz lietuviu kai kuriuos dainininkus %)%p
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2004-10-29 20:29:45


(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(-)(n)(n)(n)(n)(n)(n) Tikrai taip as taip manau!
Grupė:  Kam patinka Džordana Butkutė?
Pranešimo data:  2004-10-29 20:27:11


Jau tu tai tikrą tiesą sakai kaip po akvariumo tai tikrai pasikėlė! anksčiau buvo jos nei girdėti ! Pabuvo akvariume tai galvoja kad jau baisinė žvaigždė! Baisu kad taip žmonės pasikele!
Grupė:  Ką manote apie grupę "Requiem"?
Pranešimo data:  2004-10-29 20:19:18


Pes imesh pabandyk ten turetu pagal mane buti! As pats ja naudoju
Diskusijos:  Kas geriau: "Nokia" ar "Siemens"?
Pranešimo data:  2004-10-24 18:51:12


Tai kad as jo ir netrankau! !:)
Diskusijos:  Šachmatai
Pranešimo data:  2004-10-24 13:20:31


esu zaides bet nelaba gerai moku zaisti! tik gerai! kartais visai ydomu pazaisti!
Diskusijos:  Kiek galėtumėt ištverti be mobilaus telefono?
Pranešimo data:  2004-10-24 13:10:48


Nu gal pora savaiciu ir istverciau dugiau tai net nezinau! butu labai sunku istverti!%p
Diskusijos:  Kas geriau: "Nokia" ar "Siemens"?
Pranešimo data:  2004-10-24 13:08:27


Geriausias tai nokia bet siemens labai uzlusta ir tep nekoks as tai siemensa turiu tai man nekoksai jisai!
Diskusijos:  Kokia "Windows" operacinė sistema pas jus? Kokia geriausia?
Pranešimo data:  2004-10-24 13:06:28


Pas mane buvo 98 ! Tai man jie nekokie pasirode! Buvo 200 ir jie kazkokie man nelabai o XP dar tai viai neblogai! Po koklkas dar nesisiskundziu! Nzn kaip bus toliau! Dar dar tai gerai (y)
Diskusijos:  Kokį maistą mėgsti?
Pranešimo data:  2004-10-24 13:00:24


Net nezinau! Geras klausimas yra gal skaniu pora patiekalu! Pvz ledai su braskem ar avietem man labai skanu! Cia zinoma desertui! !;)
Grupė:  Kaip jums Usher'is?
Pranešimo data:  2004-10-23 18:44:01


(y)(+)
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Kastaneda". Kaip ją vertinate jūs?
Pranešimo data:  2004-10-23 11:08:42


(+)kol ne?
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2004-10-23 11:05:23


o kol tu uzjauti? :o
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Kastaneda". Kaip ją vertinate jūs?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:57:51


Mna ir sita ir musu fiestos (+)
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Kastaneda". Kaip ją vertinate jūs?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:44:02


Nu o kastaneda? Kaip jums(y) ar (n) Ar :/
Grupė:  Ką manote apie Marijoną Mikutavičių?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:41:15


Tai mes laikomes etikos? Nu nezinojau atleisk nesikabinu as tik tep paklausiau!
Grupė:  Kaip jums Usher'is?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:40:04


O man tai ir dar dabar patinka! Nezinau del ko!
Grupė:  Ką manote apie Marijoną Mikutavičių?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:38:20


:SNu ar grazu?
Grupė:  Kaip jums Usher'is?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:37:31


O man tai jo sita daina kurią paminėjai tai labai patinka!
Grupė:  Ar patinka prancūzai "Air"?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:30:39


Nu kam dar prancūzai patinka?
Grupė:  Kaip jums Usher'is?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:26:45


Kaip jums usher!? Ar patinka?(y)(+)
Grupė:  Ar patinka prancūzai "Air"?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:24:11


Tai zinoma savotiska bet tikrai nebloga!
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:17:43


Cia mane uzjauti? O del ko?
Diskusijos:  Kuri grupė - "Nightwish" ar "Within Temptation" - jums patinka labiau?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:15:00


Nu kaip kieno skonie ! Argi ne?
Diskusijos:  Kuri grupė Lietuvoje geriausia?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:10:24


Mau kad Kastaneda!
Grupė:  Ar patinka prancūzai "Air"?
Pranešimo data:  2004-10-22 19:08:46


O pranc8zai visai nieko!
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antonio Vivaldi Antonio Vivaldi
9,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3884
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 170337