Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

renny


Renata
Narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5688 d.
Narys nuo: 2005-03-01
Reitingo taškai: 511
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2010-11-28 00:14:08


Gal kas turite daina "Happy birthday" arba lietuviska varianta "Su gimimo diena..."? :) buciau labai dekinga mano el.pastas rennyte@gmail.com
Dienoraštis:  2009-10-26: Dar paziuresim :D
Pranešimo data:  2009-10-26 20:16:38


gera laida :D o dar kai ziuri su linksma kompanija tai nerealu :)
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2008-09-12 19:31:35


[quote=Jushi]Daina iš tv3 reklamos Anggun - Saviour :)[/quote] jeigu turi gal galetum atsiusti? aciu rennyte@gmail.com
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2008-09-10 14:49:42


[quote=Aušra]Reik pagalbos. :) Pradėjo per TV3 rodyt reklamą apie šio mėnesio paskutinio savaitgalio filmus, tad gal kas žino, kokią dainą groja per tą reklamą?[/quote] as irgi noriu tos dainos, gal kas zinote? :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2008-09-10 14:43:47


gal kas galetumete atsiusti tokio hotel - rescue me?aciu rennyte@gmail.com
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2008-09-06 17:24:06


gal kas galetumete atsiusti aistes smilgeviciutes ir skyles dainu? aciu rennyte@gmail.com
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2008-09-05 16:43:35


gal galetumete kas nors atsiusti lietuvisko folkloro? aciu rennyte@gmail.com
Diskusijos:  2008 m. Europos futbolo čempionatas
Pranešimo data:  2008-06-08 12:51:02


as uz italus, visada kai nezaidzia anglai as uz italus :) (y)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2008-04-26 19:52:38


gak kas turite Marijono Mikutaviciaus su tokia mergaite daina apie mama? :) rennyte@gmail.com aciu ;)
Diskusijos:  Kas žadate emigruoti iš Lietuvos?
Pranešimo data:  2007-11-10 18:07:27


zadu
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2007-11-10 18:02:17


borno ta trecia dalis, apskritai man bornas nerealus filmas (y)
Diskusijos:  Juokingos ar kvailos sporto komentatorių frazės
Pranešimo data:  2007-11-10 17:46:37


[quote=lacunacoil][quote=AnsweR][quote=new_ballsas]Šiandieninės varžybos Žalgiris - Lietuvos rytas: Žalgiris žaidžia žymiai efektyviau, todėl logiška ta 8 taškų persvara [b]per pirmąsias devynias šio kėlinio minutes[/b][/quote] Am... O kas čia blogai..?:o[/quote] Kėlinys turi 10 minučių o 9ta min jau pabaiga o sako pirmąsias ;) [/quote] tai negi turejo sakyti per paskutiniasias 9min? :D nznau man cia kazkaip viskas gerai atrodo :?
Grupė:  Andrius Mamontovas
Pranešimo data:  2007-11-10 17:27:16


o man kaip tik jo dainu tekstai ne kvaili, o su paslepta mintim, potekste. pvz as kvailais tekstais laikau "trumpi sijonukai, kazkokios kelnaites" arba "as myliu, martyna, rolanda ir jona"...
Dienoraštis:  2007-10-21: patarkite dėl angliškos knygos...
Pranešimo data:  2007-10-24 21:21:48


aciu uz patarimus ;) pasiemiau hemingvejaus to have and have not :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-10-24 21:17:48


aciu samsung ;) gal dar kas turite James Morrison - One last chance? rennyte@gmail.com aciu ;))
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2007-10-21 22:15:37


[quote=Rutonė]@ renny. Tu kartais kalbi ne apie: [url=https://www.rtl.de/soaps/gzsz_uu_927580.php]Mars: Reason[/url]? ir dar: [url=https://www.youtube.com/watch?v=lCnk8SVFyJM]Mars - Reason[/url][/quote] taip taip jau susiradau ;)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-10-21 14:10:02


Bryan Adams - Dont let go The Fray - How to save a life rennyte@gmail.com aciu
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-10-21 13:38:10


gal kas turite daina kansaras cia karalius? :O jeigu turite atsiuskite i rennyte@gmail.com aciu ;)
Diskusijos:  Kai nežinai grupės / atlikėjo ir dainos pavadinimo, o tik kelis žodžius, klausk čia!
Pranešimo data:  2007-10-21 13:27:47


ieskau tokios dainos, zinau tik keleta zodziu "you gave me a reason to love you, listen to me one more time, just tonight". gal kas zinote? :/
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-10-14 17:01:08


buciau labai dekinga jeigu kas nors atsiustumet roy orbison - you got it rennyte@gmail.com
Dienoraštis:  2007-09-16: Uz LIETUVA! Iki galo!
Pranešimo data:  2007-09-23 20:17:00


the best forever :P
Diskusijos:  Ką studijuojat?
Pranešimo data:  2007-09-23 19:52:54


vpu anglu filologija :?
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-09-21 18:05:13


[quote=renny]jeigu kas turite daina dreadful shadows - twist in my sobriety ir ta pacia daina atlieka kazkoks alex lens, jei kas turite atsiuskite rennyte@gmail.com, ir dar jei turite hiperbole (ir dar kazkokia merga dainuoja ta daina) pakalnute[/quote] Aš net pats nustebau, Kad toks mažas, toks lengvas, Pakalnutės žiede sutilpau Ir iškrito ašara džiaugsmo Iš mano akių... Ir išmušė ašara Tokį didelį ežerą Tokį gilų, kad jojo dugne Vargu, ar berasi mane... Ir nulinko žiedelis, neišlaikęs naštos, Nukritau aš ant žemės... kas kokia versija turit atsiuskit :) aciu ;)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-09-21 18:01:19


jeigu kas turite daina dreadful shadows - twist in my sobriety ir ta pacia daina atlieka kazkoks alex lens, jei kas turite atsiuskite rennyte@gmail.com, ir dar jei turite hiperbole (ir dar kazkokia merga dainuoja ta daina) pakalnute
Grupė:  Vytautas Kernagis
Pranešimo data:  2007-09-15 17:21:11


aisku gaila, kad jis susirgo ir t.t., bet is kitos puses, kodel nedare jokiu akciju ir nerinko pinigu kietiems zymiems lt zmonems? ir siaip yra daug zmoniu, kuriems reikia pagalbos daug labiau, kurie serga sunkiau...
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-08-13 17:54:44


Art Garfunkel - All I know jei kas turit atsiuskit rennyte@gmail.com, aciu is anksto
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-07-16 17:45:00


jeigu kas turit The Eels dainu siuskit i rennyte@gmail.com aciu :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-07-10 20:38:31


jeigu kas turit Damien Rice - Then go daina atsiuskit i rennyte@gmail.com :) aciu :)
Diskusijos:  Juokingos ar kvailos sporto komentatorių frazės
Pranešimo data:  2007-07-07 15:57:44


[quote=AnsweR][quote=new_ballsas]Šiandieninės varžybos Žalgiris - Lietuvos rytas: Žalgiris žaidžia žymiai efektyviau, todėl logiška ta 8 taškų persvara [b]per pirmąsias devynias šio kėlinio minutes[/b][/quote] Am... O kas čia blogai..?:o[/quote] man atrodo kad cia viskas gerai :) per devynias kelinio minutes zalgiris pirmauja 8 taskais :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-06-02 20:33:50


man reikia mikutaviciaus ir karolinos - as laibai myliu savo mama, cia per tv3 motinos diena ta daina dainavao, jei turit atsiuskit rennyte@gmail. com dekui ;)
Puslapiai: 123456 ... 70

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2887
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 259237