Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

sadnambo


giedrius
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4037 d.
Narys nuo: 2006-06-18
Reitingo taškai: 31
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Internetinis žaidimas "Runescape"
Pranešimo data:  2011-02-04 13:30:52


Runescape gold supirktuve. Patogus ir ivairus atsiskaitymo budai, swedbank, paypal, grynais, papildymais. perkame gold. www.runescapeGold.lt uzeik.
Naujiena:  Atskleistas naujojo „R.E.M.“ albumo dainų sąrašas
Pranešimo data:  2010-12-17 00:23:13


jau siandien pasirode kurinys DISCOVERER . Galima parsisiuti is ju oficialaus puslapio nuoroda i el.pasta per kuria galima parsisiusti naujaja dauna, kuri iseis 2011 metais, kovo 8 diena .
Albumas:  Depeche Mode - Sounds of the Universe
Pranešimo data:  2009-04-01 00:06:57


net nepanasu i Depeche mode muzikos stiliu. Mano manymu nelabai tikes albumas. Toks pats netikes kaip ir pet shop boys naujasis albumas. Viena daina gal tik gera galima pavadinti. Galejo pasistengti ir labiau. Kazko jiems truksta. Pernelyg jau juodas ir letas sis albumas. Nepeikiu bet ir negiriu. Cia tik mano nuomone.
Naujiena:  "R.E.M." - ant aukščiausio britų albumų topo laiptelio (+ video)
Pranešimo data:  2008-06-02 01:19:54


puikiai pavaro , tikrai verrti sloves :)
Daina:  REM - Imitation Of Life
Pranešimo data:  2008-04-11 16:51:06


joa tikrai sauni. as susidomejau R.E.M.'ais nuo losing my religion dainos :) ... sita taip pat sauni.
Daina:  REM - Hollow Man
Pranešimo data:  2008-04-03 08:36:04


oho kokia daina . Net nustebau kai isgirdau . Tikriausiai viena geriausiu ar net pati geriausia daina is nuajojo ju albumo. Tikrai nepagailesiu 10 balu . Nepakartojama. Youtube'i galima pasiziureti keleta Live versiju. LIUX! :)
Daina:  REM - Until the Day Is Done
Pranešimo data:  2008-03-20 13:50:22


daina elta, paslaptinga ir tikrai ziauriai idomu su idomiais zodziais ir skambesiais. Nepagailesiu tikrai 10 balu ... kazko panasaus tikrai nesu girdejas
Albumas:  REM - Accelerate
Pranešimo data:  2008-03-20 13:49:41


sitas albumas bus kupinas roko ir daugiau greitesnes muzikos. Tad manau tikrai bus puikus. Nekantrauju pasiziuret kas gero jame bus :) ...
Daina:  REM - Supernatural Superserious
Pranešimo data:  2008-03-20 13:47:07


patiko ziauriai si daina. Gaila kad iskrito is topu . europeanhitradio vis dar laikosi topuose :) ... Kuo dazniau klausau sitos dainos tuo labiau jinai man patinka :) ... idomu ka paruose esa R.E.M. savo albume :) ... cia tik viena ju daina is naujojo albumo ... idomu kokios kitos bus :) ... Bet sita tai liux . PATIKO!
Daina:  REM - Electron Blue
Pranešimo data:  2008-01-15 14:17:19


Priskirciau graziausiai is nauju dainu siame albume. Duodu net 9 Balus . Tiek ji Tikrai verta. Graziausia daina is pastarojo Around The Sun albumo netik man bet ir M. Staipui.
Daina:  REM - Leaving New York
Pranešimo data:  2008-01-15 14:14:44


tikrai ziauri daina ... Viena graziausiu 10/10 balu duodu
Naujiena:  Michael'as Stipe'as: "Be "R.E.M." - išprotėčiau"
Pranešimo data:  2007-12-28 20:21:48


KAzkoks kaistuolis ir paslaptingas virukas tas maikals staipas , bet labai jau kazkuom jis idomus bet nezinau net kuom. Bet muzika kurti tia moka, Laukiam naujojo albumo, girdejau kad gali pasirodyti apie 2008-uosius pavasary arba vasaros vidury :)
Diskusijos:  Ką manote apie "R.E.M." albumą "Around The Sun"?
Pranešimo data:  2007-12-28 20:16:40


Manyciau R.E.M. yra tiesiog stebuklas muzikoje. Maiklas kuria, raso, dainuoja savo kurtas ir ritmingas dains, kiek jie dainu sukure??? sunku butu suskaiciuoti apie pora simtu, manyciau tai nepaprastas pasiekimas kai is tu dainu yra begalo daug geru . Ju vis dar klausomasi o apie around the sun galeciau pasakyti jog tai pabandymas kanors sukurti, ir pasakyciau kad visai neblogai gavosi, patiko dainos kaip ELECTRON BLUE, HIGH SPEED TRAIN, OUTSIDERS. tikrai nepakartojama grupe, ir tai yra muzika bei savotiskas grupes meninis muzikos kurimas. Idomu ka pasiulys naujajame albume kuris bus 2008-aisiais :) ... Ir beje retas vokalistas taip tobulai sudainuoti visa koncerta , gera kalusytis (as ce apie DUBLIN LIVE albuma) ... Liux grupe.
Diskusijos:  "R.E.M." - "Find The River". Ką manote?
Pranešimo data:  2007-02-26 14:05:47


pamegink "electron blue" , "saturn return" , "The worst joke ever" , bei "Around the sun" visai neblogos
Diskusijos:  Kokia "U2" daina jums fainiausia?
Pranešimo data:  2006-07-12 22:10:00


jo cool grupe ... ir nesenstantys
Grupė:  Ką manote apie "Rammstein"?
Pranešimo data:  2006-07-12 22:03:35


kokia ce topine daina ju grupes pagal jus?
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Marilyn Manson?
Pranešimo data:  2006-07-12 21:53:54


nu man merlin manson ikurejas tai patinka ne vien muzika bet ir savo fokusais ir nerealiais triukais kuriu pasaulyje neisdrysta daugelis magu pakartot
Diskusijos:  "R.E.M." - "Find The River". Ką manote?
Pranešimo data:  2006-07-11 11:08:36


gal zinote kokiu dar yra labai geru REM gabalu ? ... nes kaip ziurejau tai ju dainu isleista o jojoi nemazai
Diskusijos:  "R.E.M." - "Find The River". Ką manote?
Pranešimo data:  2006-06-21 14:25:05


man rem grupe tai cool... manau groja fainai , dainuoja ir kala i ritma... nu manyciau geriausi gabalai tai LIVING IN NEWYORK , SHINY HAPPY PEOPLE , 'MAN ON THE MOON , o geriausias bant man gabalas tai IMITATION OOF LIFE
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joe Cocker Joe Cocker
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 5348
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 179297