Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

shamcius


Egis
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4735 d.
Narys nuo: 2007-05-08
Reitingo taškai: 43
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  B. Dylan'as sugalvojo naują bilietų pardavimo schemą
Pranešimo data:  2010-08-27 12:42:54


Nauja schema??? Gal greiciau grizo prie senos?
Naujiena:  "V" muzikos festivalį drebins "Kings of Leon" ir "Kasabian" pasirodymai
Pranešimo data:  2010-05-06 00:17:23


Tik beda, kad V festivalyje nera bilietu :D
Naujiena:  Robbie Williams'as teigia norintis sugrįžti į "Take That" (+ naujo singlo audio)
Pranešimo data:  2009-10-21 17:53:37


Manau tai butu klaida, nes jo charizma tarp keturiu smikiu tikrai bus prislopinta.
Naujiena:  Paskelbtas blogiausių besibaigiančio dešimtmečio singlų sąrašas (+ Top 50)
Pranešimo data:  2009-10-02 00:22:45


Man atrodo jie tiesiog surase dainas, kurios ilgai buvo topuose. Man nesuprantama kaip galima tokias dainas kaip It's my life ivardinti blogiausiomis, jeigu si daina isleista pries 9 metus, o dar dabar yra klausoma. Nesuprantu, kam isversti ir deti cia tokia apsurdiska "naujiena"...
Naujiena:  Likę "Oasis" nariai yra pasiruošę nutraukti grupės veiklą
Pranešimo data:  2009-09-02 22:37:58


As tikiuosi, kad Noelis padarys gera soline karjera ir manau butu nuostabu, jei like grupes nariai kazkokiu metu vel grotu su N. Gallagheriu.
Naujiena:  Britų topų viršūnėse - "Arctic Monkeys" ir Dizzee Rascal
Pranešimo data:  2009-09-01 16:17:44


Kol kas manes nesuzavejo Arctic Monkeys naujas albumos. Nors yra pora neblogu dainu, bet su ankstesniais albumais nepalyginsi... :)
Naujiena:  Tarp "Green Day" apšildysiančių grupių - ir škotai "Franz Ferdinand"
Pranešimo data:  2009-05-27 20:28:21


Labiau noreciau nueiti i Franz ar Keizer koncerta negu i Green Day. Na man tai keista, kad tokios geros grupes kazka dar apsildyt turi, kazkur skaiciau, kad ir Elbow apsildys kazka...
Naujiena:  MTV „World Stage“ dovanoja naujausią „Coldpay“ koncertą
Pranešimo data:  2009-03-01 00:18:34


[quote=gintuks77][quote=shamcius]Gyvas Coldplay koncertas muzikaliam zmogui nera geris :DD O siaip laukiam nesulaukiam Oasis. :)) P.S. Franz (irgi prastai gyvai dainuoja :DD) [/quote] Ka tu kalbi zmogau? Vakar kaip tik ziurejau, reto grozio koncertas. Gyvai gitaru partijos skamba daug geriau nei irasas. Siltas bendravimas su publika, tikrai vienas geresniu koncertu kuriuos reko pamatyti :) [/quote] As daugiau sneku apie vokalini atlikima... :) gitaros pas juos geros. tiesa ju muzika zvelgiant is muzikines puses yra nesunkiai atliekama ir tai yra daugelio pripazinta. Daugelis teigia, kad ju sarmas yra paprastumas ir geri tekstai, bet as kalbejau apie atlikima (daugiau vokalini).
Naujiena:  MTV „World Stage“ dovanoja naujausią „Coldpay“ koncertą
Pranešimo data:  2009-02-27 15:46:19


Gyvas Coldplay koncertas muzikaliam zmogui nera geris :DD O siaip laukiam nesulaukiam Oasis. :)) P.S. Franz (irgi prastai gyvai dainuoja :DD)
Naujiena:  Vienoje scenoje - "U2", "Coldplay", "The Killers" ir "Take That" lyderių pasirodymas
Pranešimo data:  2009-02-22 18:43:42


Man idomu, kaip Coldplay dar driso ta vakara ir vel dainuoti? :D Nejaugi nieks jiem nepasake, kad ju pasirodymas (Brit ceremonijoj) buvo apgailetinas? Stengiuosi nematyt ju gyvu pasirodymu, nes baisu darosi... Pasidarytu Chris'as prodiuseris, rasytu dainas Coldplay ir pasiimtu grupe normalu vokalista butu nuostabu ir pelnas issaugtu... :D O kas daugiau del sito iraso, tai toks diskotekos lygis gavosi. :D As idomu gyvai butu pamatyt ta vaizda. :D
Daina:  The Killers - Human
Pranešimo data:  2009-02-18 21:34:56


Tai prasciausio the killers periodo pagrindine daina. Siaip gaila, kad tas periodas jiem patinka ir tik prasidejo. :D
Naujiena:  Kanye West'as: "MTV" Europos muzikos apdovanojimai buvo surežisuoti
Pranešimo data:  2008-11-13 19:36:31


Man tai asmeniskai EMA siais metais isvis nelogiski apdovanojimai pasirode. Pats balsavau. Bet galimas daiktas, jog tai nieko neleme ir jie patys nusprende kam duot kam neduot.
Grupė:  Ką manote apie "System Of A Down"?
Pranešimo data:  2008-11-03 17:50:33


Grupe labai patiko kuri laika, veliau tiesiog pavargau nuo ju stiliaus. Dar aisku jiem garbes neprideda apgailetinas dainavimas gyvai ;) :D
Diskusijos:  Gitaros pamokėlė
Pranešimo data:  2008-11-03 02:42:23


Labai geras dalykas yra www.justinguitar.com, bet cia daugiau savarankiskiai besimokantiems mokiniam.

Naujiena:  Daugiausiai Lotynų Amerikos "MTV" apdovanojimų laimėjo Juanes'as (+ 2 video)
Pranešimo data:  2008-10-19 22:36:46


Perry atrode apgailetinai su tuo tortu :DD Siaip gerai grupe jos pavare grodami, bet ji aisku sugebejo but vakaro paziba :DD
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Stone Temple Pilots Stone Temple Pilots
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 2041
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 4077