Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

shoostreke



Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7486 d.
Narys nuo: 2004-01-24
Reitingo taškai: 196
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Dienoraštis:  2005-07-31: calling all butterflies
Pranešimo data:  2005-07-31 10:15:53


ne! tik ne killing. :|
Naujiena:  Nauju Gwen Stefani singlu taps daina "Cool"
Pranešimo data:  2005-07-31 10:12:52


negirdejau tos dajnos, bet uzhdejau siustis.
Naujiena:  Lukas atostogauja, o Kipišas pluša studijoje
Pranešimo data:  2005-07-31 10:10:54


[quote=Phobija]Vienas dirba, kitas nosį krapšto ;]]][/quote] aha. ;D
Dienoraštis:  2005-06-22: iswykstu..
Pranešimo data:  2005-07-31 09:59:49


[quote=rocky]as buvau ana savaite palangoj, galima pasidziaugti kad basanaviciaus gatve nebedvokia popcorn'ais ir vafliais :) bet as vis tiek nemegstu palangos... per daug ten chebros prisirenka... p.s. eidami nuo tilto i deshine atsargiai, neuzsiraukit ant bobu pliazo (aisku, jai specialiai ten netaikot) ;D[/quote] nesijaudink, zhinaw.. ;D
Dienoraštis:  2005-07-23: 2005/07/23 11:15
Pranešimo data:  2005-07-31 09:57:08


zhinai, man patinka tawo dienorashchiai. :D
Diskusijos:  Kam patiko filmas "Kristina" ir kas jį matėte?
Pranešimo data:  2005-07-31 09:51:01


machiau tik pabaiga. nes prazhiopsojau.. :(
Naujiena:  „B'Avarija" koncertuos... savo kiemo draugams
Pranešimo data:  2005-07-31 09:45:32


[quote=Phobija][quote=Undagroundd]Kokie laimingi tie jų draugai[/quote] Ir tipo b'Avarija labai puiki grupė? Nušvilpčiau. Neturi kam koncertuot, tai ir koncertuoja draugams.[/quote] aha. butent, kad neturi kam.
Dienoraštis:  2005-07-31: hmmmm....
Pranešimo data:  2005-07-31 09:41:57


geros fotos.
Dienoraštis:  2005-03-24: As labai nelaiminga...
Pranešimo data:  2005-07-31 09:14:40


bus tu bernu. :P
Naujiena:  Amberlife albumas Latvijai - šį mėnesį
Pranešimo data:  2005-07-31 09:13:00


man taijo kai kurios dainos wisai patinka. :/
Dienoraštis:  2005-06-01: Checker Chubby ft. spongebob =)) lol
Pranešimo data:  2005-07-31 09:06:55


myliu kempiniuka. :D
Dienoraštis:  2005-06-07: ...tarp kaktusu...
Pranešimo data:  2005-07-31 09:02:45


;D geras ;D
Dienoraštis:  2005-07-29: spręsti jums.
Pranešimo data:  2005-07-31 08:53:14


aha, prtariu Awietine_guma. ;)
Dienoraštis:  2005-07-27: My PHoToS 2 + My CaT aND CoNVeRSe PHoToZ :]~
Pranešimo data:  2005-07-31 08:45:37


thank you:D
Dienoraštis:  2005-07-30: senos kareivines (nuotraukos)
Pranešimo data:  2005-07-30 21:43:03


geros nuotraukos. ;)
Dienoraštis:  2005-07-30: Tas pats vaikinukas is maudyniu!
Pranešimo data:  2005-07-30 17:35:32


xe :D
Dienoraštis:  2005-07-07: Bereiksmis pyktis:(
Pranešimo data:  2005-07-28 19:50:18


ash nekenchiu tokiu zhmoniu. (-) o tos lasteles nesigamina?
Naujiena:  Usher'is paneigė gandus apie būsimą tėvystę
Pranešimo data:  2005-07-28 19:37:52


aha, kaip kuodukai. :D man tai patinka jis.
Naujiena:  "Green Day" - lyderiai tarp nominantų į "MTV" apdovanojimus
Pranešimo data:  2005-07-28 19:29:49


shaunu. :D
Dienoraštis:  2005-07-27: My PHoToS 2 + My CaT aND CoNVeRSe PHoToZ :]~
Pranešimo data:  2005-07-27 22:18:15


aishq.
Dienoraštis:  2005-06-08: tas ballsas, ballsas...
Pranešimo data:  2005-07-27 22:12:45


nepazhystu. bet manau, labai fainas ir protingas zhmogus. ir jo eilerashciai tiesiog fantastishki! :D nezhianu.. kartais juokinga darosi kaip pykstasi su rashykais.. :D wat.
Diskusijos:  Kaip jums "Maroon 5" dainos "She will be loved" vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2005-07-27 22:05:25


nemachiaw.
Dienoraštis:  2005-07-27: My PHoToS 2 + My CaT aND CoNVeRSe PHoToZ :]~
Pranešimo data:  2005-07-27 21:53:52


xe:D
Diskusijos:  Kokia vokiška daina jums gražiausia?
Pranešimo data:  2005-07-27 21:51:55


ash tej neklawsau wokishku.
Dienoraštis:  2005-06-18: Pasiimk mane.
Pranešimo data:  2005-07-27 21:49:32


kaip grazhu..
Dienoraštis:  2005-07-24: PPP
Pranešimo data:  2005-07-27 21:39:04


ash irgi norechiau su kuonors susitikti.. :D
Naujiena:  Garsiajam žemaičiui – ekstremali Rūtos Ščiogolevaitės dovana
Pranešimo data:  2005-07-27 21:28:45


ash ir norechiau tu apyrankiu.. :P
Dienoraštis:  2005-07-27: gal.. kada nors..
Pranešimo data:  2005-07-27 21:25:15


aha, faina.
Dienoraštis:  2005-07-27: My PHoToS 2 + My CaT aND CoNVeRSe PHoToZ :]~
Pranešimo data:  2005-07-27 21:15:45


qui3t>> negrazhu - nezhiurek, neikas tawes newerchia. bet wis tiek tau didzhiausias ACIU!!! :D VoteForPedro>> nesuprantu kuria prasme, todel negaliu nieko pasakyt. (nors jau pasakiau)
Kūryba:  norai
Pranešimo data:  2005-07-27 21:12:23


ydomus toks. ;)
Puslapiai: 123456 ... 28

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Saprophytes Saprophytes
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4708
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 300263