Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

skorpion93


Julija
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4657 d.
Narys nuo: 2008-04-29
Reitingo taškai: 269
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  Ar galima
Pranešimo data:  2013-02-19 21:30:35


perskaičius antrą posmą... tiesiog...išvydau akyse iškarpą iš savo gyvenimo...Labai gražus eilėraštis {#}

 

Kūryba:  Kas aš esu?
Pranešimo data:  2012-12-25 19:35:04


Tie žodžiai tiesiog perskrodžia širdį...Skaitau kokį penktą kartą {#}

Kūryba:  Kas aš esu?
Pranešimo data:  2012-12-25 19:27:27


Wow :) Labai gilu, tai taip jausmingai gilu...{#}

Kūryba:  Supykus gitara
Pranešimo data:  2012-08-15 16:48:34


;DD joo... Keistai, bet linksmai ;)

Daina:  Jedward - Pop Rocket
Pranešimo data:  2011-08-28 17:53:40


Žiaurrrriai patinkaaaa ;DDDD labai linksma daina
Daina:  Selena Gomez - Un Año Sin Ver Llover
Pranešimo data:  2011-03-17 19:15:52


ispaniska versija man labiau patinka negu angliska...zodziu gera daina :D
Albumas:  Bruno Mars - Doo-Wops & Hooligans
Pranešimo data:  2011-02-15 14:20:00


nuostabus :DDDD
Daina:  Unheilig - Geboren um zu Leben
Pranešimo data:  2010-09-13 17:10:55


labai patiko ;P
Daina:  Enrique Iglesias - Heartbeat (su Nicole Scherzinger)
Pranešimo data:  2010-09-12 09:35:57


gražu :P
Daina:  Bryan Adams - I Will Always Return
Pranešimo data:  2010-09-11 13:42:52


LABAI FAINA https://www.music.lt/images/smiles/kbD.gif
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Trys Milijonai
Pranešimo data:  2010-09-11 13:06:03


Lietuva! Lietuva! Lietuva! Mes laimesim!!! :D
Daina:  Taio Cruz - Dynamite
Pranešimo data:  2010-09-10 18:40:31


greitai melodija isimenama.Jau kelias dienas skamba mintyse :D
Daina:  Katy Perry - Teenage Dream
Pranešimo data:  2010-09-10 17:48:36


gražūs žodžiai :P
Diskusijos:  Jūsų nuomone - geriausia grupės "AC/DC" daina?
Pranešimo data:  2010-09-07 18:03:24


Shoot to Thrill https://www.music.lt/images/smiles/kbD.gif
Daina:  G&G Sindikatas - Dykuma
Pranešimo data:  2010-09-07 17:24:37


iskart kai isgirdau patiko :]
Daina:  Kesha - Take It Off
Pranešimo data:  2010-09-05 13:28:58


Nepatiko
Kūryba:  Širdies Dūžiai
Pranešimo data:  2010-09-05 12:44:00


Gražus labai.Ypač 2 posmas ;)
Grupė:  Ką manote apie Enrique Iglesias?
Pranešimo data:  2010-09-05 12:37:36


Gražiai dainuoja.Ypač ispaniškai.
Daina:  Robbie Williams - Bodies
Pranešimo data:  2010-09-05 12:34:26


Nepatinka
Daina:  Polarkreis 18 - Allein Allein
Pranešimo data:  2010-09-05 12:30:43


[quote=Amaya]Viena mėgstamiusių mmmm.... Tas balsas. :)[/quote] Pritariu... Balsas tai fainas :D
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2010-09-05 12:27:39


1.Rammstein - Sonne 2.AC/DC - Back in Black 3.Rammstein - Amerika 4.G&G Sindikatas - Dykuma 5.A-Ha - Butterfly, butterfly
Daina:  Daft Punk - Around the world
Pranešimo data:  2010-09-05 12:14:48


LIUX! :D :D :D
Albumas:  Jurga - Aukso pieva
Pranešimo data:  2010-09-05 12:12:21


labai graži daina - Nebijok
Daina:  a-ha - Butterfly, Butterfly (The Last Hurrah)
Pranešimo data:  2010-09-04 17:31:40


Tomorrow, you don't have to say what you're thinking - si vieta labai faina :D
Diskusijos:  Krepšinis ar futbolas?
Pranešimo data:  2010-08-31 12:57:08


Man tai ir krepšinis ir futbolas patinka. Bet gal labiau futbolas, nes sunkesnis žaidimas ir gražūs įvarčiai...:D
Daina:  Enrique Iglesias - Alguien Soy Yo
Pranešimo data:  2010-08-31 12:31:31


graži ta ispanų kalba...:)
Daina:  a-ha - Take on me
Pranešimo data:  2010-08-30 17:53:27


Jūsų komentaras...
Albumas:  Evanescence - Fallen
Pranešimo data:  2009-05-10 11:49:45


fainas
Daina:  Jurga - Nebijok
Pranešimo data:  2008-06-11 09:41:45


man patinka :D
Daina:  Linkin Park - Given Up
Pranešimo data:  2008-05-23 10:17:55


unreal dainele... :DD
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 The Kinks State of Confusion
 The Kinks
 
4Blackberry Steven Wilson Staircase
 Steven Wilson
 Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus.
Sahja Vera Brezhneva Ja ne igraju
 Vera Brezhneva
 
Very_crazy_enough The Killers Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)
 The Killers
 

Šiuo metu vertiname


Clint Mansell Clint Mansell
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:22 - Alvydas1
Neatsispyriau, labai jau patraukli daina, ir kodėl jos neužlaikinau anksčiau?
18:33 - 4Blackberry
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
19:02 - 4Blackberry
Sahja 19 val. online, naktinėjame? (Sorry, per mažai kas veikti turbūt)
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
08:41 - Alvydas1
Ir mane patraukė pasidaryti po 70 -uosius.
00:48 - 4Blackberry
RIP
00:21 - DjVaids
Sulaukęs 81 metų mirė grupės „Chicago“ įkūrėjas Walteris Parazaideris.
22:30 - DjVaids
Galėtumėt Romo Dambrausko pasiūlon į top30 įdėt.
22:07 - 4Blackberry
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3579
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 385336