ale tikrai labai siltas dienorastis. net gera ant sirdies pasidare :]
dar baisiau buna kai eini ir nuo balu sliekais trenkia :]]] (cia tik siaip.. nukrypimas : ))
labai graziai parasyta. ir arbata yra gerai tikrai ;] kaip tik katik uzdejau virduli ir i puodeli isipyliau arbatzoliu.. tik gaila raudonos neturiu... ;]
ja ja ja. as ir siandien maciau kaip graziai snigo. pamacius pradejau nuo lango prie lango lakstyt. balokono duris atidarau - uzdarau atidarau uzdarau. turbut namiskiai pamane kad isprotejau ;D
[quote=ruko_muzika]Ne :) Gi sakau, tu tikrai manes nepazisti, o as taves - tuo labiau :)[/quote]
ir as galiu patwirtinti,kad jos vardas ne is M ;D nors ka gali zinoti... :? gal ji apsimetineja? ;D ;D
juoda_tyla<<< grazus ar ne? :]
rukute<< jee tiiesaa. :] velniias a lia tikrai buna gera kai zinai kas yra gera ;D ir dar. is tavo pasisakymo reiketu ismest viena sakyni - ta kuris prasideda zodziu nors ;)
ja ja ja... mes irgi norim fotkinti ir fotkintis ir.... mmm... ;D
Geri dalykai atsitinka... geriems zmonems... - sita fraze man patiko ;D
P.S. o sitas dede man daug prisiminimu sukele.. ;D
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.