Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

smegenu_mishraine


Marija
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6051 d.
Narys nuo: 2005-10-28
Reitingo taškai: 125
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2006-12-06: ~~APie aNGeLuS~~
Pranešimo data:  2006-12-06 19:14:44


ale tikrai labai siltas dienorastis. net gera ant sirdies pasidare :] dar baisiau buna kai eini ir nuo balu sliekais trenkia :]]] (cia tik siaip.. nukrypimas : ))
Dienoraštis:  2006-12-06: Galvą užsidengus..
Pranešimo data:  2006-12-06 19:11:50


man regis cia tie artejantys kiaules metai kiaulina... ;]]
Dienoraštis:  2006-11-14: ~~ViSi LaNGai ZiuRi i DaNGu~~
Pranešimo data:  2006-11-14 18:40:35


mna tie vinys ir ju galvu nulenkinejimai kaika primena :? ;]] grazi nuotrauka.
Dienoraštis:  2006-11-03: ~~TuKSTaNTiS aRBaToS PuoDeLiu~~
Pranešimo data:  2006-11-03 18:29:28


labai graziai parasyta. ir arbata yra gerai tikrai ;] kaip tik katik uzdejau virduli ir i puodeli isipyliau arbatzoliu.. tik gaila raudonos neturiu... ;]
Dienoraštis:  2006-11-02: Mm...Sniegas
Pranešimo data:  2006-11-02 19:28:33


ja ja ja. as ir siandien maciau kaip graziai snigo. pamacius pradejau nuo lango prie lango lakstyt. balokono duris atidarau - uzdarau atidarau uzdarau. turbut namiskiai pamane kad isprotejau ;D
Dienoraštis:  2006-10-17: Istrink zymes
Pranešimo data:  2006-10-17 19:13:44


na kiek as zinau,tai pvz google.lt paieskoj pazymi ta kakada senai vesta zodi paspaudi delete ir issitrina...
Dienoraštis:  2006-10-10: ~~ BuM BuM iN youR eyeS~~
Pranešimo data:  2006-10-10 19:51:52


del neseiliojimo ir nespjaudymo kava as prisizadu. del spausdinimo dar pagalvosiu... ;D
Dienoraštis:  2006-10-06: ~~NeGRaZuS~~
Pranešimo data:  2006-10-06 18:35:35


vaje. jau buvom pasiilge jusu eiliu. ;]
Dienoraštis:  2006-10-05: ~~FOTO IX~~
Pranešimo data:  2006-10-05 13:08:20


gal ir verta, visai idomiai. tik gal biskuteli spalvu galetu but daugiau :] bet nezinau. cia mano nuomone :]
Dienoraštis:  2006-10-02: robespjeras
Pranešimo data:  2006-10-02 17:19:17


ne... vistiek nieks neprilygs Radvilui Mazvydui Pabilioniui :]
Diskusijos:  "Caramel Members" kūrinys "Maironiui"
Pranešimo data:  2006-09-25 19:22:41


labai grazi daina, man patinka. tokia tokia... tokia rudeniska.. ir labai daug prisiminimu sukelia :]
Dienoraštis:  2006-09-25: ~~5 FOTO~~
Pranešimo data:  2006-09-25 18:45:34


oj atleiskite ;D ;D na zinote siandiena man tikrai neziopla diena.. ;D norejau pasakyti kad jos vardas tikrai ne is J P arba K ;D man geda ;D
Dienoraštis:  2006-09-25: ~~5 FOTO~~
Pranešimo data:  2006-09-25 18:41:22


[quote=ruko_muzika]Ne :) Gi sakau, tu tikrai manes nepazisti, o as taves - tuo labiau :)[/quote] ir as galiu patwirtinti,kad jos vardas ne is M ;D nors ka gali zinoti... :? gal ji apsimetineja? ;D ;D
Dienoraštis:  2006-09-25: ~~5 FOTO~~
Pranešimo data:  2006-09-25 18:29:53


onlySun<<< laikrodis grazus ar idomus? 8) ;D o,ruko_muzika, jau zinai manuo nuomone apie tavo sugebejimus ;)
Dienoraštis:  2006-09-22: ~~Kai GaLVoJe TuKSeNa GeNiai~~
Pranešimo data:  2006-09-22 18:05:27


taip.. susimasciau... netoliese stebuklai gimsta. netoliese stebuklai uzgesta...
Dienoraštis:  2006-09-18: ~~VaJeTuS ;>~~
Pranešimo data:  2006-09-18 18:59:30


aale tykraai. kas cia per paslaptys? :o ;D
Dienoraštis:  2006-09-14: ~~ 5 FoToGRaFiJoS~~
Pranešimo data:  2006-09-14 19:20:39


toji su meskiuku tiktu plakatui. smurtui - ne ;D o siaip visos savotiskai grazios. :]
Dienoraštis:  2006-09-13: ...Gera Tureti Draugu...
Pranešimo data:  2006-09-13 16:23:59


uzkasta<<< Jonuskos? :] as ir ta pacia prisiminiau, perskaicus pavadinima! ;D
Dienoraštis:  2006-09-10: ~~JeiGu NeGaLiM :>~
Pranešimo data:  2006-09-10 17:10:34


man nereikejo jusu pakest.. jus mano eziukai ir meskiukai... ka as be jusu daryciau? ACIU,kad esat ir nepaliekat vidury vyduno alejos ;D
Dienoraštis:  2006-09-05: ~~ToDeL, KaD Va TaiP :>~~~
Pranešimo data:  2006-09-05 19:49:40


zinoma, kad prisimenam... (mm)
Dienoraštis:  2006-09-04:
Pranešimo data:  2006-09-05 19:47:53


Crawling<<< gaila.. bet dar turi proga pasitaisyt ir geretis pradet vel ;)
Dienoraštis:  2006-09-04:
Pranešimo data:  2006-09-04 19:58:20


linusyte<<< taip.. tu teisi... o dzin budizmas yra jega ;D anie?
Dienoraštis:  2006-09-04: ~~Mano gyvenimo eziukams~~
Pranešimo data:  2006-09-04 19:22:57


omg :S beeeee dbr tai jau istrysko :s PrAsAu ir Aciu, kad esi ir... pati zinai :]
Dienoraštis:  2006-09-04:
Pranešimo data:  2006-09-04 18:56:04


juoda_tyla<<< grazus ar ne? :] rukute<< jee tiiesaa. :] velniias a lia tikrai buna gera kai zinai kas yra gera ;D ir dar. is tavo pasisakymo reiketu ismest viena sakyni - ta kuris prasideda zodziu nors ;)
Dienoraštis:  2006-09-04: ~~ 4 FOTO~~
Pranešimo data:  2006-09-04 17:14:20


ech.. visos labai grazios.. :) gaila man taip fotkint graziai nesigauna.. :)
Dienoraštis:  2006-09-03: ~~(MiSKai RuKe. AuSTaNT. O GaL SViNTaNT.) FOTO~~
Pranešimo data:  2006-09-03 15:27:46


pritariu tau ;D 2 ir 4 foto man lb patiko, pajauciau, kad ruduo jau tikrai ateina :)
Dienoraštis:  2006-09-02: ~~RuDuo~~
Pranešimo data:  2006-09-02 14:10:29


ja ja ja... mes irgi norim fotkinti ir fotkintis ir.... mmm... ;D Geri dalykai atsitinka... geriems zmonems... - sita fraze man patiko ;D P.S. o sitas dede man daug prisiminimu sukele.. ;D
Diskusijos:  Skaniausias kvapas
Pranešimo data:  2006-07-12 21:44:05


anksti ryte atsikelus - rasos :)
Dienoraštis:  2006-07-12: .kodėl.
Pranešimo data:  2006-07-12 21:40:01


gal ir keista, bet kaip tik siandien ir as saves paklausiau. kodel?
Dienoraštis:  2006-06-20: Kiemo melomanas
Pranešimo data:  2006-06-20 16:10:22


omg ;D nu ir pasiseke tau... puikus kimynai ;D
Puslapiai: 123456 ... 20

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Degradatonia Degradatonia
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3091
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 199795