Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

snoopy_dreams



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6348 d.
Narys nuo: 2006-12-14
Reitingo taškai: 38
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Grupė:  Ką manote apie "Red Hot Chilli Peppers"?
Pranešimo data:  2007-11-23 19:47:34


Galima sakyt pirmas isgirstas ju kurinys buvo By the Way...Nju ir nuo to viskas prasidejo :) Patys nerealiausi ir nuosirdziausi muzikantai.. ;)
Naujiena:  Hilton 23 dienas praleis kalėjime
Pranešimo data:  2007-05-20 18:52:49


dabar tipo swentaja vaidina... oi kaip bijome sest uz grotu... net baisu pagalvot kas desis tam kalejime. idomu gyva liks bet juk taip jai ir reikia
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2007-05-20 18:46:28


aisq ZALGIRIS
Diskusijos:  Kaip manot, kurios grupės pavadinimas geriausiai skamba?
Pranešimo data:  2007-05-20 18:43:44


red hot chili peppers gerai skamba (ypac kai sako per apdovanojimus) :) wa idomus pieno lazeriai - keista muzika- keistas pawadinimas. grupes pavadinimas daznai buna labai idomus ar tiesiog graziai skamba. galima prirasyt ir nenormaliu ar neidomiu pavadinimu. pvz, timberland.. kas per nesamone
Diskusijos:  Grupė "Placebo" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2007-05-20 18:28:37


zmones, po to nepamirskit parasyt kaip ten buvo, pakomentuoti, nes manes konce, gaila, nebus. Zinau kad bus jega bet vistiek idomu. :)
Diskusijos:  Ką manot apie rūkančias paneles?
Pranešimo data:  2007-05-20 18:20:29


kartais atrodo kad rukymas vienintelis budas susipazinti. Pvz, gal turi cigarete?
Naujiena:  Beyonce nutraukė albumo pardavimus dėl ieškinio
Pranešimo data:  2007-05-01 14:26:39


kazkoks bardakas...eilini karta
Naujiena:  Britney Spears serga bulimija ir maniakaline depresija?
Pranešimo data:  2007-03-17 20:13:19


greitu laiku, jauciu, apie Britni biografini filma sukurs kaip su maiklu dz. buvo. ir visai nenustebciau.... tai britn niekad ir nepasveiks?niekam nelinkecew psichuskej tupet...
Naujiena:  "Red Hot Chilli Peppers" paskelbė konkursą naujam video klipui sukurti
Pranešimo data:  2007-03-17 19:55:40


geras, jie tikrai myli , kaip ir, savo gerbejus. kazkam tikrai labai pasiseke. :)
Naujiena:  Britney Spears nori nusižudyti?
Pranešimo data:  2007-02-26 20:10:34


gal jai pogimdyvinė depresija? greiciausiai..
Diskusijos:  Kokios dainos negalit išmest iš galvos?
Pranešimo data:  2007-02-14 15:41:30


o man kazkaip juokingai. klausiausi kaip repetuoja kazkokia grupe ( pavadinima netycia uzmirsau) ir taip varo ir varo ta pradzia kokius 9 kartus iseiles ( kartais su pertraukom) :) ir dabar vis dar galvoj... negaliu sakyt kad nepatinka tai va kolkas tik sita daina okupavo mano galva :)
Diskusijos:  AFI - "Love like winter"
Pranešimo data:  2007-02-14 15:29:35


sakot AFI.. ta daina man... na pasirode nuobodoka. is tikruju nedaug ka ten jos ir klausiau.. aika as zinau... sunku man apibudint ta ju sedevra.
Diskusijos:  Ar jums gyvenimas gražus?
Pranešimo data:  2007-02-14 15:18:22


ta prasme, retai ka gali taip placiai apibudinti ( mane gyvenimas tuo ir zavi (ir ne tik tuo))
Diskusijos:  Ar jums gyvenimas gražus?
Pranešimo data:  2007-02-14 15:14:27


gyvenimas gali tureti simtus epitetu vienu metu, ir juos visus gali isvardinti nors ir vienas zmogus. jei nori uzsimirsti ir gerai nusitekti, gali sau ir sakyti “gyvenimas grazus“ :>
Naujiena:  Beyonce Knowles gavo tris “2007 Soul Train” nominacijas
Pranešimo data:  2007-02-14 14:58:08


jega jegele... ir dar vienas kazkoks apdovanojimas. saunu ka? aisqu ji to verta-tiek energijos pas zmogu. tik va, manes tai visai nedomina.
Naujiena:  Mika nori susirasti merginą
Pranešimo data:  2007-02-14 14:49:35


nu vargselis. cia ka ji dabar guosti reikia? kalba kaip koks senbernis, nebeturintis vilties..zmogui tik noro truksta, noro...
Diskusijos:  Kas yra blogis?
Pranešimo data:  2007-02-06 17:26:21


as blogio nekenciu... bet juk nekesti irgi blogai. zinot, susipainiojau. tikriausiai visi sutix kad blogis yra: nedoros mintys, nedori ketinimai, įvykiai kuriu mes niekada negeisime ( nebent aptemtu protas - taip pasitaiko zinau) blogiausia tada kai elgiesi blogai ir to nesuvoki... tada pasidarai nekontroliujamas iskrypelis (gal). blogio savoka dazniausiai visi apibudina panasiai, tik va atskiri dalykai nevisu vienodai vertinami. :)
Diskusijos:  Visu laikų geriausias filmas....
Pranešimo data:  2007-02-06 16:48:15


toki įspūdi paliko rodos drugio efektas ir zalioji mylia... bet zinau kad esu ir daugiau geru filmu macius . tik va pamirsau. :)
Naujiena:  Mariah Carey ilsisi vandeniui atspariame garų miegamajame
Pranešimo data:  2007-01-10 21:59:19


be rysiocia RANKSLUOSCIAI+VANDUO=APSAUGA NUO VANDENS? kame cia replės? ;D ;D ;D tikrai be rysio........
Naujiena:  Cheryl Cole neigia gandus, jog jos vyras yra gėjus
Pranešimo data:  2007-01-10 21:54:19


viskam yra pagrindas, bet kartais ir pagrindo nereikia. zmonės is neturejimo ka veikti vieni kitiem i akis duma pucia. bet kur jus matėt vedusi futbolinika - geju? a? as tai nemaciau ;D
Diskusijos:  Jurgos kūrinys "Nebijok"
Pranešimo data:  2007-01-09 18:13:15


aha patinka :) tik kad iki galo neiseina isklausyt ir taip. retai girdziu, seip... reiktu insidiet un savu mp3 ;D ;D ;D
Kūryba:  Lost love
Pranešimo data:  2007-01-09 17:37:00


neturiu zodziu ;) nors ne - viena turiu: tai - meilė, meilė, meilė,meilė,meilė........................ ( it sucks)
Diskusijos:  Koks buvo populiariausias 2006-ųjų metų albumas?
Pranešimo data:  2007-01-09 17:23:14


gal speju zinai gali but stadium arkadium (red hot chili peperiu). bet tikriausiai kazka maisau. atrodo dar kazkas tikrai buvo, bet bijau nusisneketi :D
Kūryba:  Bėgu
Pranešimo data:  2007-01-08 21:30:58


ai, zodziu, susivėliau .....:(..... :)
Kūryba:  Bėgu
Pranešimo data:  2007-01-08 21:29:06


[quote=snoopy_dreams]jeigu cia tavo pirmas blynas, tai jis visai normose. svarbu kad kazka kuri , o nedarai nieko kap pvz. as ;) nesustok kurti ir maziau save kritikuot patariu. ai jo . eilerastis praeina . ta prasme , grazus savo paprastumu. :D[/quote] ups.. pasitaisysiu - tu ne nedarai nieko . ta turejau galvoj :D
Kūryba:  Bėgu
Pranešimo data:  2007-01-08 21:26:16


jeigu cia tavo pirmas blynas, tai jis visai normose. svarbu kad kazka kuri , o nedarai nieko kap pvz. as ;) nesustok kurti ir maziau save kritikuot patariu. ai jo . eilerastis praeina . ta prasme , grazus savo paprastumu. :D
Naujiena:  Dita Von Teese užpildė skyrybų dokumentus
Pranešimo data:  2007-01-08 21:12:05


o jis ka.... vedes buvo? nu bent siokia tokia laime teko. manau, jam gimtadieniai nebebus tokie mieli kaip anksciau. so sad.........uztat galvoju kad savo nauja skausma islies dainose ir vel bus ka keistesnio paklausyt :)
Grupė:  "The Strokes". Kaip jums ši grupė?
Pranešimo data:  2007-01-08 21:01:31


kazkas ju muzikoj tikraj yra gero. kazkas savo. suprantat. strouksai tikrai veza........ ;] dar ta daina "you only live once" , taip gera jos klausyt
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-01-08 19:42:26


na stai - dabar turetu but viskas tvarkoj. :) ŠIRDINGAI DĖKOJU;) ziogaslt@super.lt
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2007-01-08 17:23:42


ups. su emailu kaskas nenerai. pasistengsiu greit parasyt:)
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Roots The Roots
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2491
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 40412