Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

sunshine_lover



Narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6117 d.
Narys nuo: 2004-03-25
Reitingo taškai: 902
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2006-12-18 18:48:41


1 Reel Big Fish – Hotel California (cover) 92 2 LMP – Kosovo 37 3 No Doubt – Running 31 4 Björk – I Miss You 31 5 Zwan – Number of the Beast 26
Dienoraštis:  2006-12-14: .lietus.<3
Pranešimo data:  2006-12-14 21:49:39


Na dėl kalėdų, iš dalies juk teisybė. o marija ir lietus. ko gero tikrai, labai gražu.
Diskusijos:  Kaip švenčiate šv. Kalėdas?
Pranešimo data:  2006-12-14 20:55:54


Šias kalėdas švęsiu Airijoje. Garantuotai. Pas brolį.
Dienoraštis:  2006-12-14: -Tai kur tas piešinys? -
Pranešimo data:  2006-12-14 19:35:22


Pas brolį jk ;D Į Airiją. Ir Kalėdos ir nauji ten.
Dienoraštis:  2006-12-14: -Tai kur tas piešinys? -
Pranešimo data:  2006-12-14 18:53:44


su mama :> neplanavom taip. bet išėjo, kaip išėjo. Būsiu biškį daugiau nei pusę atostogų :D
Dienoraštis:  2006-12-14: -Tai kur tas piešinys? -
Pranešimo data:  2006-12-14 18:33:01


trim dienom anksčiau ;> nes tą patį trečiadienį ryte, jau iškeliauju. gerulis. o šeip man tas trečiadienis atrodo jau ne už kalnų ;> greitai. jaučiu tai.
Dienoraštis:  2006-12-14: -Tai kur tas piešinys? -
Pranešimo data:  2006-12-14 18:08:20


O ir manęs sniegas nė kiek nepradžiugino. kalėdų laukiu belenkaip. juk žinai kodėl. ir visa šitai jau artėja. labai greitai. kitą trečiadienį. ( ne kalėdos ) pagaliau :]
Dienoraštis:  2006-12-14:
Pranešimo data:  2006-12-14 17:55:39


kartais savo einamą kelią reikia ryškiau padažyt. aip, kaip tu padažei čia geltonai :] .
Dienoraštis:  2006-12-13: "..."
Pranešimo data:  2006-12-13 19:01:34


Aš manau, kad žmonės keliauja tam, kad papildytų savo fantaziją.
Diskusijos:  Originalūs dainos žodžiai / Jūsų mėgstamiausias 4-eilis iš dainos?
Pranešimo data:  2006-12-12 17:29:21


++ [b]Bjork - I miss you[/b] [i]I miss you. But I haven't met you yet. So special. But it hasn't happened yet. [/i] čia tik graži dalis iš šitos dainos. man šie žodžiai tokie artimi. o kas svarbiausia originalūs.
Dienoraštis:  2006-12-12: I'm small. and the world is BIG,
Pranešimo data:  2006-12-12 17:15:44


I am big, but the world is small.
Diskusijos:  Uniformos. Kokia jūsų nuomonė apie jas?
Pranešimo data:  2006-12-12 00:17:37


Kadangi, perėjau į naują mokyklą, ten uniformos reikalingos. Aš nenorėjau, bet nieko nepadarysi, kad reikia. Ir aš kažkaip propratau, nėra taip blogai. Viso labo, tai tik tamsiai mėlynas švarkas. Nereikia specialių kelnių ar sijonų. ( O tai mano akimis gerai). Ko gero, geresnės uniformos nesu mačiusi. Ir, pavyzdžiui man ji tikrai nevaržo jokių judesių, yra labai patogi. Ir kažkaip neišsiskiri iš kitų mokykloje besimokančių mokinių. Jautiesi, taip, tarsi visi lygūs. bet, tai viso labo tik mano nuomonė. Aš už jas.
Diskusijos:  Originalūs dainos žodžiai / Jūsų mėgstamiausias 4-eilis iš dainos?
Pranešimo data:  2006-12-12 00:09:46


[i]"Šaukti, negali sustot. Tu eini per kurčiųjų šalį. Rankom nori Tu mojuot. Bet aklieji neparodys kelio".[/i] [b]LMP - kosovo [/b] Tokia artima kartais atrodo. Kartais tikrai norisi sustot, bet neina. Kartais nori, kad kas "parodytų kelią".
Dienoraštis:  2006-12-11: pirmadienį.. ;>
Pranešimo data:  2006-12-11 21:58:38


Labai atitinka, tie Atikos žodžiai ;> O ir man taip būna. Kažko trūksta. Kažkas netaip. Ir visada, beveik visada taip ir nesužinau. Norėčiau ir vėl prie jūros. Taip kaip vasarą;>
Diskusijos:  Įvertink prieš tave parašiusio music.lt vartotojo muzikos skonį
Pranešimo data:  2006-12-11 21:50:37


[b]ice_dream[/b] su šiuo žmogum sieja gili praeitis ;> Su muzika taip pat. Bet esu labai dėkinga jai dėl Placebo ir Andriaus Mamontovo :> Tikrai, geų grupių klauso, nevengia tokių kaip Tori Amos. Dar Staind :> kas man ir patinka. Sakyčiau mūsų muzikiniai skoniai panašūs ;> Bet tikrai, klausomasi geros muzikos. Balais nevertinsiu, nes tokia pat nuomonė. Šeip viskas tvarkoje ;>
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2006-12-11 00:30:34


1 Björk – I Miss You .199. (Daina, be kurios nebeišgyvenu. Gražu, ir kažkas nepakartojamo. Nepaaiškinamo). 2 LMP – Kosovo .30. (Tiesiog. [i]" Šaukti, negali sustot. Tu eini per kurčiųjų šalį. Rankom nori tu mojuot, bet aklieji neparodys kelio. "[/i] 3 Björk – Human Behavior .21. (Dar viena Bjork daina. Gražus balsas. Muzika. Atpalaiduoja.) 4 Bjork & Jewel – Leaving On A Jet Plane .18. (Gražus Bjork balsas. Ir tiesiog graži, paprasta daina. ) 5 The Kooks – Ooh La .12. (The Kooks. Mėgiamiausia daina. Et tas jų britiškas akcentas.)
Diskusijos:  Žaidimas: įvertink parašą!
Pranešimo data:  2006-12-10 21:11:52


Įdomus. bet tik 8.
Dienoraštis:  2006-12-09:
Pranešimo data:  2006-12-09 01:37:42


Gera mintis. Tik ko gero, reikės kito žodžio, kuris atspindėtų mano dabartinę būseną.
Dienoraštis:  2006-12-07: ai... @
Pranešimo data:  2006-12-07 16:48:25


O žinau vieną žmogų, kuris mano laiško tikrai nesitiki gauti. ko gero šiandien pat imsiu ir parašysiu.
Diskusijos:  Auksinės mokytojų mintys
Pranešimo data:  2006-12-07 16:44:28


Dar apie tą lietuvių kalbos mokytoją. "Aš jums ne Hamletas ir ne Faustas, kad čia monologus kalbėčiau".
Diskusijos:  Korepetitoriai
Pranešimo data:  2006-12-07 14:45:21


Pati esu vienuoliktokė. Reikėtų man korepetitorės. Lietuvių kalbos ir anglų. Matematikos irgi būtų ne pro šal. O susitarus jau esu su savo istorijos mokytoja, dėl papildomų istorijos pamokų, po naujų metų. Žiūrėsim, kaip čia bus.
Dienoraštis:  2006-12-07: ai... @
Pranešimo data:  2006-12-07 14:33:45


Na supranti, kad man neatrašo. O kažkaip antrą kartą vėl rašyt.. ne toks žmogus aš. Nors pamėginti galima.
Diskusijos:  Auksinės mokytojų mintys
Pranešimo data:  2006-12-07 14:32:11


Mūsų lietuvių kalbos mokytoja norėdama įsitikinti, kad mes jos klausom, pasako viduryje kokio sakinio: ( čia tipo, žiūri kaip reaguosim). "aš drugelis". Viena klasiokė sako "kas, kas?" "drugelis" "kas"? "na gerai galiu ir žalčiu pabūt jei norit.."
Diskusijos:  Žaidimas: įvertink parašą!
Pranešimo data:  2006-12-07 14:08:49


ice_dream 10. Nes labai mintys gilios ir gražios.
Dienoraštis:  2006-12-07: ai... @
Pranešimo data:  2006-12-07 14:06:42


Laiškai gerai. ypač tie popieriniai. bet deja, labai seniai buvau tokį gavus. gaila.
Diskusijos:  Žaidimas: įvertink parašą!
Pranešimo data:  2006-12-07 00:06:06


Na aš kažkada šitą Hopeless parašą perskaičius juokiausi, nes toks juokingas pasirodė. Bet čia ko gero paslėpta giloka mintis. Šeip duočiau 9 iš 10.
Dienoraštis:  2006-12-06: ~~APie aNGeLuS~~
Pranešimo data:  2006-12-06 21:05:17


O kuo blogi nebemadingi ausinukai?
Dienoraštis:  2006-12-06: Dienoraštis. 3.
Pranešimo data:  2006-12-06 21:01:45


O, kad jazminas nežydės tai gaila. pasodink ką nors toj vietoj. Bus labiau smagu, kai žinosi jog ten žydi gėlė, tavo gėlė.
Dienoraštis:  2006-12-06: Galvą užsidengus..
Pranešimo data:  2006-12-06 20:34:29


Gal gerai sekės metų pradžioje?
Dienoraštis:  2006-12-06: Don't Cry, Baby, I'll Shoot You Down - Bang! Bang!
Pranešimo data:  2006-12-06 20:31:18


Ir man nepatinka, tas dirbtinumas, apsimestinumas, oi kad laukiam kalėdų. O per tą pačią gruodžio 25 dieną, viskas atrodys netikra. Manau.
Puslapiai: 123456 ... 244

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


The Stone Roses The Stone Roses
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1995
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 31173