Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

syncope


kristina
Narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 1349 d.
Narys nuo: 2007-01-12
Reitingo taškai: 776
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  Ištrauka
Pranešimo data:  2010-02-04 00:44:14


[i]Nes šitoksai ruduo - tik vieną kart nutinka... [/i] šitas yra super. net negaliu komentuot viso eiliaus..nes paskutinė mintis man labai labai
Dienoraštis:  2009-10-27: Tai ne aš.
Pranešimo data:  2009-10-28 11:07:31


vagiu!
Dienoraštis:  2009-09-25: paparapapapara
Pranešimo data:  2009-09-27 18:54:29


:D man patinka sau [i]daug[/i] leisti! o žmonės, mat, turi laiko svetimą laisvę matuoti ;o Funcybabe, visgi įmanoma tai. mūsų fakultetas netgi įeina į pajėgų sudėtį, jei tektų ginti tėvynę, gautumėm špagas ir merginos..:D oh.bet aš labiau į dangų skristi noriu
Dienoraštis:  2009-09-20: "Labai" ir apie ko aš labiausiai bijau.
Pranešimo data:  2009-09-20 13:28:36


'[i]labai[/i] sunkią mokslo savaitę' :p
Dienoraštis:  2009-09-15: ?``
Pranešimo data:  2009-09-16 09:52:15


yra ir teigiamybiu tame :p
Dienoraštis:  2009-09-12: Tai, kas sukasi mano galvoje.
Pranešimo data:  2009-09-14 17:32:10


pritariu. bet daeras jauno zmogaus, kazkaip noris palaikyt uz bent jau [i]mastyma[/i]. bet kartais mus itraukia i tokius musius. arba mes patys isitraukiame, 'kovodami' uz tai kas mums svarbu atrodo
Dienoraštis:  2009-09-13: Tarpžmogiškasis ryšys nedingsta, kad ir kiek...
Pranešimo data:  2009-09-14 17:28:47


keista, bet mintimis prisitraukiam zmones. ir man neseniai taip ivyko.
Dienoraštis:  2009-09-12: Tai, kas sukasi mano galvoje.
Pranešimo data:  2009-09-12 21:37:15


teisingai mąstai, šaunuolė ;]
Dienoraštis:  2009-08-27: Kam mirusiam gėles?
Pranešimo data:  2009-09-01 18:13:48


tai buk laimingas ir tu ;>
Dienoraštis:  2007-06-24: Už Tavo Debesis (vanilinius;)
Pranešimo data:  2009-09-01 16:00:30


turbut radau,. bet ar man galima
Dienoraštis:  2007-06-15: braškės ir ilgas laimingas plaukiojimas
Pranešimo data:  2009-09-01 15:58:53


Tobio jau seniai neber. o maudymosi sezonas uzsidare
Dienoraštis:  2007-06-11: Žmogus su mielu lagaminėliu rankose :)
Pranešimo data:  2009-09-01 15:57:21


ir taip,. jo daugiau niekada nesutikau
Dienoraštis:  2009-08-27: Kam mirusiam gėles?
Pranešimo data:  2009-09-01 11:22:59


bet as tai laiminga, zinok ;> o tu [?]
Dienoraštis:  2009-08-27: Kam mirusiam gėles?
Pranešimo data:  2009-08-28 16:35:18


cure, tu esi lavonas ; D
Dienoraštis:  2009-08-27: Nelinkiu.
Pranešimo data:  2009-08-27 21:09:51


pasveik ;]
Dienoraštis:  2009-08-27: Kam mirusiam gėles?
Pranešimo data:  2009-08-27 21:09:10


o kam gyviesiems nesamos geles?.. ir gyvas, ir mires vis tiek zmogus
Dienoraštis:  2009-08-14: happy holidays, you bastards [blink182]
Pranešimo data:  2009-08-14 14:50:56


:D o kas sakė, kad čia atsisveikinimo laiškas? jau tik nereikia.. nuomonę pasakiau, nes diarų čia tikrai rašyti negalima. maždaug: jei rašai, tai rašyk tik tai, ką kiti norėtų skaityti. nes kitaip iš nieko sudirbs tave ir su šūdais sumaišys. nu tai nafik tokius skaitytojus ;] aš žinau, kad yra tokių, kurie pasitenkina šitokiu būdu. visokių gi yra, tik ne visokių reikia. taip kas nori pasidaro išvadas.
Dienoraštis:  2009-08-14: happy holidays, you bastards [blink182]
Pranešimo data:  2009-08-14 13:28:52


taip, siela, o tu kas? ;D ne tame esmė tik. aš kaip eilinė vartotoja nusivyliau ir žinau, kad tikrai ne aš viena. atsiprašau, jei kas čia labai asmeniškai reaguoja, reaguokit, jūsų problema tai. nebijok, arielka, nesiskandinsiu dėl tokios netekties. :D o tu irgi. bet pamąstyk, ar yra ką ginti. ir visa tai neskirta adminams ir panašiai. jūsų darbas juk tai. čia supuvus bendruomenė ir tiek, ar bent jau nemažai "narių". gud lak tiems, kuriems dar čia gera ;>
Dienoraštis:  2009-08-14: happy holidays, you bastards [blink182]
Pranešimo data:  2009-08-14 12:35:19


jau kai tiesa apie tave parasiau, tai nuotaika pakilo ;DD
Dienoraštis:  2009-06-13: Patarimai
Pranešimo data:  2009-06-14 12:14:37


vargsai 12okai... ;[ o del teises tai galiu pasakyti - stereotipas tik. pati studijuoju ir puikiai sekas, ir visai nieks nedziusta, ir dar visi namie ;D tik reikia perprasti, kaip ir bet kuri moksla. sekmes visiems pasirinkti!
Dienoraštis:  2009-06-12: Ūkanos, kaukas, lietus.
Pranešimo data:  2009-06-12 18:09:50


kap nuoretau :]~
Dienoraštis:  2009-06-07: ko nė pati
Pranešimo data:  2009-06-08 21:25:24


gerai, kai yra prisiminimai gerai, kai ju nera the truth between the lines.* o viskas kada nors vis tiek buna gerai..
Dienoraštis:  2009-05-31: išgirski
Pranešimo data:  2009-05-31 16:08:43


tam ir yra tie du pasirinkimai, eiti toliau arba sustabdyti. nemanau, kad eiti toliau reiškia įmesti į stalčių. tam ir einame, tam ir kovojam. o jei pasidedam į stalčių, dar geriau - išmetam lauk, vadinasi, tai jau nėra ėjimas tolyn. tai pabaiga. ir nereikia nei tų dviejų, nei trijų sparnų. ne tame esmė čia.
Dienoraštis:  2009-05-26: 37 linkėjimai.
Pranešimo data:  2009-05-26 22:53:20


[quote=gintuks77]Kam tokius privatus cia rasai? 37 menesiai na kaip dar neuzsiciklinai beskaiciuodama ;D [/quote] ne tavo reikalai, nori ir raso. pfff komentatorius gi mat
Dienoraštis:  2009-05-25: buvo geras daiktas
Pranešimo data:  2009-05-26 20:52:15


grybausim, uogausim su uniformom, dar klausimų jai kyla ;D ačiū GieDRE Tau :]]
Dienoraštis:  2009-05-24: :]
Pranešimo data:  2009-05-24 22:30:31


monospektaklis?
Dienoraštis:  2009-05-18: hipsofobija
Pranešimo data:  2009-05-19 17:20:46


turbūt tik išbandymai./
Dienoraštis:  2009-05-18: last one .
Pranešimo data:  2009-05-19 17:19:43


et, pažįstami jausmai.. sveikinu :> nuostabiausia, kad viso to antrąkart nepatirsi. bet visada juk gera [i]prisiminti[/i]
Dienoraštis:  2009-05-07: sweet .
Pranešimo data:  2009-05-09 14:55:03


labai jau liudnai jie cia kazkaip :[
Dienoraštis:  2009-04-26: ką aš daugiau galiu pasakyt. .
Pranešimo data:  2009-04-27 09:36:48


pif paf ir matai šviesą/ pa ga liau
Puslapiai: 123456 ... 49

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Blank & Jones Blank & Jones
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3453
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 297122