Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

tamma


I hate everything about you...why do I love you...
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5420 d.
Narys nuo: 2006-08-07
Reitingo taškai: 53
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2009-05-16:
Pranešimo data:  2009-05-18 17:33:46


Visiškai su tavim susitinku, kad tai likimas. Pati neseniai supratau, kad toks pat ir mano. Be jo.
Dienoraštis:  2009-04-16: Visada.
Pranešimo data:  2009-04-18 00:22:15


[quote=philia]o vaike.. jeigu tik gali- susigrazint.kam pamirst ir gailetis visa gyvenima?[/quote] Tai va, kad aš nežinau ar galiu. Aš nežinau, ar jis nori dar būti mano širdyje ir mintyse. Ar nori tokio laiko kokį turėjom tada, kai buvom drauge, tik dabar jo dar geresnio.
Dienoraštis:  2009-04-16: Visada.
Pranešimo data:  2009-04-18 00:19:24


[quote=Funcybabe]Žinai tą jausmą, kai kitas žmogus tiesiog užrašo viską, kas sukasi tavo mintyse? Būtent taip ir nutiko. Kažkaip keistai pasijaučiau net. ;o [/quote] Žinau ir aš šitą jausmą. Būna keista..
Dienoraštis:  2009-02-28:
Pranešimo data:  2009-03-03 16:45:52


[quote=Satnamodas]kaip aš tau padėjau? nėra už ką.. nors turiu pripažint, kad ir tu man padėjai... ;)[/quote] Tavo aiskinimas, kad viskas bus gerai man labai padejo ;]
Dienoraštis:  2009-02-28:
Pranešimo data:  2009-03-02 18:25:09


[quote=Satnamodas]patikėk, tikrai pamenu... kaip galėčiau pamiršt... [/quote] Tada man be galo padėjai. Ačiū
Dienoraštis:  2009-02-28:
Pranešimo data:  2009-03-01 10:44:28


[quote=Satnamodas]čia tas pats tipelis kuris vasara ignorą buvo numetęs?[/quote] Neee... Čia kitas. Kaip keista, kad dar pameni.
Dienoraštis:  2009-02-18: Treciadienis
Pranešimo data:  2009-02-18 17:43:47


Vaje Vaje... Linksmumo viršūnė : )
Dienoraštis:  2008-10-23: Laimingas pesimistas
Pranešimo data:  2008-10-24 17:58:12


Esu tokia pat. Ir kartais tas pesimizmas neeeervina ... O kai tik pradedu galvoti optimistiškai, viskas staiga baigiasi kas buvo gera... ir vėl ta pati dainelė. Bėja, ačiū (: Tau taip pat ;>
Dienoraštis:  2008-08-28: Prisimenu.
Pranešimo data:  2008-08-28 14:27:16


Uoj... patikėk žinau ką tai reiškia... Kaip Satnamodas man yra sakęs " Kas turi pradžią turi ir pabaigą". Laikykis :)
Dienoraštis:  2008-08-25: Ji - pirmasis dalykas kuris aptemdė protą.
Pranešimo data:  2008-08-25 17:20:05


Turbūt nutuokiu apie ką čia...
Dienoraštis:  2008-08-24: PhotoGalerija
Pranešimo data:  2008-08-24 23:36:23


Grazios ;}
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-24 13:29:46


Keista kad tiek mazai balsuoja ;p
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-24 10:33:56


Labai graži daina :)
Dienoraštis:  2008-08-24: Pralaimėjom...
Pranešimo data:  2008-08-24 09:15:51


Tikrai labai gaila... ;/
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-24 07:40:56


Prabalsavau ; D
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 23:27:25


Man 15, jam 18 :} Atrodo zmogus metuose jau, bet kazkaip keistai ir neapgalvotai elgiasi...
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 23:01:55


O kiek jai metu? ; }
Dienoraštis:  2008-08-23: Pavargau.
Pranešimo data:  2008-08-23 22:59:03


Na būna ir aš pridarau, bet dbr tik dėl akių skausmo ; D
Dienoraštis:  2008-08-23:
Pranešimo data:  2008-08-23 21:52:15


Susipažinom ; }
Dienoraštis:  2008-08-23: Pavargau.
Pranešimo data:  2008-08-23 21:50:33


Jau man akis skauda, tai klaidu pridarau ; D
Dienoraštis:  2008-08-23: Pavargau.
Pranešimo data:  2008-08-23 21:50:04


Hoa, ir toks neblogas ; D
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 21:49:39


Suprantu ;} Tada ji protinga jeigu viska suprato :}
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 21:34:23


Ir ka gi tokio pajuokavai, kad tai gali netgi sugriauti santykius? Taip, viskas bus gerai ;}
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 21:29:23


Kas atsitiko?
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 21:28:03


Kodel taip nujauti? kas kaltininkas?
Dienoraštis:  2008-08-23: Pavargau.
Pranešimo data:  2008-08-23 21:08:25


Tikiuosi greitu laiku mane prisimins... ; )
Dienoraštis:  2008-08-23: Pavargau.
Pranešimo data:  2008-08-23 21:05:03


Negerai tikrai... Bet ką padarysi. Žinok, kai mes taip pakalbėjom ir tu man įkalei į galvą, kad viskas bus gerai, aš tuo ir tikiu ;p Ačiū ;>
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 20:59:58


Na va, mes abu tvirtai nesijaučiame ;p
Dienoraštis:  2008-08-23: Pavargau.
Pranešimo data:  2008-08-23 20:59:00


O mes su juo irgi egoistai, tik jis už mane labiau užsispyręs... ; ) bendravimas mūsų buvo irgi nerealus, bet... kažkas jam pasidarė ir jau antra savaitė kai jis šitaip daro...
Dienoraštis:  2008-08-22: Staigmena
Pranešimo data:  2008-08-23 20:57:06


Aš kažkaip dar jaučiuosi naujoke ; D nors ir mano kažkaip dienoraščius paskaito, bet kažkaip jaučiuosi taip ; D
Puslapiai: 12345

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Awakening Sun Awakening Sun
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3736
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 69873