Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

tristessy



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4957 d.
Narys nuo: 2012-11-10
Reitingo taškai: 52
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Black Veil Brides - In the End
Pranešimo data:  2012-11-12 16:13:16


Nuostabi daina {#} Gaila, kad kolkas tik viena pasirodžiusi iš naujo albumo...:( 

Diskusijos:  Tatuiruotės (Tatoos)
Pranešimo data:  2012-11-12 16:05:54


Silpnybė mano. Neturiu, bet žiauriai norėčiau. Gal po kelių metų, kokia pasidarysiu, žinoma daug apgalvot reikia tokius dalykus, bet kai senei jau nori, tai reikia kada ir įgyvendint :) Apskritai visos tatuiruotės belekur man yra gražu, nu tik neskaitant bereikšmių drugeliu gėliučių ir pan. :/ Pati norėčiau kokio simbolio, ar pan, kad reikštų ką nors svarbaus man :)

Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2012-11-12 15:55:02


Bkack veil brides - in the end

Grupė:  Big Bang
Pranešimo data:  2012-11-11 01:02:55


Blue labai faina daina :DD

Diskusijos:  Keisčiausi patiekalai, kuriuos jums yra tekę valgyti?
Pranešimo data:  2012-11-11 00:04:10


Žuvų galvų sriuba. Labiausiai nepatiko vaizdas (plaukiojančios žuvų galvos) :DD nors ir skonis nebuvo geras, o ir kvapas nekoks {#}

Diskusijos:  Pirmas žodis, šovęs galvon perskaičius šį sakinį
Pranešimo data:  2012-11-10 23:58:31


uodega (wtf? O.o)

Diskusijos:  Kokie tėvų žodžiai jus labiausiai įskaudinę?
Pranešimo data:  2012-11-10 23:56:44


Jokie žodžiai. Kai su manim VISAI nekalbėjo. Gan žiauru buvo :/ Gerai bent, kad neilgai.

Diskusijos:  Juodžiausia diena tavo gyvenime
Pranešimo data:  2012-11-10 23:48:37


Daug tokių buvo. Net keista, ankščiau net nesusimąsčiau, kad jų visai daug...{#}

Diskusijos:  Ar esi įsivėrus/ęs auskarų? Kur ir kiek?
Pranešimo data:  2012-11-10 23:42:40


Tik ausyse, bet labai norėčiau antaky dviejų {#} žinoma neleidžia...{#}

Diskusijos:  Ar esate patenkinti savo vardu? Jei ne, į kokį norėtumėt jį pakeisti?
Pranešimo data:  2012-11-10 23:31:00


Jovita. Ankščiau labai nepatiko, bet dabar toks ot... Privalumas, kad nei sutrumpinsi kaip nors kvailai nei iškraipysi{#}

Diskusijos:  Pasaulio pabaiga. Tai tik išgalvotas mitas, ar tiesa?
Pranešimo data:  2012-11-10 23:19:53


Aš tai netikiu :/ Jau tų pasaulio pabaigų turėjo būt gal 5. 2000, 2002, 2008 sakė bus ir t.t. Kiekvienais metais jų prisigalvoja. Čia paprasčiausiai gerą reklamą padarė visiem filmam, knygom ir pan apie pasaulio pabaigą. Gal ir gerai, kad kai kuriem tai į naudą, bet mane asmeniškai tai juokina. O ypač tos nesamonės apie majų kalendorių... (be žodžiu) :|

P.S. Dar žinant faktą, kad majų kalendorius buvo be perkeltinių metų ir pagal tikrus skaičiavimus ta pasaulio pabaiga turėjo įvykt 2011 gruodžio 21d.{#}

Diskusijos:  Ar yra grupių, kurias kol kas mėgstate tik jūs vienas?
Pranešimo data:  2012-11-10 22:20:54


Yra tokiu kuriu music.lt apskritai net nera... Kad ir kaip gaila{#}

Diskusijos:  Atlikėjų išvaizda: ar daug ji jums reiškia?
Pranešimo data:  2012-11-10 22:17:44


Ir negrazus zmogus gali puikiai grot ar dainuot, svarbu jis jauciasi gerai, o man nesvarbu kaip atrodo :)

Diskusijos:  Klausomos muzikos diskriminacija
Pranešimo data:  2012-11-10 22:10:20


Man apskritai yra nesuprantama kai zmones eina y nemegstamu grupiu ar atlikeju video, kuriu niekada neklauso ir komentuoja kad tai nesamones ir pan, nu kas is to? Juk kiekvieno kitas muzikos skonis, todel ir yra tu grupiu visokiu. Tipo kad uzstumei geriau pasidare? Niekada nesupratau ir nesuprasiu sito... :/

Diskusijos:  Gražiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2012-11-10 22:04:25


Andy Biersack :)

Diskusijos:  Su kokiu atlikėju ar siaip įžymiu žmogumi (nebūtinai muzikantu) norėtumet pasikalbėt?
Pranešimo data:  2012-11-10 21:52:54


- Andy Biersack

- Ashley Purdy

- Christian Coma (CC)

- Jake Pits

-Jeremy Miles Ferguson (Jinxx)

Jeigu tiksliau tai Black Veil Brides :DD

Diskusijos:  Šviežiausi jūsų muzikiniai atradimai
Pranešimo data:  2012-11-10 21:42:43


Capture the Crown - You call that a knife? This is a knife! mano naujausias atradimas {#}https://www.youtube.com/watch?v=zxkjfaV9k8Q

Diskusijos:  Penkios mėgstamiausios jūsų grupės eilės tvarka
Pranešimo data:  2012-11-10 16:59:38


1. Black Veil Brides

2. Falling In Reverse

3. Fit For Rivals (music.lt nėra :{ )

4. Overworld (irgi nėra :{ )

5. Three Days Grace

Diskusijos:  Šviežiausi jūsų muzikiniai atradimai
Pranešimo data:  2012-11-10 16:55:53


Black Veil Brides. Nereali grupė, netyčia atradau, o dabr negaliu nustot klaysyt{#}

Grupė:  Ką manot apie "Metallica"?
Pranešimo data:  2012-11-10 16:53:15


Neseniai keleta dainų pradėjau klausyt, ir labai patinka. tikrai labai gera grupė, iškart patiko, kai pamačiau :)

Grupė:  Suicide Silence
Pranešimo data:  2012-11-10 16:49:09


RIP Mitch Lucker {#}

Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Shpongle Shpongle
9,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 10182
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 204697