| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
|
Naujokas |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4248 d. Narys nuo: 2014-10-06 Reitingo taškai: 10 |
|
| |
| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| DjVaids | Nothin's Gonna Stop Us NowChicago |
||||
| Very_crazy_enough | FirefliesOwl City |
||||
| Alvydas1 | ShallowLifelover Šios dienos atradimas |
||||
| Sahja | Diena ir naktisMango |
Laikas parodė, kad jie nėra vienadieniai
. Patinka jų dainos. "Dreaming Out Loud" albumas sužavėjo labiausiai, tačiau ir paskutinysis "Native" nėra prastas. Įdomu. kokį stilių jie pasirinks, kurdami savo ketvirtą albumą. Beje, nekantrauju juos pamatyti Vilniuje!