Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

vampiric_lust



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6482 d.
Narys nuo: 2007-06-19
Reitingo taškai: 32
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Kada paskutinį kartą verkėte? Dėl ko?
Pranešimo data:  2008-02-20 20:06:34


Vakar. Iš juoko. :>
Diskusijos:  Lietuviška daina, kuri verčia juoktis susirietus?
Pranešimo data:  2008-01-22 18:44:04


Hm. Na, tiesiog smagi daina yra pavadinimu 'Aš esu Tomas'. Priverčia nusišypsot. Visada. :D
Grupė:  Daddy's Dolls
Pranešimo data:  2008-01-19 23:59:37


Palaikymo tikrai sulaukiama, tačiau ir kritika yra gerai. Tik tiek galiu pasakyt, kad visiems neįtiksi. Ir nesakau, kad to reikia.
Diskusijos:  Anatolijus - "Nežinau kodėl"
Pranešimo data:  2008-01-19 23:41:38


Primena man šita daina vieną žmogų. Juoką tesukelia. :D
Grupė:  Daddy's Dolls
Pranešimo data:  2008-01-19 23:40:06


[quote=lacunacoil]taip taip ypač su mūsu "super durper" metalistais, kurie tik krauti vieni ant kitų temoka...[/quote] Reikėtų jau įprasti. Ta tendencija varyt vieniems ant kitų jau ir išliks, tolerancijos nelabai rasi kokiam metalistų forume. Išties, realybėj nėr jau jie tokie kažką vaizduojantys. Kitapus monitoriaus visi mokam būti 'kieti'. Beje, metalistas metalistui - nelygu. Vo. :)
Diskusijos:  Ką manote apie vaizdo klipus, kuriuose labai demonstruojamas atlikėjų seksualumas?
Pranešimo data:  2008-01-15 22:26:42


https://www.youtube.com/watch?v=pcAGQgw2kCk Va čia tai seksualumas. Neprilygstamai. xD
Diskusijos:  Kam iš lietuvių atlikėjų reikėtų pastatyti paminklą?
Pranešimo data:  2008-01-14 13:56:42


Gyvus laidojam. Smagu.
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Lordi"
Pranešimo data:  2008-01-14 13:54:12


Sataniūgos. Aš jų bijOū. :/
Grupė:  Diskusijos apie Rytį Ciciną. Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2008-01-14 13:52:52


Cicis Rytinas. Dobras. :D
Diskusijos:  Lietuviškas metalas
Pranešimo data:  2008-01-14 13:51:53


Obtestų nepernešu. Veee. Ossastoriumai yra nuostabūs. Nieko geriau kol kas negirdėjau.
Grupė:  Napalm Death
Pranešimo data:  2008-01-14 13:49:47


Napalm dYtč.
Diskusijos:  Grupės, kurios jums atrodo geros, bet jų muzikos neklausote...
Pranešimo data:  2008-01-14 13:47:45


Tos, kurios man yra geros, tai ir susirandu dainų, domiuosi ir klausau. Kas per klausimai...
Grupė:  Grupė "Anapilis"
Pranešimo data:  2008-01-14 13:45:15


So whitened waxen face melts away. I'll miss you sister when the flesh will hide behind the latex.
Dienoraštis:  2008-01-01: mano muzika praeitais metais.
Pranešimo data:  2008-01-07 22:01:26


Oo, Posterity girdėjęs gyvai. Mhh..
Naujiena:  Black metal'o gerbėjas įvykdė "žygdarbį"
Pranešimo data:  2007-12-23 23:11:13


Įdomūs blekerių "žygdarbiai". Pati klausau black'o, dabar Mayhem groja winamp'e. Nū, bet taip sukilti, tai ką žinau. Išprotėję.
Naujiena:  Vasarį nugriaudės šeštasis festivalis „Ferrum Frost 2008“
Pranešimo data:  2007-12-19 17:19:39


Data, sakyčiau, labai patogi pasitaikė. Gi viskas vyks po Naujųjų, tai seneliai pridovanos pinigų. Nereiks nė taupyt.:>
Naujiena:  Vasarį nugriaudės šeštasis festivalis „Ferrum Frost 2008“
Pranešimo data:  2007-12-19 16:13:08


Ossastorium!!! Manau, kad reikia pradėt taupyt pinigus.
Dienoraštis:  2006-05-12: citatos is moksleiviu rasiniu 2
Pranešimo data:  2007-12-12 21:52:53


Juokingiausia apie herojų. xD
Grupė:  Grupė "Žentai"
Pranešimo data:  2007-12-12 20:10:09


Oo, žentukai pavaro.
Grupė:  Ką manote apie grupę "Nirvana"?
Pranešimo data:  2007-12-05 16:25:50


Grooowl \m/ Kiekvienam savo. Man kombaino balsas primena stenėjimą sėdint ant tūliko ir "gimdant". Čia tarp kitko. Garbinkit jūs savo tą Nirvaną. :)
Diskusijos:  Folk / pagan / viking metal. Nuomonės?
Pranešimo data:  2007-12-03 16:54:20


Paskalbkite, muahahaha. Ir visai, gal biškį asmenų nemoki suderint, kad bendratim šneki. Būkit malonūs, išmokit rašyt, o tada kažką čia aiškinkit. Beje, jei kam įdomu, tai va "oficiali" informacija. https://www.ferrum.lt/f/news/3103
Diskusijos:  Koks tavo nick'as kitur internete?
Pranešimo data:  2007-12-02 18:23:21


Šiuo metu visur, kur įmanoma pakeisti, keičiu į anal_grinder.
Diskusijos:  Koks jūsų kompiuterio darbalaukis?
Pranešimo data:  2007-12-02 18:22:15


Šiuo metu Behemoth.
Diskusijos:  Įvairūs death, black, goregrind, pornogrind ir pan. metal atradimai
Pranešimo data:  2007-12-02 18:19:02


Tai ką gi, įdomu būtų sužinoti, kurie projektai (eksperimentiai ar rimti) jus užkabino labiausiai. Siūlykit kokių interesnų grupių išvardintais stiliais. \m/
Diskusijos:  Doom metal. Ką manote apie šį stilių?
Pranešimo data:  2007-12-02 18:14:50


Iš lietuvių tik Beprasmybę žinau. Bet ten vieno žmogaus projektas, kuris, berods, jau baigė savo darbą. O.o
Diskusijos:  Folk / pagan / viking metal. Nuomonės?
Pranešimo data:  2007-12-02 18:10:07


Jei kas mėgsta Ensiferum, tai turės galimybę juos išvysti 2008 m. vasario 8 d., penktadienį Vilniuje.
Grupė:  Napalm Death
Pranešimo data:  2007-12-02 18:05:50


\\m/
Grupė:  Ką manote apie grupę "Nirvana"?
Pranešimo data:  2007-12-02 18:02:53


[quote=lietusryte]Biški užknisa,tas perdėtas Nirvanos garbinimas.Tiksliau,Nirvomanija.Juk yra nemažai,geresnių grupių už Nirvana.Aš manau,kad tas garbinimas prasidėjo,po vokalisto mirties...[/quote] Jau pagalvojau, kad čia aš taip pasireiškiau. xD Būtent. Mano žodžiai: "perdėtas Nirvanos garbinimas". Nei vokalo, nei muzikos.. Nieko.
Diskusijos:  Doom metal. Ką manote apie šį stilių?
Pranešimo data:  2007-12-02 17:57:53


STS vis neprisiruošiu paklausyt. Šiaip doom'as gerai susiklauso, kai nuotaika būna ne iš geriausių. Kartais mėgstu funeral doom'ą. Toks lėtas, slegiantis..
Diskusijos:  Ką manot apie grunge stilių?
Pranešimo data:  2007-12-01 22:23:39


Atsiprašau už tai, kad nekenčiu nirvanos. Grunge man iškart primena kombainą, o ir šiaip, kad biškį į temą būtų, tai neklausau tokio stiliaus muzikos.
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Diablo Swing Orchestra Diablo Swing Orchestra
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2382
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 15632