Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

waiduoklina


Vaida
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6910 d.
Narys nuo: 2005-02-02
Reitingo taškai: 29
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2006-12-17 21:03:50


zalgiris
Diskusijos:  Kokį sportą renkatės?
Pranešimo data:  2005-05-03 07:18:48


[color=blue] [/color][code=none] [/code]Lengvji atletika ir krepsinis:)
Diskusijos:  Krepšinis: Mėgstamiausia komanda ir žaidėjas (-ai). Kodėl?
Pranešimo data:  2005-05-03 07:16:32


[color=blue] [/color][code=none] [/code] Miami HEAT,nes ten Sh. O'Neal
Grupė:  Diskusijos apie Britney Spears. Kaip ją vertinate?
Pranešimo data:  2005-03-14 18:14:48


[color=blue] [/color][code=none] [/code]Labai faina dainininke;)... Gera stiliu gaudo:)
Albumas:  Enrique Iglesias - Enrique
Pranešimo data:  2005-03-02 12:58:02


[color=green] [/color][code=none] [/code]Tikrai grazios dainos.
Grupė:  Jūsų nuomonė apie grupę "Mokinukės"?
Pranešimo data:  2005-03-02 12:55:10


[color=olive] [/color][code=none] [/code]Na dainos tai puse velnio... Siaip kaip tokio amziaus panikes gera debiuta turi.
Diskusijos:  Ką manote apie Eminem'o dainą "Hailie's song"?
Pranešimo data:  2005-03-02 12:51:46


[color=blue] [/color][code=none] [/code]Super. Viena is mylimiausiu mano dainu.... mmm....................................faina...:p
Naujiena:  Britney Spears užsipuolė žurnalo redakciją
Pranešimo data:  2005-03-02 12:47:12


[color=brown] [/color][code=none] [/code]I asmenini gyvenima siaip tai list nederetu... Bet ji juk zwaigzde,tad ju visu tox likimas...[img]
Naujiena:  “Skamp” vėl geriausi!
Pranešimo data:  2005-03-02 12:35:54


[color=orange] [/color][code=none] [/code]Erica stilingai rengiasi. Man jos stilius patinka:)
Grupė:  Ką manote apie Eminem'ą?
Pranešimo data:  2005-02-28 10:26:42


[color=yellow] [/color][code=none] [/code]VIENAS GERIAUSIU PASAULIO ATLIKEJU:). IRODE,KAD NE VIEN JUODUKAI MOKA REPUOTI:):):0
Daina:  Eminem - Murder Murder
Pranešimo data:  2005-02-28 10:24:44


[color=blue] [/color][code=none] [/code]GERAS:)COOL...
Albumas:  Eminem - Slim Shady EP
Pranešimo data:  2005-02-28 10:23:33


[color=red] [/color][code=none] [/code]gERAS GABALIUKAS:)
Albumas:  Eminem - 8 mile
Pranešimo data:  2005-02-28 10:19:35


[color=orange] [/color][code=none] [/code]LABAI GERAS(y)(y)(y)
Kūryba:  1st Love Song (featuring Bizzack)
Pranešimo data:  2005-02-28 10:11:49


[color=cyan] [/color][code=none] [/code]MMMM..... Geras(y)
Kūryba:  Draugo kapas
Pranešimo data:  2005-02-28 10:10:36


[color=cyan] [/color][code=none] [/code]Man taip pat patinka tavo kuryba:)
Kūryba:  Change Is
Pranešimo data:  2005-02-28 10:09:14


[color=yellow] [/color][code=none] [/code]Idomu skaityt teksta si.
Kūryba:  Mano angelas
Pranešimo data:  2005-02-28 10:07:15


[color=yellow] [/color][code=none] [/code]Grazu...
Kūryba:  Abstraktas
Pranešimo data:  2005-02-28 10:05:48


[color=brown] [/color][code=cpp] [/code]Niu...verta demesio(y)
Kūryba:  Love
Pranešimo data:  2005-02-28 10:03:53


[color=brown] [/color][code=none] [/code]Labai geras:)
Naujiena:  „Funky“ ruošiasi 10-mečiui
Pranešimo data:  2005-02-28 09:58:35


[color=olive] [/color][code=none] [/code]man tai grupe gera... Geriausia daina "Mazylis"8)
Diskusijos:  NML (Nacionalinė muzikos lyga)
Pranešimo data:  2005-02-28 09:56:26


[color=blue] [/color][code=none] [/code]Gera proga pasireklamuot yra... Siaip tai gerai,kad yra;)
Diskusijos:  Britney Spears kūrinio "I Love Rock'n'roll" vaizdo klipas
Pranešimo data:  2005-02-28 09:53:11


[color=darkred] [/color][code=none] [/code]Man tai visai nieko...;)
Diskusijos:  Ką manote apie Amberlife ir Ladybird bendrą kūrinį "My Lover's Gone"?
Pranešimo data:  2005-02-28 09:36:25


[color=orange] [/color][code=none] [/code]Labai grazi... Megstu jos pasiklausyt ir pasvajot(y):)
Diskusijos:  Kaip jums Enrique Iglesias albumai?
Pranešimo data:  2005-02-10 13:24:02


[color=yellow] [/color][code=none] [/code]Man tai jis grazus... graziai dainuoja.:/
Diskusijos:  Jūsų mėgstamiausia sena daina?
Pranešimo data:  2005-02-09 12:40:15


[color=orange] [/color][code=none] [/code]Man tai I'LL BE MISSING YOU ir KILLING MY SOFTLY....
Diskusijos:  Kuri geresnė: "Aerosmith" - "Dream On" ar Eminem'o "Sing For The Moment"?
Pranešimo data:  2005-02-09 12:20:46


[color=darkred] [/color][code=none] [/code]EMINEMAS DAUG GERESNIS.... MMMM..... :p
Diskusijos:  L.V. Bethoveno "Mėnesienos Sonata"
Pranešimo data:  2005-02-09 12:18:03


[color=red] [/color][code=none] [/code]8)visai nieko... nesenai klausiau. Kurinys vertas demesio.
Diskusijos:  W. A. Mozart - "Requiem"
Pranešimo data:  2005-02-09 12:07:27


[color=cyan] [/color][code=none] [/code]Kaip kurejas tai neblogas,galetu is kapu prisikelt ir kurt toliau;)
Diskusijos:  1984-ųjų "Metallica" albumas "Ride The Lightning". Ką manote?
Pranešimo data:  2005-02-09 12:05:06


[color=brown] [/color][code=none] [/code]:-)Niu visai nieko... gerai pagroja,net mano kaimynai issigasta....:-)
Diskusijos:  Žygio albumas "Vanilinis lietus". Ką manot?
Pranešimo data:  2005-02-02 13:48:23


[color=darkred] [/color][code=none] [/code]GRAZUSSSSSSSSSSSS VAIKINUKAS
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2291
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 32312