Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

wajste


Aiste
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6698 d.
Narys nuo: 2007-09-23
Reitingo taškai: 29
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Lietuviška daina, kuri verčia juoktis susirietus?
Pranešimo data:  2008-01-31 18:43:35


[quote=Woozy]Ostapenko - dviratukas. Ne tai, kad verčia susirietus juoktis, tiesiog juokiamės iki ašarų ir dusulio priepuolių :D[/quote] Joa, sita daina, tai krc, juokingesniu nebuna. ;D
Diskusijos:  Anatolijus - "Nežinau kodėl"
Pranešimo data:  2008-01-31 18:42:41


[quote=Kar_11]Daina isties ispudinga, tik jau tiek kartu girdeta, kad atsibodo. Ir siek tiek nenormalu, kad Anatolijui uzteko vieno hito, kad laimetu kiz...[/quote] Tai aisku, kad uzteko. Bet as manau, kad ir be sitos dainos jis privalejo laimeti. Aciu dievui, kad ne koks Dumas laimejo.
Diskusijos:  "Rondo" - "Egle, mano sese". Ar patinka?
Pranešimo data:  2008-01-31 18:40:15


Joa, sita daina man vaikyste lb primena. Visada su sese tik sita daina ir dainuodavom. O kadangi mano seses vardas yra Egle, tai jai sita daina ir skirta. ;D
Diskusijos:  Liūdnos dainos
Pranešimo data:  2008-01-31 18:38:52


*liudnos
Diskusijos:  Liūdnos dainos
Pranešimo data:  2008-01-31 18:38:39


Papa Roach - Forever. O siaip dar daug yra rocko grupiu, kuriu dainos liudnas.
Diskusijos:  Seksualiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2008-01-31 18:36:55


Bryan Adams.
Diskusijos:  Aaliyah
Pranešimo data:  2008-01-04 20:14:35


Tai aisku, kad jos vardas. Joa, sios daininkes niekas nepakeis. Savo metu ji buvo geriausia is JAV atlikeju.
Diskusijos:  Atlikėjas, kuris pakeitė muzikos istoriją
Pranešimo data:  2008-01-04 20:12:46


2pac ir Aaliyah. Two of da best.
Diskusijos:  Apie kokios grupės / atlikėjo koncertą svajojat Lietuvoje?
Pranešimo data:  2008-01-04 20:09:25


Muse. Manu chao. Kings of Leon.
Diskusijos:  Avril Lavigne koncertas Lietuvoje (2008-07-03)
Pranešimo data:  2008-01-04 20:07:49


Nieku gyvu neiciau i Avril consa. Fehh.
Diskusijos:  Kaip jums Avril Lavigne kūrinio "Girlfriend" vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2008-01-04 20:05:40


Nesamone. Visiska!
Diskusijos:  Koks klipas jums pats orginaliausias, įdomiausias, labiausiai išsiskiriantis iš kitų?
Pranešimo data:  2008-01-04 20:05:09


System of a down - Chop suey
Diskusijos:  Klipas kurio antrą kartą neprisiverstumėt pažiūrėt
Pranešimo data:  2008-01-04 20:02:51


Tokio hotel, ziauriau ir negali buti. Fehh.
Diskusijos:  "MTV" televizijoje - seni geri muzikiniai vaizdo klipai
Pranešimo data:  2008-01-04 19:59:49


[quote=diushke]Jei noriu pažiūrėti senus gerus klipus,tai tikrai nežiūriu MTV,o iškart įsijungiu VH1,vat ten tai tikrai geras muzikos kanalas,bent jau man.[/quote] Joa, VH1, tai gera televizija. Cia visada galima isgirsti tikrai tokiu geru dainu, kokias per MTV galima pamirsti, kad jas kada nors parodys. Dar neseniai atradau ZTV - irgi visai neblogas. ;>
Diskusijos:  Kokių albumų šiuo metu labiausiai klausot?
Pranešimo data:  2008-01-04 19:56:11


Naujausias musu su sese pirkinys yra Kings of Leon - Because of the Times. Lb lb lb geras. Patarciau visiem nusipirkti kam patinka ar bent jau domisi Southern rock, Indie rock, blues styles.
Diskusijos:  Ar gera daina gali atsibosti?
Pranešimo data:  2008-01-04 19:50:34


[quote=[_Nefri_]]Nors jau rašiau ,bet vėl pasikartosiu.Visos geros dainos atsibosta,nes jų klausaisi šimta kartų į dieną :)[/quote] Jei tu ju klausai simta kartu i diena, tai tu man tada paaiskink, kaip tau ta daina gali atsibosti? ;D
Diskusijos:  Originalūs dainos žodžiai / Jūsų mėgstamiausias 4-eilis iš dainos?
Pranešimo data:  2008-01-04 19:48:32


[quote=spacemonkey][quote=wajste]Ceremel members - Maironiui. Ir nereikia man didesnio nieko. Tik prie zemes prisiglaust brangios. Buti teviskes arimo slieku. Melina rugiagele rugiuos. Sako mirdamas mane tu keikei. O numires surustejai dar labiau. Ligi siol as negaliu vis atsipeiket. Juk tave mylejau ir gerbiau.[/quote] Na, bent jau turėtų būti prierašas, kad tai S. Neries Kūryba. [/quote] Koks skirtumas. Jetau jetau. Ar db numirei, kad neprirasiau, kad sis eilerastis yra is S. Neries repertuaro? ;D
Diskusijos:  Grupė, kurioje jaučiate dalelę savęs
Pranešimo data:  2008-01-04 19:46:07


Papa roach gal. Arba Kings of Leon.
Grupė:  Oomph!
Pranešimo data:  2008-01-04 19:45:05


Viena gera ju daina zinau ir tiek. Kazkaip daugiau apie juos niekur neisgirstu.
Diskusijos:  Atlikėjų išvaizda: ar daug ji jums reiškia?
Pranešimo data:  2008-01-04 19:44:10


Bet siais laikas dauguma prodiuseriu, ypac Lietuvos, jei juos taip galima pavadinti, iesko visokiu grazuoliuku ir grazuoliukiu, bet net nepagalvoja, kad norint dainuoti reikia ne tik isvaizdos, bet ir talento, balso.
Diskusijos:  Ar gera daina gali atsibosti?
Pranešimo data:  2008-01-04 00:07:07


Tai kad nelabai. ;>
Diskusijos:  Kokia jums geriausia "The Rasmus" daina?
Pranešimo data:  2008-01-04 00:06:47


Funeral song.
Diskusijos:  Ledi Ais daina "Laukiu Tavo Laiško"
Pranešimo data:  2008-01-04 00:05:48


Neblogas neblogas tas jos vokalas.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2008-01-04 00:04:54


1. Kings of leon - true love way. 2. Kings of leon - knocked up. 3. Papa roach - forever. 4. 2pac - lil homies. 5. Andrea Bocelli - vivo per lei.
Diskusijos:  Kokios dainos negalit išmest iš galvos?
Pranešimo data:  2008-01-04 00:01:12


Kings of leon - True love way Papa roach - Forever
Diskusijos:  Originalūs dainos žodžiai / Jūsų mėgstamiausias 4-eilis iš dainos?
Pranešimo data:  2008-01-03 23:59:32


Ceremel members - Maironiui. Ir nereikia man didesnio nieko. Tik prie zemes prisiglaust brangios. Buti teviskes arimo slieku. Melina rugiagele rugiuos. Sako mirdamas mane tu keikei. O numires surustejai dar labiau. Ligi siol as negaliu vis atsipeiket. Juk tave mylejau ir gerbiau.
Diskusijos:  Kam iš lietuvių atlikėjų reikėtų pastatyti paminklą?
Pranešimo data:  2008-01-03 23:55:04


Mamontavui arba tam paciam Kauspedui.
Grupė:  Diskusijos apie grupę "My Chemical Romance"
Pranešimo data:  2008-01-03 23:53:04


Agha, bet tikrai, kaip galima jos nezinoti? Viena is geriausiu grupiu. O ju klipai, tai irgi vieni is geriausiu, pvz., 'I don't love u' - ziauriai geras klipas.
Grupė:  Liquido
Pranešimo data:  2008-01-03 23:51:42


Sena gera grupe.
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lake of Tears Lake of Tears
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2507
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 85738