Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

wilmensina


wilma
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6666 d.
Narys nuo: 2005-03-06
Reitingo taškai: 57
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  "Papa Roach" - "Scars"
Pranešimo data:  2006-12-01 13:31:26


mmm... grozis sita daina :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-11-30 15:57:33


buciau dekinga uz pelenu "laiskus" ir "lopsine" skype wilmensina wilmensina@yahoo.com is anksto aciu
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-11-17 14:26:38


lb reiktu batman'o muzikeles... jei kas galetu pametet, tj wilmensina@yahoo.com arba skype wilmensina
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-11-12 17:00:33


[quote=wilmensina]gal kas turit mission imposible sound track? man lb lb lb reikia... wilmensina@yahoo.com arba skype wilmensina [/quote] aciu, jau turiu :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-11-11 13:48:54


gal kas turit mission imposible sound track? man lb lb lb reikia... wilmensina@yahoo.com arba skype wilmensina
Naujiena:  Atlikėjas Amberlife artimiausiu metu pristatys savo naujas dainas
Pranešimo data:  2006-05-27 15:08:49


... bet gi kada prodiuseriai nustos s* malt apie nauja albuma? Kiek galima laukt? Kiek meluosit?[/quote] as tvirtai tikiu, kad albumas bus birzelio pabaigoj arba liepos pradzioj..kiek zinau, jau nedaug liko irasinet..
Naujiena:  „LT United“ užėmė garbingą šeštąją vietą
Pranešimo data:  2006-05-20 16:41:51


[quote=Milita]skampai 13 buvo o sie 14 bet ziuresime finala.[/quote] skmap po visu balsavimu buvo trylikti, o lt united tik pasirodys tokiu nr..tai dar nieko nereiskia...
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-05-16 17:04:54


man reiktu reamon - alright wilmensina@yahoo.com
Diskusijos:  Skaniausias kvapas
Pranešimo data:  2006-05-16 00:01:35


[quote=martyyyna]skaniausia pajusti sokolado kvapa velu vakara, kai norisi atsipaliaduoti. skaniausia pajusti arbatos kvapa, kai jos labiausiai norisi, kad nugaletum krecianti salti sielos gelmese. skaniausia pajusti laisves kvapa, kai esi kazkur, kur nori buti. geras kvapas bernardinu baznycioje, kai dar neperzengus jos slenksti pajunti stipru salstelejusi dvelkstelejima, primenanti nutrupejusias freskas.. skaniausias kvapas, tikriausiai, mylimo zmogaus kvapas. tos sielos, kuri - kazkada tampa dalele taves. bet toji dalele tavesgali trukti visai neilgai, nors akimirka. bet butent kelios sekundes gali tapti brangios, vien todel, kad ta nedidele akimirka tai sielai jautei kazka daugiau, nei eiliniam praeiviui, pazvelgus tau i akis.. tokio kvapo dar niekada nepajutau..[/quote] taip graziai parasyta...skaitant net uzsisvajojau...:)
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2006-05-11 19:03:01


as is visos sirdies tikiuosi, kad kitas rungtynes rytas zais geriau.. nes tada Psyhobabble prognozes gali ir pasitvirtinti..
Grupė:  Diskusijos apie "Laura & The Lovers"
Pranešimo data:  2006-05-04 15:40:25


man tai patinka ju daina be the one, nesvarbu kiek ten jos, o kiek kompo balso...:)
Grupė:  Kokia jūsų nuomonė apie grupę "Green Day"?
Pranešimo data:  2006-05-03 14:25:29


nors esu girdejus nedaug ju dainu, bet kurias girdejau, man begalo patiko:)
Diskusijos:  Ką manote apie vokiečių grupes?
Pranešimo data:  2006-04-25 20:20:00


man is vokisku grupiu labiausiai patinka Fool's Garden ir Guano Apes...
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-04-25 20:13:56


[quote=uzkasta_negyva]Life burns jau, galima sakyti, pas Tave ;) [quote=wilmensina]man si karta reiketu The Rasmus - life burns ir F-F-Faling wilmensina@yahoo.com[/quote] [/quote] aciu lb lb:) jei dar kas turi The Rasmus - F-F-Faling, pametekit i wilmensina@yahoo.com
Diskusijos:  Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?
Pranešimo data:  2006-04-22 21:10:29


jei jie zaidzia tarpusavy, tai as uz ryta, o siaip uz LT :) gaila, kad kitais metais bus tik zalgiris eurolygoj..rytas tikrai galetu nemazai ten nuveikti...
Grupė:  Ką manote apie merginų grupę "YVA"?
Pranešimo data:  2006-04-22 20:08:21


perziurejau irasa... respect saprui! :) tiek prisizvengiau... :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-04-22 19:56:00


man si karta reiketu The Rasmus - life burns ir F-F-Faling wilmensina@yahoo.com
Diskusijos:  Koks tavo charakteris?
Pranešimo data:  2006-04-22 19:51:28


pats geriausias :D
Grupė:  Ką manote apie merginų grupę "YVA"?
Pranešimo data:  2006-04-22 19:50:07


jei tokios "grupes" egzistuoja, yra klausomos, tai tai tik parodo klausytoju bukuma...
Diskusijos:  Kokia jums geriausia "The Rasmus" daina?
Pranešimo data:  2006-04-22 14:27:20


is dvieju mano turimu albumu negaleciau isskirti ne vienos pacios paciausios...jos man visos lb patinka:)
Diskusijos:  Ar gaila, kad neįsivesim euro 2007 m.?
Pranešimo data:  2006-04-20 23:32:33


tikrai negaila..lietuvai dar toli grazu nelaikas...
Diskusijos:  "Guano Apes" - "Big in Japan"
Pranešimo data:  2006-04-15 12:05:37


kai orginalo negirdejau, tai galiu pasakyti nuomone tik apie perdainuota.. man lb patinka..
Diskusijos:  Tikras rokas "Eurovizijoje". Ką manot?
Pranešimo data:  2006-04-14 15:32:51


as issakiau savo asmenine nuomone apie ta daina ir ar ji ten tures pasisekima, tik tiek :)
Diskusijos:  Tikras rokas "Eurovizijoje". Ką manot?
Pranešimo data:  2006-04-14 15:07:28


[quote=enigmatic][quote=ewana_]Rockas Eurovizijoj??!! Mision imposible.[/quote] Akibrokštas tau, mieloji ;) Pvz šiemet dalyvauja jėgiškas daiktas - Lordi. Aha, jie. Daina vadinasi "Hard rock haleliuhah" ar panašiai. Bus aukštai, oij bus, nes gabalas kalantis į klyną. :][/quote] turiu as ta klipa...man pvz jie paliko tikrai nekoki ispudi, manau europai taip pat nepatiks...
Diskusijos:  The Cranberries kūrinys "Zombie"
Pranešimo data:  2006-04-14 12:45:10


nerealus vokalistes balsas ir pati daina faina
Diskusijos:  Kas geriau: Augustės "Saulė" ar Vilijos "Mylėk"?
Pranešimo data:  2006-04-14 12:40:01


as uz saule, nes lb graziai perdirbta is tokios, kur nejo klausyt..
Diskusijos:  Kas geriau: "Avon" ar "Oriflame"?
Pranešimo data:  2006-04-14 12:00:47


as uz L'OREAL :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-04-14 10:56:43


sum> aciu lb :)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-04-13 12:46:27


NeXa> nusiunciau The Black Eyed Peas - "My Hump" ;) o man dar nenustojo reiketi caramel members - maironiui wilmensina@yahoo.com
Naujiena:  Amberlife įsigijo naują „meilužę“
Pranešimo data:  2006-04-10 17:33:47


nieko jis nesiskelbe, kad laimes... ten buvo zodelis JEI laimes...
Puslapiai: 123456 ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gazebo Gazebo
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2364
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 93196