Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

yndre


indre
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6413 d.
Narys nuo: 2003-09-01
Reitingo taškai: 89
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

"System of a Down" kūrinys "Cigaro"

43 heikki

Komentarai

Naujiena:  Karščiausia vasaros naujiena – Milano „Myli – nemyli”
Pranešimo data:  2006-07-24 16:01:51


va tas tai afigienai grazus bernas,...deja, muzika man jo nepriimtina..
Dienoraštis:  2006-04-15: I need some cool songs from you
Pranešimo data:  2006-04-18 16:50:20


semisonic - secret smile radiohead - no suprise velvet revolver - fall to pieces kazkas tokio;]
Dienoraštis:  2006-04-15: Švęsiu viena. Ir gerai.
Pranešimo data:  2006-04-18 16:41:38


eee, tokiu velyku ir as norejau... deja, jos praejo visai ne taip...
Naujiena:  Britney tikrai laukiasi antrojo vaiko
Pranešimo data:  2006-03-12 18:02:23


o. na ir sugerovus pasirenki, hehe.
Naujiena:  Britney tikrai laukiasi antrojo vaiko
Pranešimo data:  2006-03-12 17:48:13


[quote=ewana_]nu o tau brintė ne šėtonas? man jo. įsivaizduoji kaip ji juos auklės ir kas iš jų užaugs ir man graudu daros[/quote] tu gal ja asmeniskai pazysti?
Naujiena:  Britney tikrai laukiasi antrojo vaiko
Pranešimo data:  2006-03-12 17:22:35


[quote=ewana_]nu ir veisli kokia. man tai gaila, kad pasaulis tiek visokių turės..[/quote] nesupratau as taves. tu gal nori pasakyt, kad jos vaikai kazkokie setono vaikai ar kazkas tokio? jau tokia neapykanta vaikuciam, kad baik... o man visai negaila, kad ir kaip jos muzikos nemegciau.
Dienoraštis:  2005-05-25: Diena po dienos....
Pranešimo data:  2005-05-26 17:17:25


gana keistas dienorastis..net nesupratau ka norima pasakyt, kai is pradziu skundziasi, o po to pradeda klykt, kad gyvenimas puikus... eh, tie zmones.
Naujiena:  „in Culto“ lyderis: “Netikiu milijoną eurų duodančia muzikos fėja”
Pranešimo data:  2005-05-26 17:13:54


[quote=A-Lucky][quote=yndre][quote=seductress]o tu dieve....ir reikia apie taj rashyt straipsny?;D[/quote] [/quote] puikus poziuris (+)(+)(+)(+) 100 procentu pritariu!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] ne nu... :D buvau parasius, tai ne - kazkaip stebuklingai dingo. bet jei pritari tai labai malonu ;D
Naujiena:  „in Culto“ lyderis: “Netikiu milijoną eurų duodančia muzikos fėja”
Pranešimo data:  2005-05-26 13:38:01


[quote=seductress]o tu dieve....ir reikia apie taj rashyt straipsny?;D[/quote]
Diskusijos:  Dėl kokių priežasčių Jūs nežiūrite TV?
Pranešimo data:  2005-04-21 18:39:53


tv ziuriu tik del krepsinio, fules, f-1, na tik del sporto. kartais paziuriu ir zinias. daugiau - nieko. paprasciausiai daugiau niekas nedomina. o gal suradau labiau turiningesniu laisvalaikio praleidimo budu...
Dienoraštis:  2005-04-21: Kelmiškių skonis nenuvylė :)
Pranešimo data:  2005-04-21 18:15:04


kelme valdo! taip taip :) :S o pas mus sia GRUPE dar i mokykla zadejo pakviest, gerai, kad daug einanciu neatsirado.
Diskusijos:  Kaip jums Moby singlas "Lift Me Up"?
Pranešimo data:  2005-04-12 22:57:48


vez... :S ... rimtai... net keista.
Naujiena:  „The Prodigy“ atšaukė koncertą Vilniuje
Pranešimo data:  2005-04-02 01:21:54


aaaooo...
Diskusijos:  Klubai. Dažnai lankotės? Patinka?
Pranešimo data:  2005-03-29 13:41:37


lankausi, patinka.. .. kol kas. ;D
Dienoraštis:  2005-03-28: miela, jauku, gera... :)
Pranešimo data:  2005-03-28 01:20:25


meskinai x(
Grupė:  Diskusijos apie grupę "McFly"
Pranešimo data:  2005-03-21 13:39:27


cia jus apie grupe mcfly diskutuojat norit pasakyt? ;D
Diskusijos:  "Evanescence" daina "Missing"
Pranešimo data:  2005-03-21 13:36:41


tik nesenai isgirdau ;D na nzn, savotiska.
Grupė:  Ką galit pasakyt apie grupę "Diktatūra"?
Pranešimo data:  2005-03-21 13:31:42


turejau gana daug ju dainu, bet ant tiek igriso, kad.... na, ne man ju klausyt.
Diskusijos:  Koki žaidimą dabar žaidžiate?
Pranešimo data:  2005-03-19 16:04:31


losiu red alerta :S daugiau nieko, ai dar nfsu kartais
Diskusijos:  Kokios dainos esi klausęs daugiausiai kartų?
Pranešimo data:  2005-03-19 15:26:51


guns n' roses - november rain. pati paciausia daina.. net jei ir nebeklausyciau, manau visa gyvenima atsiminsiu. va kaip suveliau.
Naujiena:  Nesveika konkurencija peržengė visas ribas
Pranešimo data:  2005-03-12 18:55:57


nuuu jo.. cia jau rimtai nesveika.
Dienoraštis:  2005-03-12: AR forsai KADA BUS NYKSTANTI RŪSIS?
Pranešimo data:  2005-03-12 18:27:47


nebus. ir gerai.
Naujiena:  „Mokinukių“ svajonėse - bendra daina su Marijonu
Pranešimo data:  2005-03-11 14:52:44


durnos kiaules
Grupė:  Fanarai
Pranešimo data:  2005-03-07 16:20:35


wau, aciu, begu siustis-klausyt.
Grupė:  Fanarai
Pranešimo data:  2005-03-07 15:52:20


hm, ar kur butu galima gaut ju mp3?
Grupė:  Ar žinote grupę iš Rusijos "Korni"?
Pranešimo data:  2005-03-07 15:15:14


jo, popselis, bet antra rusiska grupe, kurios dar galiu klausytis
Diskusijos:  "Keane" - "Somwhere only we know"
Pranešimo data:  2005-03-07 15:11:14


tokia kaip ir uzvezanti :)...
Diskusijos:  Kas, jūsų manymu, blogiausiai dainuoja gyvai?
Pranešimo data:  2005-02-26 13:17:17


[quote=Undagroundd]bep[/quote] jo, bep tikrai nekaip. ypac ta merga :) o apie dauguma lietuviu net nekalbu...
Diskusijos:  "Žalgiris" Eurolygoje
Pranešimo data:  2005-02-24 19:09:48


[quote=playa]TAU yra įveikiama komanda, <...>[/quote] va va, kai TAU nugalejau climamio, dar karta pasitvirtino, kad apskritai kasio prognozuot - neimanoma.
Naujiena:  „The Prodigy“ Vilniuje koncertuos „Tango TV“ gimtadienio proga
Pranešimo data:  2005-02-22 18:10:26


galiu pridurt viena - jei nepatinka grupe, neskaityk ir tos grupes naujienu. logiska?
Puslapiai: 123456 ... 10

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Mando Diao Mando Diao
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3807
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 218220