Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 


Šioje rubrikoje - tai, ką lietuviškos muzikos pasaulyje pavyko atrasti pastaruoju metu.

Kviečiame įvertinti naujausias lietuvių atlikėjų dainas.

Pirminis išdėstymas     „Music.lt“ narių reitingas
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Naujosios kartos indie rock ir elektroninės muzikos atlikėjas bei vokalistas ba. (Benas Aleksandravičius) neseniai internete nemokamai pasidalino nauju EP "Namai", kurį galite išgirsti ir Music.lt svetainėje. O dabar pristato šviežiausią savo dainą "Kūną Palikai/Atsibudai".

"Savo muzikoje stengiuosi talpinti ne tai, kas šiandien būtinai yra populiaru, o tai, kas man iš tikrųjų patinka. Tokia muzika pasaulyje tikrai nėra naujiena, bet Lietuvoje jos užuomazgų nedaug, todėl stengiuosi užimti tam tikrą nišą,“ – kalba Benas Aleksandravičius.

Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Lietuvos auditorijai puikiai žinoma pop roko grupė „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu priešaky anksčiau džiugino mūsų tėvų kartą. Dabar atėjo metas sudrebinti šiuolaikinę kartą – tik su gerokai griežtesniu skambesiu, kuriame išnyksta riba tarp sunkiojo roko ir metalo.

Nors naujasis Česlovo Gabalio muzikinis projektas „Minor Modesty“ užgimė visiškai neseniai, tačiau iškart publikai pateikė savo debiutinį albumą „Deadline For A Frozen Snail“. Šis albumas jau sulaukė melomanų dėmesio ir įvertinimo dėl stipraus gitarų skambesio, dinamiško ritmo ir netikėto Č.Gabalio amplua tikro rokerio rolėje.

„Minor Modesty“ gyvų pasirodymų sezoną atidarys debiutuodami alternatyvios muzikos festivalyje „Velnio Akmuo“, o dabar jie jūsų dėmesiui prstato savo kūrinį "Rain and Snowfall".
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Praeitą savaitgalį iš itin sėkmingo turo Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose grįžęs Egidijus Dragūnas grupės "Sel" gerbėjams parvežė dovanų naują singlą "Kam Tu Meldies" bei specialiai jam Los Andžele nufilmuotą prabangų vaizdo klipą.

Karščiausias naujienas išgirsti ištikimiausi grupės bičiuliai galės jau gegužės 10 dieną Vilniuje, naktiniame klube "Exit", o profesionalų sukurtas vaizdo klipas bus pristatytas kiek vėliau.

"Pastaroji kelionė buvo labai sėkminga, surengėme fantastiškus pasirodymus sausakimšose salėse, sulaukėme daug pačių geriausių atsiliepimų. Iš JAV parsivežėme ne tik puikius įspūdžius, bet ir dovanų gerbėjams čia, Lietuvoje. Susirinkę į "Exit" išgirsite naujausią mūsų kūrinį "Kam Tu Meldies", o netrukus pristatysime ir Los Andžele profesionaliai nufilmuotą vaizdo klipą šiai dainai. Apie pačią dainą iš anksto daug kalbėti nenoriu. Išgirsite ją ir patys viską suprasite", - sakė E. Dragūnas.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Grupė "Andrew Flame" parašė dainą pavadinimu "Lithuania" ir prieš kelias dienas ją pristatė. Kolektyvo lyderis Andrius Grybauskas jau gan senai norėjo parašyti dainą apie savo šalį, tačiau niekados nerado prizmės, kuria pavyktų "išgimdyti" žodžius.

Tačiau visai neseniai gimusi daina "Lithuania" yra parašyta apie tai, kas dažnam užsieniečiui „užkliūna“ mūsų krašte – merginų grožį. Ir nors merginų grožis dominuoja dainoje, autorius primena, jog kūrinio mintis yra kurs kas gilesnė.

Pasak grupės narių, kūrinys nori perteikti jog yra ne taip svarbu, kur tu gyveni, o svarbiau, kaip tu gyveni ir kokie žmonės tave supa. "Juk yra dviejų tipų žmonės, kurie sukasi aplink pasaulio ašį, ir aplink kuriuos sukasi pasaulis. Linkime būti paprastesniais", - sako "Andrew Flame" nariai.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Dievas pasaulį sukūrė per 7 dienas. Kasetmenui ir Vinilui prireikė truputį daugiau, kad pagaliau išlystų į dienos šviesą ir pradėtų kopti į muzikos Olimpo viršūnę.

Kasetmenas ir Vinilas - dvi neeilinės asmenybės turinčios savitą muzikos skonį ir paradoksalų požiūrį į gyvenimą. "Ką gali pasiūlyti šie muzikos gigantai?" - paklausite Jūs. Ogi tik pačią nuostabiausią kelionę po genialios muzikos, intriguojančių tekstų ir dainų, kurios suvirpins ne tik Jūsų sielas, bet ir palies Jūsų širdies karalystę!

Pasauli, atverk savo duris plačiai ir pasitik legendomis tapsiančius muzikos Enšteinus – Kasetmeną ir Vinilą!

Net ir tavo tėvai, seneliai ir/ar anūkai privalo juos išgirsti!
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Besiruošdamas karštam vasaros maratonui, atlikėjas Donatas Montvydas pristato naują dainą pavadinimu „Noriu, kad būtum mano“. Tai yra trečiasis singlas iš jau pasirodžiusio Donato ir One Element albumo „Norim Dar“.

„Kiekviena daina turi sau tinkamą laiką būti išgirsta. Artėjant vasarai, ši daina puikiai atspindės žmonių norą džiaugtis bei dalintis tuo, kas būtina kiekvienam iš mūsų – meilė“, – mintimis dalinasi dainininkas.

„Be abejonės, jausmus turime išreikšti kalbėdami apie juos ir skirdami juos kitiems. Ši daina besąlygiškai skiriama visiems klausytojams, nes giliai širdyje tu kaskart tikiesi, kad po šios dainos jie bus tavo“, - šypsosi Donatas.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Projekto „Kelias į žvaigždes 3“ finale buvę didžiausi konkurentai Deividas Bastys ir Anatolijus Oleinik priešais netapo. Šiandien vaikinai ne tik vienas kitą kviečia į savo vestuves, bet ir dovanoja klausytojams bendrą dainą. Tiesa, daina jau visiems pažįstama - S. Januškos „Vaikystė“.

„Norą sudainuoti kartu turėjome jau seniai, o šią dainą pasirinkome, kadangi čia pat - Mamos diena, o geresnę daina mamai vargu ar pavyktų sukurti... Taip pat abu gerbiame S. Janušką, kaip profesionalų atlikėją, todėl ir dainuodami šią dainą jautėme didelę atsakomybę. Turėjome tikslą, kad visiems gerai žinoma daina suskambėtų kitaip, šiuolaikiškiau“.

Atlikėjai teigia, jog savo darbu patys liko patenkinti, o paklausti apie tolimesnį bendrą muzikinį kelią, mįslingai šypsosi ir pažada, jog duetą dar tikrai išgirsite.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Jaunasis atlikėjas Dalius Garnys debiutavo "Lietuvos muzikos atradimuose" praeitų metų pabaigoje ir nuo to laiko pristatė jau ne vieną autorinės kūrybos dainą.

Šįkart D. Garnys siūlo įvertinti naujausią - "Minčių Lietus", kurią lydi ir mėgėjiškas vaizdo klipas.

Jūsų vertinimas?
Komentarai: 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
TA'DAM - jauna rock/pop/alternative grupė.

"Turime viziją sukurti kažką nuoširdaus, pakankamai subtilaus, bet įdomaus tiek mums patiems, tiek klausytojui," teigia Marija.

"Marija rašo žodžius ir melodijas, aš padedu jai su harmonija pirmiausia ieškodamas sau įdomių sąskambių, gitaros partijų, tačiau nebandydamas taikyti į konkretų muzikos stilių," sako Pranas. "Vytis ir Tadas - seni mūsų bičiuliai ir puikiausia ritmo sekcija buriant tokį projektą, kaskart pažeriantys daugybę įdėjų tolimesniems ieškojimams."

"Lietuvos muzikos atradimuose" grupė pristato naujausią savo darbą "Žeme!".
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Lietuvos muzikos padangėje debiutuoja nauja merginų popgrupė „Magnit“ - tai balsingų ir energingų merginų ketveriukė: Karolina Juškaitė, Emilija Katauskaitė, Laura Navikaitė bei šou pasaulyje gerai žinomas veidas – Kristina Ivanova.

„Esame keturios skirtingos asmenybės, skirtingos tiek išvaizda, tiek charakteriais, tiek plaukų spalva, – juokiasi Kristina. – Tačiau mus vienija vienas bendras dalykas – meilė muzikai.“

„Kuo mes išsiskirsime iš kitų grupių? Mūsų dainos kitokios – jose nebus įprastos gėrio ir blogio kovos, nebus ir ašaromis ar rožių spygliais persmelgtos depresijos. Esame laimingos ir šiuo jausmu užkrėsime savo klausytojus, – entuziazmu trykšta merginos. – Savo muzika norime pasiekti visų klausytojų širdis. Norime, kad kiekvienas mūsų dainose atrastų dalelę savęs. Jaunystė, pozityvumas ir meilė muzikai – mūsų raktas į sėkmę.“
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
"Lietuvos muzikos atradimuose" debiutuoja reperis Denisas, pristatantis ne tik dainą, bet ir jos vaizdo klipą "Bara Kūda".

Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Rubriką "Lietuvos muzikos atradimai" užbaigia visa puokštė garsių Lietuvos hip hopo atstovų (Yga, Lilas, Kastetas iš "G&G Sindikato", ReWritable, Innomine), kurie įrašė bendrą kūrinį "Dinamitas", taip reklamuodami "Dinamitas fest", įvyksiantį šiandien, gegužės 3 d. Tam susuktas ir klipas:


Jūsų vertinimas?
Komentarai: 3

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Miglaja
2014 m. gegužės 9 d. 14:20:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ba. ant repeato naujas gabalas {#}


____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Dead Weather The Dead Weather
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino The Pretenders dainą The Man You Are - 5 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą One More Day - 4 balais
Sahja įvertino Miyavi dainą Itoshii Hito (Beta de Suman) -2006 Ver.- - 3 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą I Hate Myself - 5 balais
Sahja įvertino Miyavi dainą Kimi ni Negai Wo - 4 balais
Sahja pakomentavo KRISTAUS DAIGAI
Sahja įvertino The Pretenders dainą Death Is Not Enough - 4 balais
Sahja įvertino Miyavi dainą Peace Sign - 5 balais
Sahja įvertino The Pretenders dainą Holy Commotion - 6 balais
Sahja įvertino Miyavi dainą Oretachi Dake no Fighting Song (Tsusho: Neba Giba) - 5 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:45 - edzkaa1
Ekhm.. Mkay.. Žinosiu, ko tikėtis
18:57 - einaras13
Nu nes anksčiau buvo siūloma ne po 15 dainų, bet po 8, ir jos visos sutilpdavo kažkur į intervalą tarp pop ir indie rock. Not really my territory Bet Top40 dar turėdavau už ką balsuot. Su lietuvišku topu tikrai buvo mėgstamų dainų stygius.
18:41 - Delacorado
Desperate times call for desperate measures
O pamenu, anksčiau rašydavai, jog beveik nerandi dainų, kurioms galima išdalinti visus turimus balus
17:06 - einaras13
Nu aš irgi jau esu išmokęs atkreipti dėmesį į savaičių skaičių. Aš, jei balsuojant yra desperatiška situacija su iškritusiais, kartais sakau "ai, šita daina jau pabuvo 10 savaičių, gal jai jau užteks garbės"
22:05 - Delacorado
Gali būti. Net ir aš, žinant tą sistemą, ne kartą apsižioplinau Kažkada (rods, iki 2014 m.) LT Top30 limitas buvo netgi 20 sav. Tik stebina, jog iki šiol tas niekaip neatžymėta prie balsavimo sistemos taisyklių. Negerai. Reikės imt jautį už ragų
13:07 - einaras13
Manau žmonės tiesiog neatkreipia dėmesio į savaičių skaičių.
01:46 - Delacorado
Info balsuojantiems: pagal music'o sistemą dainos topuose figūruoja apibrėžtą laiką – ilgiausiai gali išbūti 12 sav. Tad jei prie dainos yra prierašas „Savaičių tope: 12“, nemeskite savo balsų veltui
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
16:37 - DjVaids
Mirė vakar DMX, žuvo Ina Marija Bartaitė…
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 82
  Iš viso užsiregistravę: 72906
  Naujausias narys: urp132
  Šiandien apsilankė: 70518
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook