Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Detali balsavimo statistika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2012 m. vasario 17 d. 19:47:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na tokiu atveju gal ir taip. Bet kai mano skonis beveik nesikeičia daugiau kaip dešimt metų.... na atsiranda kas nors nauja, kas patraukia dėmesį, ką atrandu iš naujo, galbūt kai ką "paleidžiu". Bet tikrai - kaip vertinau tą ar kitą atlikėją prieš kokius dešimt-penkiolika metų, taip vertinu ir dabar. Na taip, tie, kur patiko prieš kiek daugiau metų, jau kaip ir nugrimzdo praeitin, nes: 1 - tada dar nebuvo prieinama tai, kas prieinama dabar; 2 - dabar nebe tiek prieinama tai, kas buvo prieinama tada. O kaip sako rusai, S glaz doloj - iz serdca von (lauk iš akių - lauk ir ir iš širdies); 3 - taip, tikrai pasikeitė skonis. Tie, patikusieji tada, - ne.


Atsakyti
backspace
2012 m. vasario 17 d. 18:07:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai va, o tokių pliurpalų vieta prie grupių, dainų, albumų komentarų. Man visai patinka, kad galiu matyt, kaip pati vertinu grupę, stebėt ar mano pačios nuomonė keičiasi, ar, jei neatsimenu ar kažkokia grupė gera ar ne - pasižiūriu savo pačos vertinimą...


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 16 d. 20:26:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tada aš balsuoju už balsavimo panaikinimą


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2012 m. vasario 16 d. 20:20:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai jau buvo kažkur panašus argumentas siūlytas. Buvo tema "Atlikėjus vertinti balais beprasmiška?" ar kažkaip panašiai. Na gerai, tas ar anas man tiesiog ŽIAURIAI patinka, ir ką? Tekstai nebūtinai labai stiprūs, kartais galima pavadint mistika, beryšyste, dar kaip nors, man patinka MUZIKA (melodija, ritmas.......) ir galbūt tiesiog dėl to, kad ten - dailūs nuodėmės verti vyrai. Ir ką - juk tai nebus rimtas argumentas, a? Patinka-nepatinka - subjektyvus reikalas ir tuo argumentuot tikrai negalima. O kuo tada daugiau? Tik jau neskykit, kad labai įsigilinat į dainų tekstus - ne anglakalbiams tą kalbą tobulai išmokt neįmanoma, vis tiek neperkąsit jų specifinių frazių, žodžių junginių, patys taip nemąstysit. Tas pat tinka ir kitoms kalboms. O ką daryt tuo atveju, jei man patinka instrumentalistai? Ten gi nėr žodžių. JOKIŲ. Tai koks tada argumentas liiks? Tai ir sakau - balsavimas kaip toks yra absoliučiai nereikalingas. Nes: nuo to, kaip įvertintas mano mylimas atlikėjas, mano njuomonė apie jį nepasikeis (nesakau, kad nesikeis niekada, bet nuo vertinimo čia - tikrai ne); nuo įvertinimo čia niekas nepasikeis globaliu mastu - apie tuos įvertinimus žinosim tik mes, musiciečiai. Na gerai, tebūnie toks vidinis įvertinimas, bet.. jei mes į jį nusispjaunam, tai kam jis tada?


Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 16 d. 20:14:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paprastai, žmogui sutriko smegenys gal, kad jis negali įsivaizduoti statistikos, su balu, žmogumi ir jo balo argumentu.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
backspace
2012 m. vasario 16 d. 18:11:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip tu tai įsivaizduoji?


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 15 d. 21:48:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia labai praverstų ne pati statistika, bet teikiamo balo argumentavimas. Tad ta statistika turėtų susidėti ne tik iš kas, kam kokį balą davė, bet ir kodėl tokį balą davė?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Sahja
2012 m. vasario 13 d. 21:31:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man visas įdomumas,vertinimai ir viskas kitas (kiek balsavo, ir t.t.)..


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Rutonė
2012 m. vasario 12 d. 23:06:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O aš į visus tuos vertinimus žiūriu skeptiškai. Juk net tema čia yra apie vertinimo beprasmiškumą. Juk aišku, kad mylimam atlikėjui vieneto neįpaišysiu. Na 9-10 balų duosiu. Mažiau vargu. Na gerai, 8... O nemėgiamam įpaišyt vienetą irgi nematau prasmės - kaip galima vertint tai, ko išvis neklausai? O vertint neigiamai tik todėl, kad kažkas, jį mėgstantis, įvertino maksimaliai? Nu irgi nesąmonė... Suprantu, tas vertinimas iš esmės yra pramoga, žaidimas, ir tiek, bet.... Na sakykim, tie, kas mane daugiau mažiau čia pažįsta, žino, ką aš mėgstu, pagaliau tai matyt ir mano profilyje. O ko nemėgstu, išaiškėja iš mano pasisakymų (jei kas nors juos seka). Tokiu atveju prašytųsi dar viena skiltis profilyje - ko tas ar kitas vartotojas NEmėgsta. Bet čia vėlgi yra dviprasmybė - aš ko nors neklausau, nes to tiesiog negaliu pakęst ir gal aš ko nors neklausau todėl, kad jis man nesukelia JOKIŲ emocijų. Pirmuosius galėčiau vertint neigiamais balais (bet tokių čia nėra), bet tas vertinimas greičiau būtų tik principo reikalas. O antruosius vertint vėlgi būtų beprasmiška, nes jei jie man nesukelia emocijų (nulis emocijų), tai ir turėčiau vertint nuliu. O ir nulinio vertinimo musice nėra.

Pagaliau, gal klystu, bet atrodo, kad kolintojai dingo. Arba, kai už atlikėjus jau subalsavo daugiau vartotojų, tokie balsai nelabai ką bekeičia. Kaip ir maksimaliai teigiami.


Atsakyti
Sweet666
2012 m. vasario 12 d. 22:20:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

o aš visgi prieštarauju. Nepaisant tos lentelės dešinėje, kur rodo, ką koks narys padarė, už ką prabalsavo, ką pakomentavo ir t.t., turėtų šioje svetainėje būti nors šiek tiek privatumo :)


Atsakyti
backspace
2012 m. vasario 12 d. 21:43:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pakenkt realiai niekam nepakenks, tai kodėl gi ne.


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
ep
2012 m. vasario 12 d. 20:27:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

i virsu! :)


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
mechanical_animal
2008 m. kovo 30 d. 08:02:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai nera kokia nors paslaptis, tiesiog nebutina informacija, o jei nebutina tai ko gero apsieisi ir be jos ;p

Atsakyti

2008 m. sausio 2 d. 02:17:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš pritariu ep

Atsakyti
ep
2007 m. gruodžio 30 d. 18:23:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o dieve, negi man gaila, ar nuo to kiek blogiau, jeigu kas parasis kam vienieta? tureciau buti visai nesveikas

o nejaugi, jus neskaitot, ko klausiu?

negi buvo blogai?
kodel cia turi buti baisi paslaptis???


taigi prasau mane nelinksnioti del klonu ir kolu!

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Xpo
2007 m. gruodžio 30 d. 18:23:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš labai sąžiningai galiu pasakyti, kad niekam nedaviau nei vieneto nei 10-ies nes topuose apskritai nedalyvauju.

Atsakyti
hole
2007 m. gruodžio 30 d. 18:06:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
niekas nieko nevarzo, ar jus skaityti mokat?

as tarp kitko nematau prasmes kazka vertint, jeigu as to neklausau, ir nesidomiu
o kai kurie pasiroda, mato kazkokia prasme, rasantis vienetus ar tai dvejetus kazkam


kiekvienas balas nuo vieno iki dešimties imtinai yra prasmingas.
jei taip nebūtų, to balo skalėj irgi nebūtų, ar ne?
ir jei aš nuoširdžiai nekenčiu/netoleruoju/ labai prastai/neigiamai vertinu tam tikrą grupę ar atlikėją, ar galiu dėti jai kuolą?
taip, galiu!
kas čia būtų, jei kiekvienas turėtų tik favoritus ir už juos tebalsuotų?!
nematau ką diskutuot.

ir visgi, ep idėja labai gerai, nes padėtų išaiškinti nenuoširdaus balsavimo atvejus, o motyvuotai ir nuoširdžiai balsuojantys asmenys neturėtų bijoti to, kad jų skirtus balus galės pamatyti ir kiti. svarbu nepamiršti: netgi ir vienetas gali būti tiek motyvuotas, tiek nuoširdus.

Atsakyti
KingRoach
2007 m. gruodžio 29 d. 20:26:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pradedu isikirsti

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
ep
2007 m. gruodžio 27 d. 21:17:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man geriau, pasidaris, kai matisiu kas tuos desimtukus kerta
kerti?

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
KingRoach
2007 m. gruodžio 27 d. 20:51:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir nuo to, kad matysi kas tuos vienetus kerta tau geriau pasidarys?

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Two Door Cinema Club Two Door Cinema Club
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 457
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 59146