Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Geriausi vokalistai, jūsų nuomone.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456789 ... 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2012 m. kovo 7 d. 19:58:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei mano kurta tema, tai gal buvo apie...hm, instrumentų meistrus... gal verta patikrinti... hm, Kill / save senas temas(?)


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
eqliux
2012 m. kovo 7 d. 19:52:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oi, persiprašau, tik dabar susivokiau, kad šita tema pakišta po naujiena (net nesupratau, ar visada taip buvo, ar tik dabar tą naujieną ant viršaus užlipdė) apie Pasaulio balsą ir geriausiųjų vokalų 100-uką :D Tuo pačiu atsiprašau ir Stripped, kad užsipuoliau. Kai atsakinėjau į temą, tai buvo tiesiog diskusija be jokių 'oficialių' topų.

Šiaip dėl šito topo, tai jį reiktų dar kiek atidžiau panagrinėt, tikrai ne visus išskirtuosius žinau (milžiniškos mano spragos džiazo, soul muzikoje), bet tikrai kol kas lengvai peržvelgtas jis neatitinka mano suvokimo apie geriausiuosius. Turbūt ir neturėtų, kaip ir sakiau dėl to neišvengiamo subjektyvumo. Bet, pvz., nors Dylaną tikrai priskirčiau prie vienų geriausių songwriterių ever, mano ausimis sprendžiant, kaip vokalistas jis ganėtinai poprastis. Bet sudarytojų kriterijai, matyt, buvo kiti.

Rašau šitą, kad nebekiltų daugiau nesusipratimų, nepykit už trijų postų iš eilės floodą, bet tikiuosi, kad jis bent kiek į temą.:}


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
eqliux
2012 m. kovo 7 d. 19:32:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hm, Rimai, čia komentuoji mano topą dėl amerikoniškumo? :)

tai kad, man rodos, jis nėra visiškai toks, žiūrėk: Freddie - britas, kilimo iš Zanzibaro, Jimas su Iggy - amerikonai, Cave'as - australas, Waitsas, Tori, Eddie, Dio, Janis amerikonai, Ian Gillan britas, Plantas britas, Maynardas amerikonas, Murphy britas, Amanda amerikonė. Hm. Nu jo, kai pažiūri, usa tikrai sąraše pirmauja, bet čia labiau dėl to, kad aš pati daugiausiai jų dėl kažkokių priežasčių klausausi. Lietuvių nerašiau sąmoningai, kad nesikartočiau (kažkada kažkurioje temoje, dar tavo kurtoje, buvau jų surašiusi, bet dabar niekur jos neberandu. Anyway, atsimenu, buvau paminėjusi Andrių Kaniavą, Aistę Smilgevičiūtę, Domantą Razauską).

Šiaip praleidau Bertrand Cantat, savo labai mylimą prancūzą, dėl šito pasitaisau/apgailestauju. Dėl jo dainavimo ir sugebėjimo perteikt emocijas ir sukurti atmosferą man net nesvarbu, kad nemoku nė žodžio prancūziškai, bet klausant regis, jog visu kūnu suprantu, ką ir apie ką jis dainuoja.

Yra, tiesa, ganėtinai įspūdingų europiečių sympho-metal vokalisčių (Tarja, Floor iš After Forever, Liv iš Theatre of Tragedy/Leaves' Eyes, Agnete iš Madder Mortem, etc) bet jų nerašiau, nes man jos nėra favoritės, nors ir turi išskirtinius vokalus, bet man jose tos mistinės charizmos pritrūksta, kuria čia labiausiai ir rėmiausi, kaip ir rašiau. Būtent dėl jos čia ir figūruoja Iggy, kurio balsas pats savaime gal ir šiaip sau, bet c'mon, jį užtenka gyvai pamatyt (mačiau!), kad be žodžių suprastum, kodėl jis yra one of the bestest.

o gal kažką kito turėjai omeny?:)

 


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
eqliux
2012 m. kovo 7 d. 19:09:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš nesuprantu, prie ko čia 'gėda', apie kurią rašo Stripped, arba kai kaip kai kurie iš jūsų - 'pasigedau to ar to'? Taigi čia tema 'jūsų nuomonė', ir kiekvienas rašo savo nuomonę, kaip jiems šiuo metu atrodo, kas yra tie geriausieji, įdomiausieji. Vertinu ir Gahaną, ir Pink Floydų vokalus visus, jie nuostabiai tinka prie grupių muzikos, bet į mano asmeninį topų topą patenka kiti. Visų geriausiųjų ir nesiruošiau surašyti, kiti, man rods, irgi. O jūs rašykit juos, jei būtent jie jums atrodo patys patys, pirmyn.

 


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Stripped
2012 m. kovo 7 d. 18:49:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nėra nei David'o Gahan'o nei Martin'o Gor'o... Gėda

Taip pats jau kažkas rašė kad trūksta Geddy Lee iš Rush - labai sutinku,jis turi savotišką,išsiskiriantį balsą.

Kol kas per daug dėmesio skiriama roko klasikai ir džiazams.Reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitų stilių dainininkus.


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Sahja
2012 m. kovo 7 d. 17:33:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geriausi vokalistai yra tie,kurie perteikia sukurtą dainą,taip kaip sumanyta,o tokių dainininkų yra nemažai .Be to kiti,turi asmeninių vokalo savybių,jie nebūtinai geriausi,bet turi pranašumų,o ar išnaudoja,dar neaišku.


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
einaras13
2012 m. kovo 7 d. 17:30:25 2012-03-07 17:31:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar be išvardytų pasigedau Geddy Lee. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2012 m. kovo 7 d. 16:54:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai amerikoniškas topas, t.y. amerikonai mano kad britai dažnai yra tik pusverčiai, o angliškai dainuojantys europiečiai - visiški lopai, tad Pavaročio ar kokio vokiečio, ispano, net latin-amerikono tokiame tope tikrai neieškok...

teisingai, Egle:

"Turint omeny, kad klausiama buvo ne (tik) apie vokalo galimybes, bet ir apie gebėjimą elgtis scenoje, užvesti minias ir visokį kitokį asmeninį žavesį ir charizmą"

"vienas esminių kriterijų visad yra asmeninis skonis, bet šito turbūt apskritai negalima išvengti.:) Ir man dar vienas svarbiausių dalykų - gebėjimas perteikti emociją, priversti ir klausytoją iš tiesų pajusti muziką."

negaliu nepritarti tokiai nuomonei.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Juozas61
2012 m. kovo 7 d. 16:51:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kur Gilmor'as, Oldfield'as, Waters'as ir Knopfler'is ? Na Oldfieldas gal nedainuoja :)


____________________
Juozas
Atsakyti
backspace
2012 m. kovo 7 d. 16:48:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tai, kad čia gerokai ne visų laikų dainininkai...iš dabartinių gerai dainuojančių daug ko pasigedau....


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti

2012 m. kovo 7 d. 16:46:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Madonna, Pink Floyd nera


Atsakyti
kalipse
2012 m. kovo 7 d. 16:41:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kur Jon Bon Jovi,Richie Sambora,Bon Scott,Brain Johnson,Noddy Holder,Joe Elliot??? Ju laaaaaaaaaaaaaaaaaabai truksta mano manymu...


Atsakyti
Very_crazy_enough
2012 m. kovo 7 d. 16:21:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tas ir yra, kad vis mėgaujies senai užmirštais/naujai atrastais, taigi nebūna nei "visų laikų" nei "už visus visada geriausių" skaičiaus...


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
be_inis
2012 m. kovo 3 d. 14:27:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Praėjusių metų bėgyje itin mėgavaus naujais atradimais Jerry Jones (Trophy Scars), Jamie N Commons. Jų nešlifuotai skambantys balsai plius tinkama muzika = WIN. 


Atsakyti
LedZep
2012 m. kovo 2 d. 23:01:38 2012-03-02 23:03:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Little Richard

James Brown

Otis Redding 

 

 

 

 


Atsakyti
heikki
2012 m. kovo 2 d. 21:34:49 2012-03-03 12:00:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jason Cameron (iš Bury Tomorrow). Neatrastas talentas.


____________________
...for a better day.
Atsakyti
eqliux
2012 m. kovo 2 d. 21:29:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turint omeny, kad klausiama buvo ne (tik) apie vokalo galimybes, bet ir apie gebėjimą elgtis scenoje, užvesti minias ir visokį kitokį asmeninį žavesį ir charizmą, mano sąrašas atrodytų maždaug taip:

Freddie Mercury (Queen)

Jim Morrison (The Doors)

Iggy Pop (Iggy Pop & The Stooges)

Nick Cave (Nick Cave & the Bad Seeds, Grinderman, The Birthday Party)

Tom Waits

Tori Amos, Eddie Vedder (Pearl Jam), Dio (Black Sabbath/Dio/Elf), Ian Gillan (Deep Purple, Black Sabbath, Ian Gillan Band, etc), Janis Joplin, Robert Plant (Led Zeppelin), Maynard James Keenan (Tool, A Perfect Circle, Puscifer IR T.T.), Peter Murphy (Bauhaus), Amanda Palmer (The Dresden Dolls, Evelyn Evelyn).

Parašyčiau ir daugiau, tiesą sakant, netgi labai norėtųsi parašyti ir daugiau, bet jaučiu, kad tada jau pernelyg stipriai nugrimzčiau į asmenines simpatijas. Tai gal tam kartui užteks, net jei kažką svarbaus praleidau.

Aišku, renkant geriausius, vienas esminių kriterijų visad yra asmeninis skonis, bet šito turbūt apskritai negalima išvengti.:) Ir man dar vienas svarbiausių dalykų - gebėjimas perteikti emociją, priversti ir klausytoją iš tiesų pajusti muziką.

Ir dar man atrodo, kad į šitą ar panašią temą tikrai jau kažkur atsakinėjau, bet nepakenks.


____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Snabas
2012 m. kovo 2 d. 20:47:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Janis Joplin, David Bowie, Beth Gibbons ir, aišku, Freddie Mercury.


Atsakyti
Soulstealer
2012 m. kovo 2 d. 19:00:53 2012-03-02 19:01:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano mėgstamiausi būtų:

 

1. Freddie Mercury (be konkurencijos)

2. Chester Bennington

3. Johny Gioelli

4. Matthew Bellamy

5. Kurt Cobain


Atsakyti
kalipse
2012 m. kovo 2 d. 18:49:36 2012-03-02 19:29:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jon Bon Jovi,Richie Sambora,Tom Kiefer,Axel Rose,Freddie Mercury,Noddy Holder,Steven Tyler,Paul Stanley,Gene Simmons


Atsakyti
Puslapiai: 123456789 ... 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ugnėlakis Ugnėlakis
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1072
  Iš viso užsiregistravę: 73336
  Naujausias narys: ojprswazfj
  Šiandien apsilankė: 127909