Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Manote, kad kažkas pavogė kažkieno muziką, tekstą, idėją? Nesidrovėkite ir skelbkite garsiai!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567 ...
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. birželio 27 d. 02:12:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man asmeniškai vienas baisiausių pavyzdžių yra viena sėkminga Eurovizijos daina – danų 2010-ųjų bandymas „In A Moment Like This“. Atsimenu, kaip daug kas maišė ją su purvais, nes ji pasirodė visiems panaši į The Police – „Every Breath You Take“. Man ji nepasirodė tiek panaši, bet vis tiek man kirbėjo negera nuojauta, jog aš kažką tokio jau girdėjau. Ir po kurio laiko prisiminiau, kad man ji super panaši į John Waite – „Missing You“. Aišku, visos trys dainos yra to paties 4/4 ritmo ir net panašaus tempo, bet man papildomai nervina tai, kad „In A Moment Like This“ yra toj pačioj F# tonacijoj kaip ir „Missing You“ ir net antrasis akordas sutampa ir tik po to „In A Moment Like This“ nuvinguriuoja biški kitaip nuo paprastos „Missing You“ trijų akordų progresijos. Bet man vis tiek pamatinė koncepcija taip tragiškai panaši, kad neįžvelgiu originalumo danų kūrinyje.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2022 m. birželio 27 d. 01:31:39 2022-06-27 01:37:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prisidiskutavom daug. Daug ką kaltinom vagystėm, o vėliau paaiškėjo, kad viskas legalu, kad kažkas kažką iš kažko pirko ir už didelius pinigus (man nelabai mielas variantas, nes nu kaip Ruki Vverch nemėgstu.... )

 

Jeigu atrodo girdėta kita versija, štai ji – ATC – Aroun the Worl (La La La)

 

Brangus buvo vakariečių pirkinys... Mano manymu, daina visiškas šlamštas, bet tiek to, buvo ją mėgstančių ir klausančių.

 

Kitas variantas, kai man ir vėl norėjosi apvaginti rusus, o bet tačiau... Pirm pasigūglinau, kada daina parašyta, ir pasirodė, kad rusiškoji versija gerokai ankstesnė už anglišką. Irgi legalu.

Originalas Михаил Боярский - Зеленоглазое такси

 

 

Pirkinys F.R. David – Taxi  

   

Apie vagystes tingiu plėstis. TATU ir Good Charlote atvejų yra ne vienas.  

 

O dabar apie vienus ir tuos pačius (beveik).  

Neatrodo panašu? Bonnie Tyler – If You Were A Woman (And I Was A Man) ir.....

 

  ir.....   Bon Jovi – You Give Love a Bad Name  

 

Skamba panašiai? Pagūūglinkit Desmond Child. Kadangi tai ne mano pastebėjimai, pateikiu tai, ką mačiau ir girdėjau. Spręskit patys.  

O dabar sakykit ką tinkami, bet mums, keliems pažįstamiems, pasirodė panaši klipo idėja. Amerikos didmiestį sumažinam NN kartų ir veiksmą perkeliam į Lietuvos / Latvijos / Estijos kaimą. Turbūt nesunku numanyt, ką turiu galvoj.  Mano iki šių dienų vos ne pats pats pačiausias Bon Jovi gabalas It's My Life (2000, jei neklystu)......

 

....  ir mūsų braliūkas Lauris Reiniks (kokie 2014, atrodo) – Aš bėgu  

   

 Smagaus žiūrėjimo.

 


Atsakyti
Silentist
2022 m. birželio 26 d. 17:48:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aha. Šimtus tūkstančių $ nešantis "įkvėpimas". Arba vaikinų grupės dainuojančio šokėjo superkarjera iš dalies atnešęs... Turiu galvoje, "Could It Be Magic" (Barry Manilow) įkvėpė Frédéric Chopin - Prelude in C minor, Opus 28, Number 20.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2022 m. birželio 26 d. 17:29:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai dar liko atsakyti į klausimą, kur tikrai esu girdėjęs šias lietuvių dainas su kitos kalbos žodžiais. Kai prisiminsiu, iškart taps ramiau :]

Mokinukės - Melagis

Mama, kaip tu laikais?

Saulius Prūsaitis - 39

Jazzu - Po mano oda


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Rutonė
2022 m. birželio 26 d. 16:14:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sena naujiena. Ir dar daugiau esama. Tai dabar vadinama įkvėpimu:

Mane vienas labiausiai žavinčių:

 

 

@einaras13: „Operos fantomas“ tai taip, bet kai kėsinamasi ir į „Jėzų Kristų Superžvaigždę“, to, sakyčiau, jau gerokai per daug. Nors, kaip suprantu, (nebe)gerb. autorius tame nieko blogo nemato...


Atsakyti
Silentist
2022 m. birželio 25 d. 16:55:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vakar taip mielai klausiausi klasikos rinkinį. Ir vienas kūrinys privertė pasižiūrėt į internetą. Ir neabejotinai! Ta Celine Dion daina - Eric Carmen prieš tai. All by Myself, nusirašyta nuo ruso


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2022 m. birželio 25 d. 16:25:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oi, kad operos fantomas nuvilktas nuo Pink Floyd'ų „Echoes“, tai ganėtinai žinomas dalykas. Tiesa, kvadratinių raidžių nesuprantu, tai nesigilinau, kokie dar pavyzdžiai čia pateikiami. Bet man jau vieno pavyzdžio užtenka, kad labai abejočiau tamstos Vėberio reputacija. Nors aš jo kūrybos praktiškai ir nepažįstu...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2022 m. birželio 25 d. 09:37:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lietuvių „pasiskolinimai“ manęs jau nestebina. O va po tokių dalykų kažkaip pradedi abejoti DIDŽIŲJŲ nuopelnais.... Suprantantiems „kvadratinių“ raidžių kalbą (jei ką – šitie politiškai teisingi, nors su tema tai nesusiję).


Atsakyti
Silentist
2022 m. birželio 24 d. 22:45:00 2022-06-24 22:55:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Debeseli debeseli = Tanti auguri


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2022 m. vasario 27 d. 15:30:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. rugpjūčio 11 d. 17:18:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

lietuviškoj spaudoj rašo, kad Jazzu paėmė daina iš šitos.

tačiau aš įtariu, kad abi jos paimtos iš dar senesnės dainos - priedainio melodija. kai prisiminsiu, padetektyvuosiu, parasysiu


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. rugpjūčio 11 d. 17:10:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Scooter - Dont waste no time paėmė iš

Yello - Bostich (rush-push-cash) 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Rutonė
2021 m. kovo 6 d. 13:58:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rašiau eurovizinėj temoj, bet ir čia bus labai į temą. Tiesiog nušvitimas ištiko tik šiandien. Gal jums atrodys kitaip, bet nu kad ir komentarai Youtubėj TAI mini. Įvertinkit:

May be an image of 5 žmonės ir people standing

vs

May be an image of 2 žmonės


Atsakyti
Rutonė
2020 m. gruodžio 21 d. 15:56:49 2021-03-06 13:55:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkas kažkieno dainą pavogė? Mhm, blogai. Pati kapsčiau daug, daug radau, daug domėjausi... OK, negražu dainas vogt. Bet kai pavagia balsą... O iš manęs pavogė dar ir vaikystę ir paauglystę. Ir vis tiek su malonumu klausau Modern Talking (my guilty pleasure). Pasirodo, tikrasis modernų  back vokalas jau 2007 metais iškeliavo Anapilin... Nebijokit – Dėdė Dieteris gyvas. Dėdė Dieteris „dainavo“ Rolfo Köhler'io balsu. 

Suprantantiems rusiškai gal bus įdomu:


Atsakyti
Silentist
2020 m. lapkričio 20 d. 13:10:15 2020-11-20 14:24:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

melodija Donna Summer - Hot Stuff


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2020 m. lapkričio 15 d. 12:41:27 2020-11-15 12:52:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kakes makes netvarkos nykštukas skamba kaip perdarytas Blondie - The tide is high. O stovi namelis ant vistos kojos kaip tiktai noriu taip sugalvoju tai perdaryta Pugaciovos dainos melodija. Tiek naujienų iš vaikų dainų fronto.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2020 m. spalio 21 d. 12:29:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kalbant apie idėjas, tai galima sakyti, kad ankstyvieji Tangerine Dream (ir Ash ra Tempel su debiutiniu albumu, ypač Amboss kurinyje) pasiėmė Saucerful of Secrets idėjas, jas apiformino ir tokiu būdu išgarsėjo! 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2020 m. spalio 10 d. 12:56:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu su sample'ais šiam amžiuje labai jau sunku apvogti. Be to, sample'as net nėra bandymas implikuoti, kad tai mano idėja. Daug blogiau su tom realiom idėjų vagystėm ir pateikimu kaip savom.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2020 m. spalio 10 d. 01:43:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinojau kad Bee Gees nufyrino ta meilės daina. Tada jie kaip žvaigždės krenta{#}


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2020 m. spalio 10 d. 01:41:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man kažkodėl atrodo, kad egzistuoja ir samplu  vagystes, kai internete apie tai nutyleta

Pvz, manau A positive life - The calling pasisavino Enigma - Out from the Deep sampla.. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Puslapiai: 1234567 ...
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flo Rida Flo Rida
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 64
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 64410