Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
sonia-amy
2012 m. vasario 5 d. 15:42:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ištikrųju labai smagu, pati jau kokius 4 metus kaip čia lankausi ir vis dar negaliu patikėti kaip ši svetainė pasikeitė, anksčiau visiems užteko labai nedaug, o dabar tik pažiūrėkit ko čia tik nėra {#}


Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 5 d. 13:09:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinimai, pamiršau per gimtadienį pasveikinti {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. vasario 5 d. 13:07:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinu :) (nors ir pavėluotai)

Yay, ir HIM tarp visų yra! Kaip malonu matyti, jų naujas albumas 82, ir dar Razorblade Romance - 70 vieta. Nors norėčiau, kad būtų aukštesnė... Tai geriausias albumas per visą mano gyvenimą :)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Livetta
2012 m. vasario 4 d. 23:28:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šitame puslapyje jau eina man treti metai. Kiek daug muzikos čia atradau! Dėkui svetainės kūrėjams ir sveikinu!

 


Atsakyti
KingRoach
2012 m. vasario 4 d. 23:07:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinimai kurybinei grupei, yra kuo pasididziuoti.


____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Very_crazy_enough
2012 m. vasario 4 d. 12:17:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

smagu, kad music'as neapsiribojo vien forumu (ir su juo susijusiais menkais dalykais: komentarais po naujienomis, etc.)

jis palaipsniui tapo ir fonoteka, ir dainų tekstų bei kt. duomenų baze, keitė dizainą, pritraukė daugiau ir brandesnių žmonių. aš - už tobulėjimą, aš - už music {#}


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
dissident
2012 m. vasario 4 d. 07:22:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nesu pats aktyviausias, bet music'o visiskai, tai niekada neapleidziu. Esu cia jau 4 metai, ir noriu tarti dideli dekui uz tai, kad esate. Muzika yra mano gyvenimas, o music.lt yra to gyvenimo veidrodis. Tad sveikinu jus su 10-uoju. Ir toliau aukit ir tobulekit. 

Ir jeigu niekada nebusit Lietuvos internetinis portalas nr.1, zinokit kad daugelio zmoniu sirdyje ir sieloje, jus jau seniai esate NR.1 


____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
Silentist
2012 m. vasario 3 d. 20:42:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

suprantam, einaras, suprantam, tik kad per visą musico 10 metų gyvavimą (y) like funkcija atsirado tik paskutiniais ar aštuntais gyvavimo metais, pagal visus 10 metų pagal populiarumą turėtų puikuotis viršuj Evanescence, Tokio Hotel, Airija, Pievos...


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
vilmis7
2012 m. vasario 3 d. 20:41:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su gimtadieniu ! Skanaus torto ir geros muzikos {#}

 


Atsakyti
eddie87
2012 m. vasario 3 d. 20:36:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinimai!!! puikus puslapis


Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 3 d. 20:27:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip jus nesuprantat, kad tie topai pagal like'ų skaičių padaryti?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2012 m. vasario 3 d. 20:25:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oooo, U2 su Radiohead patenka! gaila tik ne R.E.M.

nesitikėjau kad visos šios trys tarp populiariausių pateks, nesitikėjau iš jų nė vienos 100-uke rast :D


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
mariajose
2012 m. vasario 3 d. 18:20:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

SU GIMTADIENIU{#}


Atsakyti
metallistas
2012 m. vasario 3 d. 12:10:42 2012-02-03 12:25:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su jubiliejumi {#} Tikrai tai vienas is geraiusiu lietuvisku svetainiu (jei ne geriausia), o topai labai gerai padaryti {#} (NEVERMIND vel virsuneje)


____________________
GRUNGE 4EVER
Atsakyti
dingussi
2012 m. vasario 3 d. 09:18:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

eilinį sykį paveluotai bet vis tik nuoširdžiai: Su gimtadieniu! :) uoj daug čia visko buvo ir dar bus! :)


____________________
memento mori - atmink, kad mirsi // kinfo.lt
Atsakyti
pain
2012 m. vasario 3 d. 09:16:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Didžiausi sveikinimai music.lt ko gero labiausiai šiamia puslapyje man patinka galimybė laimėti bilietus į koncertus ir panašiai, visą gyvenimą atsiminsiu, kaip du metus iš eilės laimėjau bilietus į VA, tai neįkainojama! Pats puslapis labi geras, galima rasti geros informacijos, visus albumus, dainas ir panašiai, stebinkite naujovėmis ir gyvuokite dar daug metų!!!ačiū Jums :)


Atsakyti
Stripped
2012 m. vasario 3 d. 00:11:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinu,sveikinu.... Pastebėjau,kad per 3 paskutinius metus,music.lt labai patobulėjo,nes vienu metu buvo toks savotiškas vos ne apmirimas {#},bet dabar viskas labai greitai juda į priekį {#}.Linkiu nesustoti ir toliau,plėstis,naujintis ir t.t...

Kas dėl ''jubiliejinių'' topų - man tai atrodo visiškas nesusipratimas.Iš esmės jie nieko neatspindi.Nei kas geriau,nei kas populiariau.Realiai kiekvienas turime savo geriausius topus ir mylimiausius atlikėjus.Palaikykime juos.{#}


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
skaistusia
2012 m. vasario 2 d. 23:34:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinu su jubiliejumi :) {#}

bet manau, kad kai kurios grupės turėjo būti šiek tiek aukščiau {#}

na dėl albumų tai manau, kad irgi kelių grupių albumų truko, bet topas tai geras {#} dar kartelį sveikinu :)


____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
read_my_mind
2012 m. vasario 2 d. 23:08:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinu! Music.lt mano lankomiausia iš visų lietuviškų svetainių. Ir kuo toliau, tuo geresnė ji tampa:)

Nors dėl šitų topų tai galima pasiginčyti...

 


Atsakyti
V3rtig0
2012 m. vasario 2 d. 22:54:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Maloniai nustebino gan kokybiškas TOP sąrašas. Kaip supratau, jis buvo sudėliotas ne bet kaip, o pagal perklausų skaičių? 

 

Sveikinimai mūsų mylimam portalui, linkime sulaukti mažiausiai dar tiek pat. 


____________________
bacon
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Crossfade Crossfade
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1044
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 285224