Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

...laime kazkur tolaiu uz interneta...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

dabar labai pradejau klausytis The Cardigans....
paskutines kelias dienas tik jos ir teklausau...ech...

wakar mama parsineshe naujo interneto sutartyash buvau labai laiminganaujas greitesnis internetas bet dabar kai jau jis po keliu dienu bus iwestas tai net pati nzn ar tikrai jo noriu...visgi reiks moket daugiau bapkiu...o laiko ash turiu neperdaugiausiai..o taip jo laukiau taip norejau galvojau kad busiu tikrai daug laimingesne...
hm....matyt ta laime kazkur toliau uz iterneta...ane?
 
 2005 m. lapkričio 8 d.

 2005 m. gruodžio 23 d.
 2005 m. gruodžio 18 d.
 2005 m. gruodžio 10 d.

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
_shadow_
2005 m. lapkričio 8 d. 18:11:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
laime taip arti..ji mazose dalykose tik trunka ziauriai trumpai ji

____________________
Ar noretum suzinoti kas esi?
Atsakyti
element_in_love
2005 m. lapkričio 8 d. 17:09:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikra tiesa... pritariu, laime tikrai toliau uz interneta!

____________________
|m|O_o|m|
Atsakyti
The_Wicked_One
2005 m. lapkričio 8 d. 15:03:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
laime is vis sunku paraut.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
eglermknt
2005 m. lapkričio 8 d. 12:48:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zn laime daug toliau nei internetas ir siaip ...
o man cardigans kazkaip nepatinka ;]

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
apsimetele
2005 m. lapkričio 8 d. 12:03:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip, tu teisi...

____________________
apsimetele
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Katedra Katedra
8,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:40 - einaras13
R.I.P. Connie Francis (1937-2025). Jos music'e net nėra, stipriai tas nustebino... vėlgi, potencialus darbas netolimai ateičiai.
14:06 - 4Blackberry
Žiūriu, Internet Archive turi donations langą viršuje tokį neblogą. Gal ir čia toks praverstų... O jei ką nors nervina jį matyti gali tiesiog išjungti.
13:23 - edzkaa1
O dėl paieškos.. sudėtinga ten ir ilgam, reikia žiūrėti ir kombinuoti. Galiu tik pasakyti, kad pagrindinė ir dienos dainos paieškos yra visiškai atskiros ir skirtingai įgyvendintos su skirtingom problemom ir tikslais.
13:23 - edzkaa1
Ir rašydamas apie negatyvą pirmiausiai ne tave turėjau omenyje, žinau, kad pildai naujus albumus kiekvieną penktadienį, daugiau už daugelį.
13:23 - edzkaa1
Tai nėr už ką, Einarai, senai jau tai buvo planuose, tik vis rankos nedaeidavo. Tik taip ir nepavyko per vakar padaryti, kad tas užrašas nenušoktų į šoną, nemoku front-end.
13:23 - edzkaa1
Kas Skype jau seniausiai parduotas irosoftui už centus, dėl to ir užsilenkė. Labai prastas pavyzdys vis dar visur minimas, kaip sėkmės istorija..
12:49 - 4Blackberry
Bet posovietinių šiukšlių, deja, turbūt dar ilgai neatsikratysime.
12:48 - 4Blackberry
O Estijai nieko nesiseka geriausiai. Va Skype pagaliau visiškai užsilenkė, tai estai nežinau ar dar turi kuo pasigirti O mums dabar geriausiai kol kas sekasi per visus amžius turbūt. Jei gera valdžia būtų, galbūt jau seniai būtume pavyzdinė valstybė.
12:45 - 4Blackberry
Anksčiau ar vėliau išmoksti pamoką, kad tu pats sau esi pavyzdys ir orientyras, kitų nereikia.
12:44 - 4Blackberry
Na čia ta konkurencija jau... Ji atsiranda iš to vyriško ego manau (nenorint generalizuoti ar apsiriboti tik viena lytimi, bet yra tendencija), ir dar nuolatinis žmonių lyginimasis su kitais.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 598
  Iš viso užsiregistravę: 73656
  Naujausias narys: saliusimas4
  Šiandien apsilankė: 49892