Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

siandien 12.00 turejau laikyti dainavimo iskaita.visi skundesi kad bijo,as visus guodziaU NES PATI JAUCIAUSI RAMI IKI PAT.... KOL UZLIPAU ANT SCENOS... daviau zenkla kad esu pasiruosus,nuskambejo muzika,pradejau dainuot ir su ta minute taaip nesveikai balsas pradejo drebet... po to ir pati pradejau.. kai pagalvojau kad taip turesiu dar pora kuriniu atlikt visai kojas pakirto... siutau ant saves nes nuvyliau ir savo destytoja ir zmones kurie sventai tikejo kad gerai sudainuosiu... pirmos vokalizes nesugebejau net uzbaigti padoriai.. po jos kazkaip susiemiau,sumazejo drebulys ir sekancius kurinius sudainavau visai pusetinai,bet visdar sukasi galvoj kad galejau tikrai gerai sudainuot bet praleidau proga per savo baime... neisivaizduoju ka daryt,negi pries kiekviena pasirodyma turesiu prisigert????
 
 2007 m. sausio 11 d.

 faida4ever / 
 2007 m. rugpjūčio 29 d.
 2007 m. balandžio 16 d.
 2007 m. kovo 31 d.

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
faida4ever
2007 m. sausio 12 d. 22:15:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eglermknt tikiuosi tu teisi,nes kolkas atrodo kad tie sliauztiunukai auga kartu su manimi..
BlackMilk zinau kas mane gasdina :tai kad esu vertinama ir kad turiu vieninteli sansa ir kad mane stebi tie,kurie zino ka as is tikro galiu ir tikisi is manes geriausio...

____________________
jamam taika!! =P
Atsakyti
onlySun
2007 m. sausio 11 d. 20:26:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man irgi reiktu ismokt nugalet ta scenos baime.. tik as jos nesuprantu kartais man tenka per smulkius koncertukus gitara grot, ir iki kol iseinu nesijaudinu, kol einu link scenos irgi, o kai pradedu grot tj nesveikas jaudulys apima nors zinau jog moku grot, per repeticijas viska puikiai sugroju, bet per pasirodyma keistas jausmas apima

____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
Atsakyti
BlackMilk
2007 m. sausio 11 d. 20:13:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Reik pazhiuret baimei i akis
Shiaip, siulau susimastyti priesh bijant, ko ish tiesu bijai.... ar scenos, ar kad juoksis ar dar ko ir imk su tuo kovot

____________________
if I should die this very moment I wouldn`t feel
Atsakyti
eglermknt
2007 m. sausio 11 d. 19:38:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Scenos baimė. Iš jos išaugama kaip ir iš vaikiškų šliaužtinukų

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
v_k
2007 m. sausio 11 d. 19:16:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuuu, pažiūrėk į Minedą! Jis gi nesijaudina. Imtai pavyzdį iš žmogo, kuris nors ir nemokėdams dainuot, nebijo ..

o jei rimtai, tai susiimk, jeigu tikrai nori dainuoti, teks save nugalėt. Aš irgi labai bijau, ar egzo žodžiu prieš mokytojus, ar šiaip kokį eilėraštį sakyti. Ne, gal tai ne baimė, o psichiškai nesveikai per didelis jaudulys. Bet kadangi ateities su tokiais dalykais nesieju, tai ir nugalėti nesistengiu.

____________________
o this is wheel. copy wheel to your signature to make his way to world domination.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
4Blackberry Foje Tušti delnai
 Foje
 Šiek tiek pozityvumo mums visiems.
malia Roxette Spending My Time
 Roxette
 
Sahja Laura & The Lovers Little By Little (Lietuva, Eurovizija '2005)
 Laura & The Lovers
 
Konditerijus Sepultura Machine Messiah
 Sepultura
 
einaras13 Mahavishnu Orchestra On the Way Home to Earth
 Mahavishnu Orchestra
 Man yra absoliučiai neįtikėtina, kad aš niekada nesu šios kompozicijos siūlęs į dienos dainą. Man nuo šios kompozicijos jau dviženklį skaičių metų važiuoja stogas. Potencialiai geriausias jazz fusion albumo closer\'is istorijoje.
PLIKASS Alanis Morissette Reasons I Drink
 Alanis Morissette
 
Silentist Roxy Music End of the Line
 Roxy Music
 

Šiuo metu vertiname


The Hives The Hives
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:38 - Silentist
Man uztenka ir TaiChi
21:10 - DjVaids
Mon užtenk ir či
23:39 - einaras13
O Spotify grojaraštyje tos distinkcijos, kur yra topo dainos, kur iškritusios, kur naujai siūlomos, nėra. Be to, kiekvieną dainą įvertinti patogu iškart iš pirmos perklausos, todėl man tik vaikštant per music'e esančias spotify nuorodas tą patogų daryt.
23:38 - einaras13
Man tai klausyti topo tiesiai Spotify grojaraštyje atrodo max nepatogu. Nes aš noriu išgirsti tik naujas dainas ir kai kurias iškritusias dainas dar paklausau pamąstydamas, ar verta jas gelbėti. Tų pačių dainų kiekvieną savaitę man klausyt nereikia.
22:42 - fabregas
nu jo bet spotify patogiau
22:41 - 4Blackberry
Music.lt visada galima paklausyti.
22:35 - fabregas
kaip balsuot jei negali perklausyt...
21:11 - 4Blackberry
Matau paskutinį kartą atnaujinti abu playlist'ai buvo rugpjūčio 12 d. tik. Aš net nepagalvojau apie jų egzistavimą, nemeluosiu.
21:08 - einaras13
Nes tas, kas tvarko music.lt Spotify paskyrą, turbūt pamiršo atnaujint. Gal nepamirš ateinantį savaitgalį. Man kai tas playlist'as nereikalingas, tai aš ir nematau tos problemos.
21:03 - fabregas
Kodel spotify neatsinaujina music.lt Topai?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 178
  Iš viso užsiregistravę: 73685
  Naujausias narys: AngelineVa
  Šiandien apsilankė: 61402