Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Narcizas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Alchemikas paima į rankas knygą, kurią jam kažkas atnešė iš karavano. Leidinėlis be viršelio, tačiau jis netrunka nustatyti autorių: Oscar Wilde. Vartydamas lapus, užkliūva už Narcizo istorijos.
Alchemikas žino legendą apie Narcizą- gražuolį, kuris kiekvieną dieną ateidavo prie ežero gėrėtis savo atspindžiu vandenyje. Visiškai apkerėtas savojo grožio, sykį jis įkritp vandenin ir paskendo. Toje vietoje išaugo gėlė, kuri buvo pawadinta narcizu.
Tačiau Oskaras Vaildas užbaigė istoriją kitaip. Jo pasakojime, mirus Narcizui, prie šio gėlo vandens ežero atėjo girių laumės oreadės ir nustebo pamačiusios, kad jis tapęs karčių ašarų urna.
-Ko gi tu verki?- paklausė oreadės.
-Aš verkiu Narcizo, -asakė ežeras.
-Tai mūsų nestebina,- pasakė laumės.- Nors mes jį nuolat sekiojome miške, tik tu vienas galėjai iš arti gėrėtis jo grožiu.
-Vadinasi,Narcizas buvo gražus?- paklausė ežeras.
-Kas gi geriau nei tu galėjo tai žinoti?-nustebo oreadės.- Juk jis prie tavo krantų rymojo ištisas dienas!
Ežeras valandėlę patylėjo. Paskui atsiduso:
-Aš verkiau Narcizo, bet niekuomet nebuvau pastebėjęs, kad jis gražus. Aš verkiau jo, nes kiekvieną sykį, kai jis pasilenkdavo ties manim, jo akyse aš galėjau matyti savo grožio atspindį. "
Paulo Coelcho "Alchemikas" 9 psl...patiko
 
 2007 m. sausio 21 d.

 2008 m. lapkričio 12 d.
 2008 m. balandžio 8 d.
 2008 m. balandžio 7 d.

Komentarai (6)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Awste
2007 m. sausio 22 d. 21:49:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man sis tekstas atsbindi, kad visi mes esam tustim....

____________________
Mažasis Didysis Žmogus :) < Įsidėkite giliai į kišenę:Kuo giliau grimzti į purvą, tuo sunkiau Likimas leidžia tą purvą pripažinti. Kas per mechanizmas?> "DBC Pierre "Vernonas Dievas Litlis"
Atsakyti
Funcybabe
2007 m. sausio 22 d. 20:28:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be galo gražu.. ;>
o tie žodžiai... paskutiniai... lyg ir šiek tiek išduoda ežero išdidumą... eh. x]

____________________
Just because I flirt doesn't mean I'm interested.
Atsakyti
Nerute
2007 m. sausio 21 d. 22:25:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
laibai super.... reiks ir man ta knyga perskaityt

____________________
i lost my phone number... can i borrow yours? :)
Atsakyti
Awste
2007 m. sausio 21 d. 19:20:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
agam...nuo pirmu puslapiu prikauste, visad ruosiaus ja perskaityt, bet vis pakliudavo po ranka kokia kita knyga ir puldavau ja skaityt, galu gale meciau siandien visas knygas i sona ir pradejau skaityt sia....matyt pribrendau

____________________
Mažasis Didysis Žmogus :) < Įsidėkite giliai į kišenę:Kuo giliau grimzti į purvą, tuo sunkiau Likimas leidžia tą purvą pripažinti. Kas per mechanizmas?> "DBC Pierre "Vernonas Dievas Litlis"
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. sausio 21 d. 17:36:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visa šita knyga yra kažkas nepakartojamo.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Dzeb
2007 m. sausio 21 d. 17:36:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
=] Kazkodel man primine pradine mokykla.... Nezinau kodel

____________________
Huh? Who are you?
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Fink Fink
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

19:00 - 4Blackberry
Vasarą čia atrodo jau įprasta sugrįžti seniems nariams. O duomenys tikrai neturėtų niekur būti prapuolę, būtų keista, tad beveik garantuoju, kad bus sugrąžinti.
18:33 - MemelZY
Jei kas dar pamena Zygas90 ar kaip čia buvau pasivadinęs, pats nepamenu
18:31 - MemelZY
Gal dar 2011 buvau apsilankęs net nebepamenu. Bet maždaug tokiu metu ir baigiau čia muzikos kėlimus? stipriai męs čia bendraudavome✌️
18:27 - MemelZY
Ką tik taip pat radau kontaktus, ačiū labai. ?
18:27 - einaras13
Ir sveikas sugrįžęs. Visada smagu matyti sugrįžtančius žmones. Nors ir su tamsta prasilenkiau (pats prisijungiau 2011-aisiais).
18:25 - einaras13
Sveikas. Turėtų būti viskas išlikę, reikia kreiptis asmenine žinute pas Edą: https://www.music.lt/user/Edas

Gal ir el. laiško parašymas į support@music.lt veikia, nesu tikras. Reikia tik turėt kantrybės, Edas tikrai ne kiekvieną dieną tikrina žinutes.
17:54 - MemelZY
Sveiki visi, nebuvau čia mažiausiai 16 metų apsilankęs , Ar administratoriai yra pasikeitę jau nuo 2010 metų maždaug, man reikia savo senosios anketos informacijos/duomenu, jei apskritai tokia išlikusi.
17:43 - einaras13
Ne man vienam Hawkwind šiomis dienomis baisiai imponuoja. Smagu matyt!
09:05 - Very_crazy_enough
It's better to be a Motorhead for 20 000 days than to be dead
09:00 - Very_crazy_enough
Well, I woke up again this morning. That’s the 17,651st day in a row! That’s my personal best.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 10801
  Iš viso užsiregistravę: 73815
  Naujausias narys: djvidzekas
  Šiandien apsilankė: 409870