Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

saugokis nuo grieko

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

skauda galva šiandien. bet tas skausmas dabar, palygint su tuo, aks buvo kai atsibudau, yra tik gėlytės. ir jaučiu mano visa savijauta palyginti su ritučio ( XD )yra irgi. tik gėlytės. bet nu ką, verta. ištaškė vakar bitės. ir aplamai taško dabar visas gyvenimas, kuris bent pastarosiom dienom yra kaip šventė splašnaja. ir jo, aš irgi noriu šventę švęsti, bet kad ta šventė pati mane švenčia. ir daugiau nieko nebepadarysi.

kas dar, tai esu iš tų, kurie dažniausiai eina palengva ir planuoja, bent kai kuriuos dalykus. nors taip gali ir nepasirodyti. renku informaciją, kuriu planus, o paskui, atėjus tinkamam laikui juos įvykdau. kodėl ne iškart viskas? nes bėgant laikui sužinai tokių gerų dalykų, kokių šiaip jau sunkiai sužinosi.

šiandien man liūdna,krauju užrašyta - kebabinė uždarytaaaaa.. sukasi čia šiandien visądien. ir dar tas, kad plaukas pyragėly. jei kada valgysiu toj valgykloj, pradėsiu šūkaut "plaukas pyragėly, žlugusi moralė!". ir jūs negalvokit, kad aš nusišneku, tiesiog vakar bitės ištaškė į visas keturias puses.

galiausiai, daugiau nebe blevyzgojant, sveikinu Aistę su gimtadieniu. žinok, 18tas būna tik kartą .

https://th01.deviantart.com/fs14/300W/i/2007/025/e/2/bees_by_engraven.jpg

Ištaškė Bitės
 
 2009 m. gegužės 24 d.

 2011 m. liepos 16 d.
 2011 m. gegužės 26 d.
 2011 m. vasario 20 d.

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Ri
2009 m. gegužės 26 d. 14:32:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ritučio ahh, so cute

Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. gegužės 24 d. 22:28:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
CyberPirate rašė:
Vakar bufete buvai?

buvau

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Dariuzzzs
2009 m. gegužės 24 d. 21:22:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alkocholike

Atsakyti
CyberPirate
2009 m. gegužės 24 d. 20:54:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vakar bufete buvai?

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Wanted The Wanted
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

17:11 - 4Blackberry
+1
17:05 - einaras13
Bet paveikslėlių įkėlimas tai max patogesnis lyginant su senuoju redaktoriumi. Man labai patinka.
13:44 - 4Blackberry
Nežinau nežinau, daug kas negali pasitraukti visiškai iš Chrome, pavyzdžiui, jeigu reikia dėl darbo. Ir šiaip Chromium ne be reikalo lyderiauja, nes pasižymi stabilumu ir geru funkcionalumu. Bet Firefox dabar gera alternatyva jei rūpi privatumas.
13:36 - einaras13
Pastaruosius kelis metus žmonės migruoja į Firefox (nes užkniso Chromium naršyklių įvairūs bullshit'ai) arba į Brave (dėl privatumo opcijų). Chrome ilgainiui pataps old news, manau.
13:34 - einaras13
Aš iš Chrome emigravau prieš 4-5 metus, and never looked back. Dabar naudoju išimtinai MS Edge, tiesiog geresnė naršyklė (kažkas, ką Microsoft'as sugebėjo padaryti gerai, kas yra keista).
13:24 - 4Blackberry
Na, aš esu Chrome vergė, o naudoti 10 skirtingų naršyklių skirtingiems tikslams man neimponuoja.
13:22 - einaras13
Jei Chrome, tai užuojauta. Jei kitka, tai yra lengvų sprendimų. MS Edge + uBlock origin veikia puikiai man. Girdėjau, kad Firefox + uBlock origin irgi čiki piki. Nežinau, kokie sprendimai kitoms naršyklėms.
13:18 - einaras13
Dėl 1., tai čia ne sprendimas. Elementarus tekstas turėtų būti aukščiau visų plug-inų.

Ir žiūrint ką tu vadini klasikiniu ad-blocker'iu (nes jų dešimtys, jei ne šimtai yra) ir kas yra tavo naudojama naršyklė.
13:16 - 4Blackberry
Jei veikia, tai tada tikrai reikia dar papildomai kažką daryti, nes paprastas klasikinis ad-blocker'is neveikia.
13:14 - 4Blackberry
Man irgi buvo problema su "1. ", bet pasirodo edzkaa tiesiog plug-in'o neįdėjo, kadangi visi netelpa. Tai aš tiesiog sugalvojau panaikinti taškus, ir rašyti tiesiog skaičius.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1992
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 111087