
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Ką tik žiūrėjau laidą aper Zone Reality apie ateivius. Na akip žmonės juos matė ir bla bla... Bet šovė mintis... O kodėl nėra jokių žinių ar paliktų raštų iš senesnių laikų apie matytas nepažįstamas butybes ar prietaisus? Kodėl tik XXa. tai prasidėjo kai ištobulėjo technika ir buvo galima montuoti nuotraukas, video ir panašiai... Na čia tik toks p[asvarstymas. Aš pripažįstu, kad yra dar gyvybių, kad galbūt jos ir lankosi pas mus, bet vis itie pasakojimai man relūs neatrodo. Kokia jūsų nuomonė?
|
![]() |
![]() ![]() ![]() |
2009 m. liepos 14 d. 21:46:32
____________________
The Riddle Wants To Be...
2009 m. liepos 14 d. 19:57:29
2009 m. liepos 14 d. 19:10:29
Jei rimtai kalbant, tai skeptiškai žiūriu į visą šitą ateivių ir NSO reikalą. Tiesa, kažkokios gyvybės egzistavimo už Žemės ribų (nebūtinai super - duper protingų būtybių) tikrai neneigiu - manau, naivu tikėtis, kad tokioje didelėje Visatoje yra tik viena vienintelė planeta, kurioje susiformavo tinkamos sąlygos gyvybei atsirasti ir išlikti. Turėkim omeny dar ir tą faktą, kad gyvybei atsirasti galbūt nebūtinai reikalingos visai tokios pat sąlygos - mokslininkai yra pateikę nemažai teorijų, kuriose įrodinėja, kokios alternatyvos (kitokie tirpikliai nei vanduo ar kitokie cheminiai elementai) galėtų būti toms sąlygoms, kurios lėmė gyvybės atsiradimą Žemėje. Kita vertus, negaliu sakyti, kad tikiu ateiviais ar šiaip kokiom nežemiškom gyvybės formom - tiesioginių įrodymų (o ne visokių pseudomokslinių sapalionių) visgi nėra.
Tamstos pastebėjimas - taiklus, tačiau visagalė Vikipedija pateikia sąrašą istorinių šaltinių (?), kuriuose taip pat neva aprašoma NSO (ką galima paskaityti štai čia --> https://lt.wikipedia.org/wiki/Nea...mai_i storijoje) Nors šiaip, visi šitie dalykai man rodos nieko daugiau, kaip visiškas bullshit. XX amžiuje šita tema išvis pasiekė viršūnę - didžioji dalis mokslinės fantastikos sukasi apie ateivius ir kitas planetas, tokie dalykai atrodo labai paslaptingai - traukia žmones, audrina vaizduotę, visokias kalbas apie super protingas būtybes dar tik paskatina technologijų raida ir t.t. Be to, tai ką žmonės pamato danguje ir apšaukia kaip NSO gali būti (ir turbūt būna) visokie eksperimentiniai skraidantys aparatai, balionai, naudojami meteorologiniams tyrimams, kokie nors kariniais tikslais kuriami nauji lėktuvai, kaip kad minėjo thatsme, arba kokie nors gamtos reiškiniai ir t.t. Pamato, o paskui ir sapalioja. Nemanau, kad turėtų ką nors stebinti - atsiranda juk ir tokių žmogelių, kurie dievagojasi matę angelus ar velnius. Atvejis, manau, panašus, tad vargu ar verta rimtai žiūrėti
Užsiminė kažkas apie Rosvelo incidentą. Kad pats sudužimas (ir manau, nebūtinai ateivių laivo
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. liepos 14 d. 17:11:08
Nakti praskrystu B2 virs kokio Lietuvos kaimo, tai manau acirastu kas uz NSO palaikytu.
Pirmas skrydis buvo dar 1989 metais. O visuomenei pristatyas 1990. Tokiu slaptu lektuvu ne vienas buvo, kaikuriu manau, net iki siol neparode.
Ir siais laikais, toliau kuria, slaptai bando ir uz NSO vaidenasi...
O kai kazkas pasakoja, kad mate ateivi tai nezinau kas ten galetu buti, gal haliciunacijos
2009 m. liepos 14 d. 15:26:08
____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
2009 m. liepos 14 d. 14:22:20