Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Įrašas Nr. 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Štai,dar vienas įrašas mano dienoraštyje.
Nesitikėjau taip greit vėl parašyti,bet visgi atsirado puiki proga. Šį kartą rašysiu ne apie savo mylimą muziką , o apie 2010'ūjų ZipFM zipų zipo rinkimus. Jaigu nesate Zip'o klausytojas tai pirma turečiau papasakoti iš ko ir kaip jis renkamas. Metų zipų zipas renkamas iš visų per metus pirmoje Zip taškų vietoje pabuvojusių dainų. Šiemet jų buvo net trisdešimt aštuonios. Tad 38'ios geriausios metų dainos sudedamos į topą,kuriame balsuoja klausytojai ir zipfm.lt lankytojai. Na užteks apie taisykles žvilgtelkime į patį topą. Šią minutę dar nėra išrinkta pirma vieta ( šiuo metu groja ketvirta vieta ) bet kol baigsiu rasyt...
Na va,jau žinau pirmą vietą. Taigi planuoju trumpai aptarti pirmas penkiolika dainų.
15.Mario Basanov - Suspend the Feeling (lt) Graži lietuviškai daina,aš jaii prognozavau aukštesnę vietą. Nors music.lt tope ji jau iškrito. Chebra palaikykit Lietuvaičius, o ne visokius Eminemus.
14.Jovani - Hit Your Soul (lt) Man ši daina nelabai patinka,pirmas Jono singlas buvo žymiai geresnis,bet šiaip geras didžejus. Ypač geras radijo laidų vedėjas
13.Eminem - Not Afraid kadangi aš lyg ir koks Eminemo heiteris () tai nekalbėsiu daug apie šią dainą. Tik tiek kad ji debiutavo pavasarį , iškart pirmoj Zip taškų vietoj,bet greit iškrito poto.
12. Swedish House Mafia vs. Tinie Tempah - Miami 2 Ibiza puiki daina,puikus duetas,10 taškų rašau.
11.Despotin Fam - Narkotikai (lt) Dar viena lietuvių grupė,šiemet išleidusi albumą (Odiseja49),jie galėtų pakeisti besenstančius Sindikato berniukus. Nebent jiems nosį galėtų nušluostyt...
10.Dee&Kamy - Original Taste (lt) taip,būtent jie gali varžytis su Despotin Fam,taipat isleidę albumą šią vasarą,nors ir debiutinį,bet vistiek gerą,kokybišką ir kas svarbiausia Lietuvišką.
9.Rihanna - Love the Way You Lie visai neprasta daina,tik jau nusibodus visiems.
8.Happyendless - Golden Olympic (lt) Naujutėlė ,vos prieš kelias savaites pristatyta daina. Puikus ritmas,kaip ir visų Happyendless dainų ir girdėjau bus sukurtas kietas vaizdo klipas jai.
7. The Sneekers - Green City Lights (lt) du nuostabūs lietuviu didžėjai,pateisina savo vardą,gal daina ir prastesnė už Fit bet tikrai gera,gaila nežinau vokalisto šios dainos,bet ir jis nuostabus.
6.Far East Movement - Like A G6 visų pirma - watafak tas G6? skamba kaip koke Nokia,o jai apie dainą tai ji neverta savo vietos,vienareikšmiškai. Gal ir nebloga,bet tikrai ne šešta. Turetu koke 25-30 būt. Bet čia tik mano nuomonė.
5.Dee&Kamy - 80's Lifestyle sunku patikėt , bet abi šio dueto dainos pateko i Top10,tikrai rimti vyrukai. O šitas,jų debiutinis šmotas dar rimtesnis. Taip ir toliau ' mūsų juodieji broliai '. (R.Mackeviciaus žodžiai)
4.Tim Berg - Bromance gražu ,lengva ,kokybiška ,skoninga. Mano manymu pagrindiniai house principai,kuo ir pasivadovavo Timbergas. Ši daina dar kieta tuo kad pasiekė visišą rekordą buvimo Zip taškuose,ji ten sedi jau virš dvidešimt savaičių. Niekas nebuvo išbuvęs ilgiau kaip trylika.
3.Deadmau5 - Strobe dar vienas house šedevras.
2.Duck Sauce - Barbra Steisand lengvai įsimenama,gera muzika ir keli žodžiai,ko dar reikia žmonėms. Paprastumas - genialumas.
1.David Guetta - Memories čia turėjo būt Gettin' Over You ( ji liko septyniolikta ) , bet nieko nebepakeisiu. Ka gi, ir Memories gera daina,gal neverta būt metų zipų zipu,bet visgi gera.
Štai toks ZipFM 2010'ūjų chartas. Girdžiu kaip klauset,kurgi Americano? Ar nieko nesumaišiai,Karoli? Cha! Ne,Americano liko 22 vietoje. Gaila,bet ką padarysi.
Dar derėtu pagerbt paskutinę vietą:
38.Despotin Fam - Penktadienis Gal Na va,tai tiek geri buvo metai su šiomis dainomis,geri bus ir kiti su dar geresnėmis dainomis.
Norėčiau jums palinkėti originalumo,kad neklausytumėt ką klausys kiti,nekalbėtumėt ką manys kiti ir kad turėtumėte kuo dažniau nuotaika kurti. Dovanoju jums visiems G&G Sindikatas - Dykuma trečią stulpelį ( maždauk ties 3.25 )
Sėkmės jums,tikiuosi neužilgo vėl papostint.

P.S. Jai reikia viso topo šito eikit į Zipfm.lt - Muzika - 2010'ūjų Geriausieji.
 
 2011 m. sausio 2 d.

 2011 m. sausio 1 d.

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
frize
2011 m. sausio 3 d. 17:37:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hou hou, Dee&Kamy!!!

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Evanescence Evanescence
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 4299
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 108461