Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 


Šioje rubrikoje - tai, ką lietuviškos muzikos pasaulyje pavyko atrasti pastaruoju metu.

Pirminis išdėstymas     „Music.lt“ narių reitingas
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Iš gastrolių po Europos sostines sugrįžęs duetas Leon Somov ir Jazzu turi prieššventinių naujienų savo gerbėjams. Geriausi praėjusių metų Lietuvos elektroninės muzikos atlikėjai pristato visiškai naują savo kūrinį „Mantaspats“.

Ką tik Leon Somov studijoje įrašytas akustinę elektroniką kuriančių muzikantų darbas – melancholiškas, „nekalėdiškas“, bet tam tikra prasme palydintis besibaigiančius 2012-uosius, ir viską, kas juose galbūt buvo ne taip. Tai kūrinys, dar rudenį gimęs iš tikrų vokalistės Jazzu jausmų ir išgyvenimų.

„Parašiau istoriją apie pirmą ir paskutinę tikrą meilę, įskaudintas sielas, kurios negali būti kartu, todėl gyvenimas tampa klajone, o žmogus – vaiduokliu“, – apie slepiamus jausmus ir gyvenimą prisiminimais kalba dainos autorė.

Prodiuseris Leon Somov pasakoja, kad pirmieji „Mantaspats“ variantai buvo „elektroniški“, bet galutinė kūrinio versija – išties gyva, specifinė ir paprasta įdomiąja prasme. Nekasdieniškoje įrašų sesijoje dalyvavo bosistas Domas Aleksa, būgnininkas Darius Rudis, taip pat – savitų idėjų įnešęs geras kolektyvo draugas Mindaugas Vadoklis.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Grupė Arbata artėjančių Kalėdų proga klausytojams pristato naują dainą “Aš Tave Rasiu”.

Šiais laikais, kai taip lengva pakilti ir išeiti yra labai svarbu Rasti. Rasti savo vietą, Rasti savo žmogų. Net kai visi išsilaksto, kažkaip - laiškais, skambučiais, internetu. Jei tik labai nori. Las Vegase, o gal ir San Franciske.

Arbata pristato ne tik dainą. Pristato ir savo pirmąjį (!) per vienuoliką metų nufilmuotą profesionalų vaizdo klipą.

“Tai naujas žingsnis. Neseniai “išsivadavome” iš rūsio, persikėleme į naują studiją, kurioje, beje, ir nufilmuotas šis klipas. Labai dėkojame CommaLabs komandai Rokui ir Jurgai, kurie šį procesą pavertė malonia patirtimi. Manome, kad kito klipo taip ilgai laukti nereikės, norime spartinti visus savo procesus, juk reikia spėti su šiuo bėgančiu pasauliu” - teigia Arbatistai.


Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Grupė Merlin prieš Naujuosius gali lengviau atsikvėpti – nuo 2008-ųjų brandintas albumas „12 mėnuo“ dienos šviesą išvydo simbolinę datą: 2012 12 12.

Kaip ir dera ne per vienerius metus gimusiam kūrybiniam darbui, jame klausytojai turės galimybę išgirsti visą išgyvenimų paletę: tuomet, dar 2008-aiais, albumo idėją brandino dviese – grupės įkūrėjai ir muzikos autoriai Rodionas Kolominas ir Feliksas Kutka. Tačiau gyvenimas teka, atnešdamas pokyčius, po kurių grupė galėjo palengva ir užgęsti. Bet tam, kam skirta degti, užgęsti tiesiog neįmanoma. Grupės vokalistas Feliksas Kutka tęsė pradėtą darbą, ir 2011 m. subūręs naują bendraminčių kolektyvą, užbaigė pradėtą rašyti albumą.

Visas albumo dainas išgirsti galite paspaudę čia, o naujausiai pristatomai dainai - kūriniui "Patikėk", siūlomas ir specialus vaizdo klipas:


Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Gerai Gerai prisistato Viliaus Tamošaičio vardu, tuo tarpu klausytojai jį pažįsta kaip projekto „Gerai Gerai & Miss Sheep“ muzikinės dalies smegenis.

„Kartą su kolegomis diskutavome, kokia forma galvon ateina idėjos. Tuomet supratau, kad visos mano mintys turi ypatingai stiprų garsinį pavidalą.“ – atvirauja Vilius. „Tikriausiai dėl tų, pastoviai persekiojančių garsų, turiu daug noro ir energijos kurti ir judėti į priekį. Pradėjau naują etapą, kuomet Gerai Gerai yra ne vien projektas su Miss Sheep, bet savo projektams pasitelkia įvairias muzikines formas ir skirtingus atlikėjus. Juk reikia pagaliau realizuoti bent pačias geriausias idėjas, kurias užrašyti šiuo metu prireiktų bent penkių tomų enciklopedijos“.

"Gerai Gerai" paruošė naują muzikinį projektą, kurį įgyvendinti jam padėjo vokalistė Kami. Apie dainą "Memories" jis išduoda: „Su Kami įrašėme ypatingą kūrinį. Dovanojame jį jau dabar - daina neprivers energingai trypčioti, bet į savotišką transą tikrai įves.“
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Dar vienas naujas veidas Lietuvos muzikos padangėje - tai Julija Vežauskaitė, kurią scenoje derėtų vadinti tiesiog Giulietta.

Pristatydama savo pirmąją dainą ir vaizdo klipą "Familiar Face", pati atlikėja sako: "Nesvarbu kokias kaukes bedevėtum, geriausia likti savimi. Kaukės tai tik priedanga. Ir puikiai žinai, kad niekas nuoširdžiau neatsakys į Tavo klausimus, nei nuogas žmogaus žvilgsnis."

Įvertinkite:


Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
"Savižudžių parke" - ironiška ir paradoksaliai dramatiška daina iš debiutinio žinomo poeto ir dramaturgo Mindaugo Valiuko solinio albumo "Be pavadinimo...".

Pats atlikėjas, pristatydamas kūrinį, sako:

"Ar galima mylėti ir to nežinoti?
Svarbiausia tai išsiaiškinti,
kol jūsų neužpuolė vilkolakis,
šiaip koks pitbulis
ar laika!

Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Jau antra vokalistė, šią savaitę debiutuojanti su pirmąja savo daina, yra iš Pajūrio kilusi, tačiau šiuo metu Norvegijoje dienas leidžianti Jurgita Arbačauskaitė, kuri scenai pasirinko slapyvardį Devi.

Pirmoji jos pristatoma daina vadinasi "Pasakų herojai", o jos įrašais ir pateikimu rūpinosi žinonas Lietuvos dainininkas ir prodiuseris Edgaras Lubys - Amberlife.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Atgrubnagis moka ne šiaip kelis akordus, o savo atgrubusiais nagais groja gitara profesionaliai, tiksliau, gitaromis: akustinėmis, elektrinėmis, bosinėmis, su mediatoriumi, su slaidu, su efektų pedalais ir retkarčiais pritaria armonikėle bei tambūrinu. Muzika varijuoja nuo lengvo akustinio pop-roko iki gryno bliuzo ir tradicinio country motyvų.

Šiemet grupė klausytojams paruošė visiškai naują albumą, pavadintą "Gyvatnešis", kurį visą išgirsti galite paspaudę čia.

Tuo tarpu šios savaitės rubrikoje kviečiame išgirsti ir įvertinti dainą "Nuo Pjedestalo Iki Ešafoto".
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Penta PiCikato! - seniau žinoma kaip PentaGRAmA - yra dainininkė, reperė, dainų tekstų autorė, muzikos renginių organizatorė bei laisvai samdoma muzikos atlikėjų reklamos iniciatorė (angl. freelance music promoter).

Aktyvi kūryba prasidėjo 1999-aisiais metais ir tęsiama iki šiol. Dainavimas nuo mokyklos scenos iki Siemens Arenos, daugybė bendrų dainų su lietuviško repo atstovais. Populiarumo susilaukusios ne tik Hip-Hop‘o gerbėjų tarpe. Balsas, be kurio Lietuvos repo istorija atrodytų tuštesnė.

Dabartinė kūryba išsiplėtė iki solo karjeros, įvairių žanrų komponavimo, angliškai rašomų tekstų ir darbo ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio prodiuseriais.

Pirmajai pažinčiai su "Music.lt" lankytojais rubrikoje "Lietuviški atradimai" siūloma viena naujausių atlikėjos dainų, "Why Oh Why".
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Gyveno kartą žmogus. Gyveno mieste. Vieniems šitas miestas pasirodytų didelis, kitiems nelabai. Darė jis daug dalykų. Įdomių ir nelabai. Pavyzdžiui - pankavo. O dar muzikavo. Muzikavo jis vienas, muzikavo su draugais. Kai kurie iš jų iki šiol muzikuoja, kai kurie seniai jau nebe. Žmonėms patiko jo kūryba. Ji buvo paprasta, bet tas paprastumas atspindėjo tam tikrus potyrius, kuriuos dauguma žmonių dažniau arba rečiau išgyvena. Be to, priversdavo kone kiekvieną klausytoją nusišypsot. O tai buvo pakankamai sudėtinga tais laikais tame mieste.

Už lango plaukė paskutinis XX a. dešimtmetis. Tame pačiame mieste gyveno žmonės, susibūrę į grupę. Žmonėms patiko grot. Taip pat kai kuriems iš jų patiko aukščiau minėto žmogaus kūryba. Be to, jie buvo draugais. O kai kiti grupės nariai išgirdo tą kūryba, jiems ji irgi patiko. Grupė nutarė pasiūlyti žmogui pagaliau įrašyti savo dainas. Jie pasiūlė žmogui jas įrašyt, o žmogus sutiko. Už lango matėsi bėgančių 2012 metų uodega.

Tas žmogus – Vytautas arba tiesiog FILIA, pirmos nepriklausomos Lietuvos pankų kartos atstovas.

Toji grupė – Saint Oil Sand, ska, roko, panko ir kitokių šizoidinių garsų atstovai iš Vilniaus.

„Alkoholikas-Melancholikas“ – pirmoji kregždė iš ciklo „Dainos iš praeities“.

Ši ir dar trys dainos buvo įrašytos gyvai 2012 metų liepos 22 dieną, lauke, šalia rūsio, kuriame minėtieji veikėjai repetuoja.

Įrašą įamžino, suvedė ir masteringą atliko Germanas Skoris iš "1o7 studios", dar geriau žinomas kaip grupės "The Perfect Pill" narys.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Depresija ir nusivylimas, vėliau šiuos jausmus keičiantys malonumai, kurie virsta priklausomybe. Kam? Narkotikams... Ar išdrįsi sužinoti, kas jie ir kilsi aukštai? Iš pradžių jausi troškulį, baimę ir skausmą, o tuomet pasinersi į agoniją.

Būtent apie tokius jausmus susimąstyti esame skatinami stebėdami trečiąjį grupės O2 iš Panevėžio vaizdo įrašą „Aukštai“.Minėto vaizdo įrašo atstovai tegia, kad kūrinys gimė labai seniai, o tikrąją formą įgavo tik šiais metais. Ir gimė jis ne atsitiktinai – šiuo darbu siekiama atkreipti dėmesį į tam tikras socialines problemas. „Vaizdo klipą sukūrėme, siekdami atkreipti visuomenės dėmesį ir skatinti vartoti kuo mažiau tam tikrų narkotinių medžiagų ir kitų svaiginančių preparatų, kurie veikia individo psichiką. Norėjome parodyti, kad narkotikai kenksmingas ir trumpalaikį malonumą suteikiantis preparatas, privedantis prie skudro, alkoholizmo, depresijos, kančios, skausmo ar net savižūdybės. Tikimės, kad klausytojus šis vaizdo įrašas privers susimąstyti“, - teigė grupės O2 darys Doo.

Pabrėžiame, jog klipas „Aukštai“ – melodinga žinutė, skatinanti keistis ir keisti aplinką, kurioje esame. Juk viskas prasideda nuo paprasto „taip“, o baigiasi...Ką jau, kartais nesibaigia ir tampa žlugdančia jėga. Pažvelkite jai į akis.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Suspaudus pirmajam žiemos šaltukui, Pinup Girls atlikėjos skuba pristatyti savo žiemiškai šiltą, šventinę dainą. Atlikėjos tikina, kad ši žiema iš tikrųjų bus ypatingai darbinga, nes koncertinis turne sudėliotas jau iki kovo mėnesio. Besižiaugdamos pirmosiomis snaigėmis, dar netvirtai sušalusiais ledukais, atlikėjos pristato naujausią kūrinį – „Ypatinga“ , kuris jau skamba TV3 televizijos šventinių užsklandėlių fone.

„Ši daina skamba keliomis kalbomis ir ,galbūt, kažkam yra girdėta, tačiau mes džiaugiamės, kad turime galimybę ir teisę lietuvos klausytojams pateikti savo versiją“ – šypsosi merginos. „Pinup Girls“ gražuolės nauja savo daina pasakoja apie vaikiną, kurį sutiko ypatingą žiemos dieną. „Šio kūrinio žodžiai – tikra, žaisminga meilės istorija, kurią mums parašė mūsų ištikimasis muzikos prodiuseris Mindaugas“ – svajingai pasakoja atlikėjos ir juokdamosis pokalbio metu pavadina vaikiną broliu.

Kartu su nauju kūriniu dainininkės pristato ir savo žiemišką, Londonu kvepiančią fotosesiją. „Natūralumas, šiluma, nuoširdumas, teigiamos emocijos ir šventinės nuotaikos – viskas, ką mes norėjome sudėti į savo žiemišką dainą ir naują fotosesiją. Tikimės, kad visa tai pajaus mūsų naujos dainos klausytojai“ – vieningai viena kitai pritaria Ieva, Viktorija ir Simona.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Nesuskaičiuojamų hitų Lietuvoje autorius, su garsiausiais šalies muzikantais dirbantis dainų kūrėjas Andrius Borisevičius „Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerto žiūrovams paruošė ypatingą dovaną. Populiariame muzikiniame projekte „X Faktorius“ jaunuosius talentus Martyną Kavaliauską, Petrą Daunį ir Nojų Bartašką ugdantis profesionalas subūrė sukurti kalėdinę dainą "Sninga iš meilės".

„Man kilo mintis specialiai „Išsipildymo akcijai“ sukurti dainą „Sninga iš meilės“, kurią atliktų mano ugdomi „X Faktoriaus“ dalyviai Martynas, Petras ir Nojus“, – sako vienas žymiausių dainų autorių A. Borisevičius.

Muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas Vytautas Šapranauskas, atrodo, savo komandoje turi išties vien sunkiąją artileriją – ne tik didelių žiūrovų simpatijų sulaukusius tris balsingus ir merginų širdis daužančius vaikinus, bet ir talentingąjį dainų autorių. „Ši žiemiška, šventinė daina, labai tikiuosi, sušildys sužvarbusias širdis. Tai ir pirmasis darbo su trimis „X Faktoriaus“ dalyviais vaisius“, – šypsosi A. Borisevičius.

Prie daugelio projektų besidarbuojantis garsus dainų autorius taip pat praskleidžia ir darbo su „X Faktoriaus“ dalyviais ateities planus. „Martynas, Petras ir Nojus – puikūs dainininkai. Tikiu, kad tai bus tik pirmas mūsų bendras darbas“, – klausytojams įžiebia viltį išgirsti vaikinų trejetą atliekant naujas, galbūt net hitais tapsiančias dainas.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Pirmą įspūdį galima padaryti tik vieną kartą – ir jos padarė. Merginų penketukas Roxy Five nutraukė nesėkmių virtinę merginų grupių pasirodymuose ir privertė scenos grandus – „X Faktoriaus“ teisėjus Rūtą Ščiogolevaitę, Saulių Prūsaitį, Vytautą Šapranauską ir Saulių Urbonavičių-Samą iškelti keturis nykščius į viršų sekmadienį vykusio analogų Lietuvoje neturinčio TV3 muzikinio projekto transliacijos metu.

Tvirtai apsisprendusios dalyvauti „X Faktoriuje“ 14–17 metų amžiaus merginos Eglė Petrikaitė, Evelina Budėnaitė, Lauksvė Gulbinaitė, Justė Kapustaitė ir Emilė Čelkonaitė rimtai kibo į darbą, siekdamos padaryti kuo geresnį šou. „Mes esame sužavėtos šiuo projektu. „X Faktoriaus“ scena yra aukščiausio lygio, atitinkanti pasaulinius standartus. Tai labai aukšto lygio šou“, – po pasirodymo kalbėjo grupės vadybininkė A. Jonikaitė.

Muzikinei karjerai pasišventusios paauglės turi vieną stiprų ginklą, su kuriuo gali nukariauti ir nueiti labai toli – jos yra tarsi viena šeima. „Jos geriausios draugės, kartu švenčia gimtadienius, Heloviną ir visas kitas šventes. Jos vieningos ir neišskiriamos – kaip vienas kumštis“, – vieną iš retų ir bene svarbiausių privalumų kaip grupės stiprybės ir tvirtumo pamatą įvardija Alina.

Kviečiame išgirsti kalėdinę merginų dainą "Kalėdų šviesa", kuri pabandys rasti vietą jūsų šventiniame grojaraštyje.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 2
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Ilgą laiką iš Lietuvos muzikos pasaulio dingęs dainininkas Andre Zappa grįžta su daina "Pasaulio pabaiga Lietuvoje tokiu pranešimu:

Grybauskaitė, Kubilius, Valinskas, Paksas ir daugelis kitų politikos veikėjų, dažniausiai linksniuojami skandalų kontekste. Reaguodamas į visą Pasaulį apėmusią Majų pranašystės karštligę, parašiau humoristinio turinio dainą. Eiliniam Lietuvos gyventojui nepasiekiamais atrodantys politikai čia yra "nuleidžiami ant žemės" ir sulyginami su paprastais žmonėmis.

Pasaulio pabaigos laukimas yra vaizduojamas kaip linksmas, bendras politikų ir Lietuvos gyventojų vakarėlis. Pasauliui gresiančios nelaimės ir pokyčiai palies visus vienodai - mane, tave ir visus kitus. Dainoje paslėptas visai Lietuvai puikiai žinomas asmuo. Kas jis?

Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
katinelis
2016 m. vasario 8 d. 14:02:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Leon Somov, Merlin, GeraiGerai, O2 , gan neblogai.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. gruodžio 17 d. 18:36:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kur Multiks? Šeštadienį jie pristatė savo naują klipą... 


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Stevie Nicks Stevie Nicks
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1150
  Iš viso užsiregistravę: 73402
  Naujausias narys: Bybciulpis
  Šiandien apsilankė: 60567