kaip as jumis nusivyliau. niekas daugiau jo nemegstat? netiiiiiikiu nu. o jei tik nepazistat - susipazinkit. filmus, turiu galvoj, zinoma. verrrrrrrta, jo.
+ vakar paziurejau Tetro(2009). labai buvau issiilgusi geroooooos dramos. jis yra nepakartojamas, nepakartojamas jis. galeciau tai pasakyti simta ir viena karta.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Honney Bunny nepaaprastai grazi. Plaukianti. Nors, ka zinau, visos jo tokios panasios kek perleidau kol kas. Man labai patiko Buffalo'66 garso takelis, nors nezinau ar daug ten jo pacio..
zo, pacekinkit, mieli, jo muzikos bizkuti cia https://listen.grooveshark.com/#/...y=vin cent gallo
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Muzika nebloga, filmų nemačiau. Turi jis savy šiek tiek melacholijos, kas leidžia neišjungti kažkiek laiko. Jei reikųt apibūdinti, tai net nežinau. Gal, jeigu kas paklaustų, kas tas Gallo, tai sakyčiau štai kas https://www.youtube.com/watch?v=e8XvGAZj1 NM. Taigi būčiau dėkingas, jei dabar šitoj temoj ir paklaustumėt.
Aktorius: https://www.imdb.com/name/nm0001252/
Mano mėgstamas smarkiai. Kaip jums?
Dar, tiesa, visai neseniai paklausiau keletą jo atliekamų dainų. Tai jei kas girdėję/klausot pasipasakokit ar patinka?
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2011 m. balandžio 16 d. 20:57:32
Man labai patiko Buffalo'66 garso takelis, nors nezinau ar daug ten jo pacio..
____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
2011 m. balandžio 16 d. 20:53:46
____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
2011 m. balandžio 16 d. 00:50:26
+ vakar paziurejau Tetro(2009). labai buvau issiilgusi geroooooos dramos. jis yra nepakartojamas, nepakartojamas jis. galeciau tai pasakyti simta ir viena karta.
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2010 m. birželio 21 d. 21:45:55
zo, pacekinkit, mieli, jo muzikos bizkuti cia https://listen.grooveshark.com/#/...y=vin cent gallo
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
2010 m. birželio 20 d. 16:41:25
2010 m. birželio 20 d. 15:35:48
https://www.imdb.com/name/nm0001252/
Mano mėgstamas smarkiai. Kaip jums?
Dar, tiesa, visai neseniai paklausiau keletą jo atliekamų dainų. Tai jei kas girdėję/klausot pasipasakokit ar patinka?
____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.